اعضای Scottsdale آتش خدمه و یک آمبولانس خدمه بودند که در زیر قرار داده انزوا پروتکل پس از آنها کمک یک مرد که بعد از آزمایش مثبت برای coronavirus در حال بازگشت به کار.

Scottsdale سخنگوی کلی Corsette گفت که چهار فرد آتش خدمه با دو نفر خدمه آمبولانس پاک شد به بازگشت به کار بیش از آخر هفته پس از Maricopa County وزارت بهداشت به دنبال مراکز کنترل بیماری توصیه به دیگر قرنطینه برای بهداشت و درمان کارگران اگر آنها نمی, نشان دادن علائم پس از در معرض بودن به کوروناویروس.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات تایید مورد دوم در 3 مارس به یک ماریکوپا کانتی در 20s خود.

“همه ما از اولین پاسخ دهندگان ادامه خواهد داد به استفاده مناسب از تجهیزات حفاظت فردی زمانی که آنها در تماس های خود را امن نگه دارید و همچنین برای کاهش گسترش هر نوع میکروب به” Corsette گفت.

از آتش نشانان و امدادگران در ابتدا گفت: به دنبال این شهرستان در بخش بهداشت و درمان دستورالعمل های اجتماعی فاصله که شامل اجتناب از مناطق عمومی به اشتراک گذاری آیتم های خانگی و نظارت بر علائم.

آریزونا وزارت بهداشت خدمات مورد آزمایش قرار 56 نفر از دوشنبه بعد از ظهر. پنج نفر تایید و یا فرض مثبت در حالی که 44 برگشتم منفی است. هفت آزمون باقی می ماند در انتظار.

رسیدن به خبرنگار پری Vandell در 602-444-2474 یا perry.vandell@gannett.com. او را دنبال کنید در توییتر @PerryVandell.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im