Scottsdale گسترش دستور نیاز به ماسک پوشیده می شود و در حوزه عمومی از طریق Aug. 20

Scottsdale ساکنان مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن ماسک صورت در اکثر مناطق عمومی از طریق Aug. 20 شهردار جیم لین امضا اعلام روز جمعه گسترش اولیه ماسک قیمومیت.

ماسک-پوشیدن اجباری شد در شهرستانها در سراسر آریزونا در ماه گذشته به عنوان دولت در پاسخ به رکورد-تنظیم موارد COVID-19. شهردار اولیه دستور را از 18 ژوئن به پایان می رسد دوشنبه ،

لین گفت که او صحبت کرده است به طور منظم با مراقبت های بهداشتی رهبران در این شهر که به او گفت که استرس در بیمارستان منابع در پی افزایش میزان عفونت شده بود “قابل توجه است.”

“ما قطعا نمی توانیم آن را به بدتر” لین گفت: در بیانیه ای در روز جمعه. “تعداد کمی از مردم مانند پوشیدن ماسک, اما آن را ساده و آسان چیز برای یک دوره نسبتا کوتاه از زمان برای کمک به جامعه ما از این طریق دریافت کنید.”

Scottsdale عضو شورای شهر مرد فیلیپس گسترده انتقاد در ماه گذشته زمانی که او میزبان رالی در شهر هال در مخالفت با قیمومیت.

در انتشار اخبار اعلام سفارش جدید این شهر با اشاره به افزایش نرخ ابتلا به عفونت در آریزونا و همچنین افزایش شواهدی وجود دارد که پوشش بینی و دهان افراد مانع از گسترش این ویروس و انقباض آن است.

موضوع پوشیدن ماسک تبدیل به سیاسی اعلام کرده حکم خود را نقض آزادیهای فردی. یک مطالعه اخیر بررسی anti-ماسک فعالیت داشت که آریزونا است که مقاوم ترین دولت در این کشور که آن را به پوشیدن ماسک.

که در آن شما نیاز به پوشیدن ماسک?

اعلام امضا جمعه نیاز مردم خود را برای پوشش بینی و دهان در بسیاری از مناطق.

کسانی که در مناطق عمومی شامل فروشگاه های مواد غذایی, داروخانه ها, رستوران ها, فروشگاه های خرده فروشی در رویدادهای خاص و در حمل و نقل عمومی. عمومی رو کسب و کار باید به نیاز کارکنان به سایش پوشش صورت نیز هست.

استثنا وجود دارد.

افراد معاف از پوشیدن ماسک عبارتند از:

  • کودکان 6 سال, پیر و جوان.
  • افراد درگیر در خدمات مذهبی.
  • هر کسی که مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری راهنمایی توصیه می پوشند نه باید پوشش صورت به دلیل شرایط بهداشتی.
  • افراد شرکت کننده در گروه های سازمان یافته و یا تیم های ورزشی, ورزش و یا سایر فعالیت های فیزیکی است که در آن نه عملی و یا عملی به پوشیدن صورت پوشش یا جسمی فاصله.
  • مردم ورزش در خارج از منزل.
  • مردم از خوردن یا نوشیدن در رستوران اگر آنها در حال نشسته در جدول خود را و یا دیگر تعیین خوردن منطقه است.

پوشش صورت نیز نمی توان مورد نیاز در تاسیسات که شامل کمتر از 10 نفر هستند که قادر به حفظ حداقل 6 فوت از راه دور.

شهرستانها در حال اجرا هستند به مسائل وقتی که می آید به اجرای ماسک حکم.

بدون استناد صادر شد در هفته اول پس از اجرای اولیه دستور را از Maricopa. ادارات پلیس گفت: آنها با تمرکز بر آموزش شهروندان در مورد این دستور به جای سنتی اجرای.

Scottsdale گفت: در بیانیه ای که مردم مجبور به تولید مستندات از یک وضعیت پزشکی است که مانع آنها از پوشیدن ماسک. کسب و کار باید اول درخواست مشتریان مطابق با پوشیدن یک ماسک و سپس با پلیس تماس برای کمک اگر مشتری حاضر این شهرستان گفت.

“افراد داده خواهد شد یک فرصت برای تطابق با پوشیدن ماسک قبل از هر گونه اقدام اجرایی صورت گرفته است” این بیانیه را بخوانید.

ادامه داد: عدم تطابق با این شهر دستور می تواند تشکیل یک کلاس یک تخطی از قانون که دارای جریمه تا 2500 دلار برای افراد است.

در علاوه بر این به ماسک مقررات Scottsdale اورژانس منظور نیز تشویق موسسات اجازه می دهد که برای مصرف الکل در محل خود را به محدود کردن خود را به اشغال 50% اجازه می دهد تا برای بهتر اجتماعی فاصله.

رژیم صهیونیستی. mlb هفته گذشته اعلام کرد که در رستوران ها باید کار با کمتر از 50 درصد ظرفیت در اتاق ناهار خوری.

این حرکت پس از هشت نفر از شهر اسکاتسدیل محبوب ترین کافه ها و کاباره ها فرستاده شدند اعلامیه سفارش آنها را مطابق با الزامات و پس از بسته بندی باشگاه های آب گرفتگی رسانه های اجتماعی.

“در این شرایط اضطراری مانند هر دیگر ما یک مسئولیت مدنی به عمل می کنند و گاهی اوقات قبول اقداماتی که ممکن است ما نمی مانند اما مهم برای بازیابی” لین گفت: در این بیانیه است. “به عنوان بستری استفاده همچنان به افزایش است و روند به طور بالقوه تهدید کننده سطح آن باقی مانده ضروری به سرعت سرایت رای — و با پوشیدن ماسک ساده و در مرحله توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im