Scottsdale شهرداری نامزد گذشته مخالفت کویر حفظ مالیاتی resurfaces

Scottsdale شهرداری نامزد هل دادن در برابر یک شرکت روابط عمومی که مطرح گذشته خود را مخالفت با مک داول سونورا حفظ کند.

دیوید ارتگا یکی از پنج نامزد در حال اجرا برای شهردار در اسکاتسدیل آریزونا. اورتگا در خدمت یک دوره در شورای شهر از سال 2000 تا 2004 و فرار ناموفق برای شهردار در سال 2004 برابر وقت مریم Manross.

در آخرین پیشنهاد برای شهردار ارتگا مخالف یک افزایش مالیات بر فروش که می توانست به دست آورد و بیشتر زمین های این شهر را برای مک داول سونورا حفظ که در حال حاضر شامل 30000 هکتار از بکر کویر و 195 مایل از مسیرهای پیاده روی پیاده روی.

حفظ شده است نام شهرستان گوهر تاج. آن را تبدیل به یک میله رعد و برق موضوع در سال 2018 انتخابات پس از ساکنان اکثریت رای به تصویب یک اندازه گیری به دنبال جلوگیری از توسعه تجاری در مرزهای خود است.

ارتگا گذشته مخالفت خود را با حفظ مطرح در اوایل این ماه پس از محلی روابط عمومی شرکت رز-Moser-Allyn به نام اورتگا “یکی از بلندترین صدای که سعی در ایستادگی در راه” از شکل گیری آن است.

این شرکت با استفاده از robocalls, تلویزیون, لکه های, روزنامه, تبلیغات و مبارزات انتخاباتی نشانه ای برای جلب توجه به ارتگا گذشته با توجه به Jason رز جمهور رز-Moser-Allyn.

“آن ژرف است که Scottsdale احتمالا می تواند به رهبری کسی که مخالف آن بزرگترین دستاورد” رز گفت.

در بیانیه ای به آریزونا جمهوری اورتگا گفت: نگرانی های خود را در اطراف حفظ در زمان مربوط به “شفافیت” و “افشای کامل.”

حفظ بحث تقسیم Scottsdale

این بحث در سال 2004 در اطراف محور یک 0.15% افزایش مالیات بر فروش است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید 19,000 اضافی هکتار زمین برای مک داول سونورا حفظ کند.

بحث در نهایت چاله چاله شمالی و جنوبی Scottsdale ساکنان در برابر یکدیگر است. Manross بود که انتخاب شهردار توسط 2-1 حاشیه, پشتیبانی, افزایش مالیات در حالی که اورتگا مخالف آن است.

در اسکاتسدیل آریزونا نگهداری 40-درصد مالیات بر فروش استفاده بیش ققنوس چیزی اورتگا به نام “ارزش اصلی است که نباید تسلیم بنابراین عجله.”

یک سال 2004 سرمقاله در اسکاتسدیل آریزونا جمهوری با انتقاد از موضع خود گفت: آینده Scottsdale نسل خواهد بود “گرامی” به پایان رسید حفظ و “درود بر آن دسته از رهبران که انجام آن است.”

“حفظ در حال حاضر شکل دادن به یک مهم گردشگری دارایی برای کل شهر” سرمقاله اعلام کرد. “آن نباید شمال در مقابل جنوب موضوع اما اورتگا در حال پخش است برای پر سر و صدا دسته هستند که برای همیشه در تلاش برای ایجاد منطقه ای نفاق.”

اورتگا گفت: در این زمان است که او “از صمیم قلب معتقد به مک داول سونورا حفظ” اما شهر نه نیاز به زمین بیشتر است و نباید با تحمیل یک عقب مالیات بر فروش آن را دریافت کنید.

“متاسفانه به دلیل عدم وجود رهبری واقعی در دفتر شهردار شده است وجود دارد ظالمانه روند به پرداخت میلیون ها دلار برای مالیات دهندگان یارانه, توسعه,” او نوشت: در یک op-ed در آریزونا جمهوری در آن زمان است. “و در حال حاضر ما در حال خواسته به منظور بالا بردن حفظ مالیات بر فروش 500 میلیون دلار با هیچ پایانی در چشم.”

Scottsdale رای دهندگان در نهایت با تصویب افزایش مالیات بر فروش با 54% پشتیبانی اگر چه نتایج نشان داد که اکثریت ساکنان جنوب هند خم جاده شات پایین مالیات بر فروش را افزایش می دهد و به احتمال زیاد رای ارتگا.

در بیانیه ای به جمهوری روز پنج شنبه اورتگا گفت که او مورد سوال در این زمان آنچه که این شهر را “پایان بازی” با افزایش مالیات بر فروش. پس از آن گذشت “حقیقت بیرون آمد” و برنامه ریزی برای بحث برانگیز کویر کشف مرکز نشان داد, او گفت:.

“تجاری سازی مک داول سونورا حفظ خود بود بودجه جدید منبع” اورتگا گفت.

رز گفت: Ortega دفاع بود “مجنون” و که قصد دارد برای بحث برانگیز کویر کشف مرکز در سال 2004 وجود نداشت.

صحرا کشف مرکز یک میلیون دلاری, آموزشی, جاذبه های پیشنهادی برای داخل حفظ در پای مک داول کوه. این پروژه موجب خشم و انزجار در میان جامعه و در نهایت منجر به عبور از سرپا نگه داشتن. 420 ابتکار که مبارزه برای حق شهروندان را به رای دادن در هر توسعه تجاری در حفظ.

رز عمل سیاسی کمیته گل رز برای افزایش RMA قرار داده شده نشانه های سراسر اسکاتسدیل با فلش خواندن “او مخالف حفظ” با اشاره ارتگا را نشانه.

ارتگا شکایت رز در روز پنج شنبه گفت که کمپین نشانه نقض ایالتی آریزونا قانون است.

عدم افشای

در شکایت ارسال شده به شهرستان کارمند کارولین Jagger در پنجشنبه اورتگا گفت: رز نشانه نمایش داده نمی مورد نیاز اطلاعات تماس.

“جیسون رز عمدا نقض ثبت نام مورد نیاز با عدم افشای خود” اورتگا گفت: در بیانیه خود به جمهوری.

آریزونا دولت قانون مانع از شهرستانها از بین بردن علائم به عنوان طولانی به عنوان آنها حاوی نام و شماره تلفن و یا وب سایت از نامزد یا کمیته کمپین که برای آنها پرداخت می شود.

یک عکس از یکی از نشانه های آپلود شده توسط اسکاتسدیل آریزونا ساکن جان واشنگتن نشان داد سلب مسئولیت در نشانه و گفت که آن را برای پرداخت افزایش یافت به افزایش است اما هیچ اطلاعات تماس دیگر.

Jagger, شهر, کارمند, در پاسخ به ارتگا شکایت کرد و گفت که او تا به حال شده است در تماس با رز کمیته و که آنها مشغول به کار بودند که شامل اصلاح اطلاعات تماس در هر علامت.

رز-Moser-Allyn نشان داده شده است نامزدهای مختلف و مبارزات در دره از زمان تاسیس آن در سال 1996. رز گفت: او در حال حاضر حمایت و یا کار برای هر یک از Scottsdale شهرداری نامزدها.

رز شرکت گفت که چند تا از این علائم شده اند به سرقت رفته و تایید شده است که در گزارش پلیس و مشغول به کار بودند برای بازیابی نشانه.

در روز پنج شنبه اورتگا گفت که او رای دادند بله در سرپا نگه داشتن. 420, 2018 ابتکار اما گفت که او هنوز هم تا به حال سوالات در مورد آنچه در طرح شهر است وقتی که می آید به تکرار مالیات بر ساکنان آن است.

“من همیشه به حمایت از حفظ” اورتگا نوشت. “به عنوان شهردار درخواست من برای میز گرد برای رسیدن به راه حل و صادقانه شفافیت است.”

اورتگا در حال اجرا است در برابر councilmembers سوزان Klapp و ویرجینیا Korte و همچنین سابق councilmembers لیزا Borowsky و باب Littlefield.

Scottsdale اولیه انتخابات Aug. 4. اولیه رای گیری رای از طریق پست در تاریخ 8 ژوئیه. اگر هیچ یک از کاندیداها در شهرداری مسابقه برنده اکثریت آرا در یک انتخابات عمومی برگزار خواهد شد بین دو اهل عمل رای on Nov. 3.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im