Scottsdale برنده دادگاه مبارزه با شیطان پرستان بیش از حق به نیایش; شیطان پرستان تجدید نظر

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه حکومت این ماه که Scottsdale نمی تبعیض علیه شیطانی معبد که در این شهرستان مسدود شده و عضو این گروه از دادن یک نیایش قبل از جلسه شورای شهر در سال 2016.

قاضی دیوید کمپبل حکومت شیطانی معبد را ثابت کند این شهر را تکذیب کرد درخواست خود را به دلیل اعتقادات مذهبی.

کمپبل حاکم بر شهر مدیر استقلال از شهرستان سیاستمداران بود که علنا ابراز مخالفان به شیطان پرستان’ نیایش.

شهرستان, مدیر اجرایی این شهرستان شهادت او نیست تصمیم در شهردار یا شورای شهر را جهت. و نه پس از آن اقدام به شهرستان مدیر برایان Biesemeyer گفت: آن Scottsdale عمل به اجازه كند فقط توسط سازمان های قابل توجهی در روابط جامعه.

این شهر نیست, پاسخ به یک درخواست برای نظر در روز جمعه.

متی Kezhaya یک وکیل برای معبد گفت: Arizona Republic او ویران حاکم و گفت: به نظر می رسد به لولا در تعیین آن طرف به نظر می رسد بیشتر معتبر.

“من واقعا انتظار برای برنده شدن در این” Kezhaya گفت. “اما آن را هنوز هم دولت و دولت است که هنوز هم یک مسابقه محبوبیت.”

این معبد در روز جمعه به دادگاه تجدید نظر کمپبل تصمیم به 9th, ایالات متحده مدار دادگاه تجدید نظر.

تصمیم لولایی در شهرستان مدیریت شهادت

یک وکیل برای معبد استدلال کرده بود که Biesemeyer تحت تاثیر قرار بود توسط هزاران نفر از ایمیل های که به شهر فرستاده بودند در مخالفت با این تصمیم به اجازه معبد صحبت می کنند و همچنین مبارزات انتخاباتی مواد منتشر شده توسط شهردار جیم لین و مکالمه او با Councilwoman سوزان Klapp که ابراز نگرانی خود را در مورد اجازه دادن به معبد به یک نیایش.

کمپبل در نهایت حکم معبد را ثابت کند که Biesemeyer تحت تاثیر قرار بود توسط ایمیل و یا گفتگو.

“هزاران ایمیل و خانم Klapp خطاب به آقای Biesemeyer — نه اثبات توسط یک مزیت از شواهد که آقای Biesemeyer عمل بر اساس شاکیان اعتقادات مذهبی و یا حتی کسانی که اعتقادات قابل توجهی عامل ایجاد انگیزه در تصمیم خود” کمپبل نوشت.

است, شیطان پرستی یک دین است ؟

کمپبل حاکم بر داشت گسل با Scottsdale استدلال که شیطان پرستی است نه دین.

شهر صرف مقدار از دادگاه با این استدلال که معبد نمی تواند تجربه کرده اند مذهبی به دلیل آن است که یک دین است.

Scot نوئل شهر وکیل استدلال معبد آیین تا به حال هیچ اهمیت مذهبی و این که “یک دین است و نه مبتنی بر مسخره عمیقا برگزار اعتقادات مذهبی دیگران است.”

نیایش از شیطان پرستان برنامه ریزی شده به سکولار بود و نه مذهبی شهرستان استدلال کرد.

اما کمپبل نوشت: در او حاکم است که اعتقادات و شیوه های میشل Shortt, رئیس سابق آریزونا فصل معبد که در نظر گرفته شده بود به نیایش بودند مذهبی برای اهداف مذهبی و تبعیض است.

“Shortt شهادت داد که او در نظر باورهای خود و شیطان پرستی او به عنوان شیوه های آن را به عنوان یک دین حتی اگر او باور ندارد یک لفظ خدا یا شیطان” کمپبل نوشت. “او شهادت داد که شیطان پرستی شامل تمام ارزش او دارای عزیز: عدالت و دستیابی به دانش بدنی استقلال و حاکمیت فرد.”

هنوز معبد موفق به اثبات این شهرستان در محرومیت از این گروه درخواست به یک نیایش شد و بر اساس آن اعتقادات مذهبی کمپبل نوشت.

خواهد نماز باقی می ماند و حرکت رو به جلو ؟

با وجود این حقوقی برنده برخی از Scottsdale درخواست ساکنان یک شهر کمیسیون در ماه سپتامبر به پیشنهاد جایگزینی شورای كند با لحظه سکوت.

در آن زمان دیگر کمیسیون و کارکنان شهرستان گفت: آنها نمی توان یک پیشنهاد رسمی به این شورا تا زمانی که طرح دعوی در دادگاه بود.

روابط انسانی رئیس کمیسیون جانیس Shimokubo روز جمعه گفت که این کمیته خواهد صبر کنید تا پس از درخواست تجدید نظر است که حل و فصل قبل از ساخت یک پیشنهاد است. که می تواند سال ها طول بکشد.

لوقا Douglas, مدیر اجرایی انسان جامعه بیشتر ققنوس بود در میان کسانی که در پاییز گذشته این کمیسیون در نشست لابی گری برای یک لحظه سکوت.

داگلاس که سر مسا مبتنی بر گروه اعمال می شود برای ارائه یک نیایش در اسکاتسدیل آریزونا و بنابراین در Jan. 14.

در طول نیایش, Douglas, بخوانید تا از جامعه فعال Saul Alinsky در مورد “اولین رادیکال شناخته شده به بشریت” لوسیفر.

“این شخصیت به برخی از تجسم همه بد” داگلاس خواندن در طول نیایش. “به دیگران تلخ استعاره برای نیاز به چالش و سوال منابع سنتی قدرت.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im