Scottsdale جراح گیر در کشتی کروز در ژاپن آغاز می شود یکی دیگر از coronavirus قرنطینه در تگزاس

ورود روز 12 از 14 روز در قرنطینه روی الماس شاهزاده کشتی کروز در ژاپن با توجه به این رمان coronavirus آریزونا جراح در فکر او نزدیک پایان او و نه آشفته تعطیلات.

اما پس از تقریبا 20 ساعت مداوم سفر, Dr. Sommer Gunia مطلع شد انتظار بازی بود شروع همه را دوباره و دوباره و این اثرات در حال شروع به گرفتن عوارض خود را.

Gunia یک سینه جراح مستقر در اسکاتسدیل آریزونا و شوهر او تا به حال یک پرواز رزرو به ترک Phoenix Sky Harbor International Airport on Feb. 19 — روز قرنطینه برنامه ریزی شده بود به آسانسور. اما روز یکشنبه مسافران دریافت یک ایمیل از سفارت ایالات متحده در توکیو که یک تیم فرستاده شده بود برای آنها را به خانه آورد.

“به نظر می رسید بیش از حد خوب درست باشد” Gunia گفت.

CORONAVIRUS حقایق: خطرات و راه برای محافظت از خودتان

مجموع coronavirus عفونت رز در روز سه شنبه به بیش از 73,000 همه اما چند صد در سرزمین اصلی چین با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز گزارش. جهانی مرگ و میر در حال حاضر 1,875 از جمله 1,789 در هوبئی.

اما یک تعداد انگشت شماری از جهانی ویروس های مربوط به مرگ و میر شده است در سرزمین اصلی چین است.

Gunia گفت: مسافران کشتی گفته شد به صورت آماده توسط 6 p. m., اما تخلیه نمی شروع تا 9 بعد از ظهر یک اسکورت نظامی به رهبری مردم را از اتاق خود در سطح توسط سطح Gunia و نمی شد به نام به ترک تا 11 بعد از ظهر

“هنگامی که ما در نهایت به پایین وجود دارد که مردم فقیر بودند که تخلیه دو ساعت قبل از ما بودند و هنوز هم نشستن در اتوبوس,” Gunia گفت.

اتوبوس ها در نهایت رفتگان در 12:11 صبح و مسافران فرستاده شد به هیئت مدیره یک هواپیمای باری 747. با توجه به Gunia سه تا چهار نفر از مراکز کنترل بیماری بودند در هیئت مدیره با پوشیدن لباس های خاص خود را با منبع هوایی. آنها نیز تا به حال اتاق خود را در هواپیما با فشار مثبت هوا به طوری که آنها می تواند “امن از همه چیز است.”

پژوهش: چگونه 3 ASU محققان در حال کار برای پیدا کردن واکسن coronavirus

اتاق دیگری بود برش با پلاستیک سفید. Gunia بعدا متوجه آن برگزار اضافی مسافر صندلی برای کسی که به تازگی مبتلا به کوروناویروس.

“طرح اصلی ما می دانستند که اگر کسی تا به حال علائم آنها نمی آیند با ما حق دور” او گفت:. “من هرگز ترک یک شخص آمریکایی پشت, اما آن را احساس می کنیم همه چیز را به خطر می اندازند.”

برای مدت زمان 14 ساعت پرواز هیچ کس نمی دانست که آنها تا زمانی که هواپیما فرود در لککلند ایر فورس بس در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس.

“مردم کف زدن و تشویق و استقبال ما صفحه اصلی” Gunia گفت. “اگر آن را تا به حال نشده است باران من را متوقف کرد و بوسید زمین.

“این که چقدر خوشحال بودم بود,” او گفت:.

پس از رفتن را از طریق آداب و رسوم پر کردن یک پرسشنامه سلامت و درجه حرارت گرفته شده و به مسافران اطلاع داده شد دیگر دوره قرنطینه ، Gunia گفت: اخبار “ویرانگر” نه تنها برای او شخصا اما برای عمل او را به عنوان به خوبی.

“من یک جراح و من یک عمل خصوصی, بنابراین من نمی حقوق و دستمزد” Gunia گفت. “این ممکن است به عنوان ویرانگر برای هر کس دیگری است اما برای من است. خوشبختانه همکاران من باید پله بوده و من یک مقدار زیادی از حمایت خانه بازگشت اما آن را سخت به دلیل بیماران من هستند مانند خانواده و آن را سخت ذهنی برای من به دور از آنها.”

پاسخ: غذا های آسیایی جشنواره سازمان مقابله با کروناویروس ترس

زمانی که این قرنطینه در تگزاس برداشته خواهد شد تایید شده نیست اما Gunia گفت: او احساس فیزیکی و روانی تاثیر می گذارد محدود فعالیت و دسترسی به خارج از منزل.

“من احساس می کنم خیلی غیرشرطی,” او گفت:. “من راه می رفت در سراسر خارج روز دیگر و من از نفس. شما می دانید آنچه که من باید به نگاه به جلو به هر روز ؟ من غذا. که در آن است.”

Gunia گفته شده است وجود دارد “جدی قطع” چگونه اطلاعات در گردش است. در ابتدا به آنها گفته شد آنها می شدند و تشویق به ترک اتاق خود را به راه رفتن در اطراف و هوای تازه. در حال حاضر آنها مجاز نیست.

“منظورم این است که آنها حتی به ما گفت که ما در حال ترک” Gunia گفت. “ما فقط در برزخ و ترس از ناشناخته است خونتان برخی از اضطراب. من فقط امیدوارم که آنها شروع به ساخت برخی از اطلاعیه ها.”

صرف نظر از ناکامی Gunia گفت: او “فراتر از سپاسگزار” در نهایت نزدیک به خانه با چند normalcies در محل از قبیل مواد غذایی و آمازون خدمات تحویل.

“این واقعا سخت است اما من تلاش نیست که می گویند من نه خدا را شکر” Gunia گفت. “من خیلی خدا را شکر به ایالات متحده آمد تا ما را نجات دهد. من می خواهم که در این هواپیما برای 20 ساعت اگر آن را به معنای من می تواند در خاک آمریکا.

“با این حال گفت: فقط به خاطر اینکه ما در حال قرنطینه معنا نیست که ما نباید آمریکایی حقوق و آزادی. این چیزهای کوچک است که شما را احساس انسان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید