Scottsdale شهرداری مسابقه شلوغ: Councilwoman سوزان Klapp است 4th به اعلام پیشنهاد

پس از 11 سال در اسکاتسدیل آریزونا شورای شهر سوزان Klapp این هفته اعلام کرد که او اجرا خواهد شد برای شهردار.

سه اصطلاح councilwoman اعلام ساخته شده در اسکاتسدیل آریزونا فرودگاه در روز دوشنبه با توجه به یک ایمیل در روز پنج شنبه.

Klapp شروع به کاوش یک پیشنهاد برای شهردار در ماه مارس گذشته. او چهارمین نفر اعلام شهرداری, اجرا, زیر همکار عضو شورای شهر ویرجینیا Korte سابق و اعضای شورای باب Littlefield و دیوید ارتگا.

سه دوره شهردار جیم لین نمی تواند اجرا شود دوباره با توجه به محدودیت مدت.

Klapp نیز محدودیت مدت در شورای. او گفت: آریزونا جمهوری که اولویت اول به عنوان شهردار خواهد بود به هر عضو شورا با هم به بحث در مورد اولویت های خود را برای پیاده سازی اهداف و برنامه ریزی استراتژیک برای شهر است.

“ما در حال رفتن به بسیار بیشتر از ایران به عنوان یک شهرستان و ایران به عنوان یک جامعه و نه به عنوان تقسیم شده که ما امروز” او گفت:. “اما در آن طول می کشد یک درک برای چه بحث ما در میان هر یک از دیگر به جای فشار برنامه های شخصی.”

توسعه و کیفیت زندگی

Klapp, 73, برای اولین بار انتخاب به شورا در سال 2012.

قبل از این که او یک تصویر سفارشی فریم کسب و کار در اسکاتسدیل آریزونا برای 20 سال است.

به عنوان شهردار Klapp خواهد تمرکز بر توسعه اقتصادی و کیفیت زندگی مسائل و بازگرداندن حس جامعه با توجه به بیانیه منتشر شده.

وی خواستار توجه به خدمات او در سال 2019 سرمایه پروژه های بهبود فرعی که محدودتر هم پایین یک لیست از پروژه های است که در نهایت ساخته شده موفق پیوند بسته است که سال گذشته به تصویب رسید.

Klapp همچنین گفت که او به حمایت از گزاره 420 رای گیری تلاش است که محدود توسعه در مک داول سونورا حفظ کند. بحث در اطراف این رای گیری بود که در میان اکثر مسائل اخیر در اسکاتسدیل آریزونا تاریخ با لین گفت که او “هرگز دیده می شود در این شهرستان بیشتر از هم پاشیده.”

Klapp بر اهمیت پیدا کردن زمینه های مشترک وقتی که می آید به آینده تصمیم گیری.

“آن را به معنی حصول اطمینان از رفاه اقتصادی نگه داشتن شهر ما امن و انجام این کار در کم هزینه برای ساکنان” او نوشته شده است بیانیه ای گفت:. “این همچنین بدان معنی است که در واقع نتیجه گرفتن.”

Klapp اعلام نیز تبلیغ حمایت از شهردار جیم لین. او نسبت داده شده است که به رابطه کار او و شهردار باید توسعه یافته بیش از 12 سال گذشته.

در طول زمان خود را در شورای, او گفت که او و شهردار موافقت کردند در بسیاری از مسائل و مشورت با یکدیگر به طور منظم در مورد ایده.

“رفتن به جلو من قصد دارم به قهرمان بسیاری از این مسائل مشابه که از او دفاع و پشتیبانی,” او گفت:. “هنگامی که او برگ و من به عنوان شهردار, من قصد دارم برای حفظ این شهر در حال حرکت در مسیر درست است.”

لین را بلافاصله بازگشت یک درخواست برای نظر در روز پنج شنبه.

Klapp به جمع آوری کمک های جلو-دونده

پیش از او اعلام Klapp در حال حاضر مطرح شده در حدود $105,000 با کمی هزینه با توجه به گزارش مالی مبارزات انتخاباتی ثبت شده در ماه گذشته.

او سه اهدا کنندگان شامل:

  • $12,900 از رابرت و رنه پارسونز. رابرت پارسونز تاسیس کنید GoDaddy.
  • $12,700 از تام و جین فرنکل از توسعه دهنده کلیتون خواص.
  • $12,650 از له و دایان Corieri از سرگرمی های شب ،

Klapp صفات او موفقیت مالی به محبوبیت خود را در میان صاحبان کسب و کار.

“من ساخته شده تصمیم گیری برای بهره مندی از کوچک و بزرگ کسب و کار,” او گفت:. “آنها برای حمایت از من به عنوان آنها را به خاطر من درک درستی از مسائل مهم (آنها) مقابله با است.”

Korte در حال صرف در مورد $42,000 با 30.000 دلار در مبارزات انتخاباتی او جنگ قفسه سینه با توجه به ژانویه گزارش.

Littlefield و ارتگا تشکیل مبارزات انتخاباتی خود را به کمیته پس از تشکیل پرونده مهلت خواهد شد و فایل گزارش مالی مبارزات انتخاباتی در ماه آوریل آینده مهلت برای افشای.

داوطلبان می توانند فایل دادخواست برای اجرا به شهردار یا شورای بین 9 مارس و آوریل 6. اولیه انتخابات Aug. 4 با یک انتخابات عمومی در نوامبر. 3.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>