بحث ساتبریج دوم پروژه در نزدیکی خیابان پنجم در شهر اسکاتسدیل آریزونا است واجد شرایط برای انتخابات ماه نوامبر در این شهر کارمند در روز جمعه تایید کرد.

ساکنان و صاحبان کسب و کار های نصب شده یک کمپین برای ارسال پیشنهاد توسعه به رای دهندگان پس از شورای شهر دقت مصوب این پروژه در ماه دسامبر.

ساتبریج دوم 10 هکتار توسعه که شامل بیش از 1 میلیون فوت مربع از آپارتمانهای خرده فروشی و فضای اداری و 150 فوت هتل در نزدیکی آریزونا کانال.

این پروژه را به روز رسانی پیری مغازه ها در امتداد خیابان پنجم اما طولانی ساخت و ساز خواهد جابجایی بیش از 70 مستاجران.

هزار امضا جمع آوری شده

پس از این شورا رای مخالفان ساتبریج دوم بلافاصله شروع به جمع آوری امضا برای ارسال پروژه به رای عمومی را از طریق شهرستان را رفراندوم روند.

حدود ده داوطلبان برخی با استفاده از U-Haul کامیون تحویل امضاها به شهر منشی در Jan. 3.

امضا شد و پس از آن بررسی شده است.

یک شهر منشی سند نشان می دهد 16,894 امضا شد واجد شرایط برای یک نمونه تصادفی به منظور بررسی امضا. برای مثال یک طومار امضاء کننده باید در اسکاتسدیل آریزونا و ثبت نام برای رای دادن.

شهر فروشنده کارولین Jagger ارائه یک نمونه تصادفی از 845 امضا به Maricopa County Recorder را برای تایید. شهرستان انتخاباتی رد صلاحیت 100 امضا به عنوان بی حد و حصر انتخاب کنندگان یک شکست میزان 11 درصد است.

مسئولان شهرستان بر اساس آن معادله تخمین زده می شود وجود دارد 14,807 معتبر امضا — بیش از 11,930 مورد نیاز برای واجد شرایط برای رای گیری.

چالش های به آمده است ؟

این رای گیری هنوز هم می تواند چالش است.

کسانی که به دنبال رد صلاحیت همه پرسی از رای گیری بیشتر می توانید نقد و بررسی این امضا و فایل چالش ها در Maricopa County Superior Court برای چنین ادعا می کند به عنوان تکراری امضا یا امضا از رای دهندگان ثبت نشده.

کارتر انگری رئیس بهار نهر توسعه است که در پشت ساتبریج دوم نمی تواند بلافاصله نظر رسیده در روز جمعه.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در llonghi@gannett.com یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im