Scottsdale, زن و شوهر ایجاد یک خانه برای سرگرم کردن بچه ها و بزرگسالان در غروب مانور. نگاهی به

هنگامی که آنا و جیسون چوب خریداری شده خود را در خانه در غروب مانور محله در اسکاتسدیل آریزونا چهار سال پیش آنها می رود به بهبود است. آنا در زمینه ساخت و ساز وام برای خرید خانه است که آنها می توانند خود را.

او عمل به عنوان پیمانکار و راه می رفت پیمانکاران از طریق طراحی و او چه پیش بینی برای اموال.

تنها دو حمام فرار از نوسازی.

“ما دوست چیدمان خانه, اما ما را تغییر زیادی است. ما در زمان برخی از دیوارها باز مناطق به عنوان به خوبی به عنوان نزدیک چیزهای دیگر خاموش” آنا گفت. “ما زیبایی تغییر 90% صفحه اصلی: کف پوش رنگ تمام آشپزخانه جدید.

این زن و شوهر با هم کار کرده در طراحی و انتخاب اما Jason مورد اعتماد بسیاری از آن به آنا.

“این سخت بود برای من قادر به تجسم زمانی که او را از من بپرسید به نظر من در گزینه های مختلف,” او گفت:. آنها ثابت می شود یک تیم خوب و خوشحال بودند با محصول نهایی.

جنگل خریداری شده خانه خود را به عنوان یک خانواده سه و به سرعت رشد کرد و به یک خانواده پنج. آنها را به استفاده از تمام فضای اضافی از پنج اتاق خواب و سه حمام 3,600 فوت مربع خانه.

ترکیب سبک

آنا را دوست دارد که بسیاری از طراحی های مختلف و سبک قادر به کار با شخصیت سنتی از خانه در حالی که یکپارچه سازی او جذابیت خود را. سقف های طاقی و نور طبیعی از پنجره های بزرگ پیشنهاد چشمگیر تبریک پس از ورود به صفحه اصلی.

“با این سبک سنتی خانه من رفت و با یک ترد سفید نگاه کنید. من عاشق طلا و چگونه فقط کمی کند بنابراین من مطمئن شوید که به استفاده از آن را در داخل وسایل سخت افزار و تجهیزات روشنایی,” او گفت:.

او ساخته شده با استفاده از رسمی غذاخوری آن را به عنوان در نظر گرفته شده بود با یک سنتی چوب میز ناهار خوری tufted بالا پشت صندلی و نیمکت و صندلی و یک لوستر کریستال. او به ارمغان آورد مورد علاقه او رنگ لهجه با بزرگ مزین آینه طلا که متعلق به جیسون مادر بزرگ بر روی دیوار آویزان.

رسمی اتاق نشیمن خانه های کودک پیانو و سنتی منطقه صندلی با شیشه, طلا و جداول. یک قطعه از هنر برجسته موسیقی از آهنگ عروسی خود را آویزان بر روی پیانو.

زن و شوهر قادر به نجات این موجود طبقه چوب و روکاری تازه کردن آنها. گرم کف دهانه هر دو اتاق و شکسته است تا با فرش.

خانواده فضایی

قلب خانه آشپزخانه با یک مجاور اتاق خانواده است آنا و جیسون فضای مورد علاقه.

“ما سه پسر پس از آن به منطقه ما عمدتا در. من سعی کنید به طبخ و ما به میزبان پس از آن منطقه ای که ما را به بسیاری از سرگرم کننده و دیوانه خاطرات” آنا گفت.

آشپزخانه ایده آل جلوه ای از آنا ، سنتی کابینت سفید تبدیل فورا پر زرق و برق با طلا دستگیره همراه با یک طلا لوستر بیش از این جزیره است که می افزاید: یک مدرن و زیبا را لمس کنید.

جزیره متضاد با رنگ خاکستری و آبی با ته یک رنگ سفارشی و آشپزخانه کوارتزیت کانتر در سراسر فضا. “بسیاری از مردم اشتباه کوارتزیت با کوارتز انسان ساخته شده مواد. شما می توانید از سنگ مرمر با دوام گرانیت” آنا گفت.

یک سنگ مرمر backsplash منجر به طرح کاشی دیوار تکیه بیش از stovetop.

یکی دیگر از طلا و کریستال لوستر آویزان بر دور میز آشپزخانه, تعریف فضا و ساخت آن را احساس کامل.

آشپزخانه باز است به یک اتاق خانواده است که به همان اندازه به عنوان زیبا به عنوان آن عملکردی است. طلا-rimmed آینه بیش از یک شومینه می آمیزد و با قابل توجه ساخته شده است در کابینت و کتابخانه و همچنین خانواده عکس بر روی دیوار آویزان. نیروی دریایی کوچ می افزاید: یک پاپ از رنگ.

حتی فضا برای یک میز کوچک که در آن خود را به پسر ارشد می توانید خود را ایجاد کنید شاهکارهای هنری.

این refinished طبقه چوب جنگلی اجرا در سراسر فضای ساخت آن منطقه مناسب برای مهمانان به اویختن و تماشای یک بازی و یا برای پسران به بازی در حالی که grownups آماده کردن شام است.

از سنگ به بوته گل رز

“هنگامی که ما خرید خانه جلو و عقب متری به طور کامل ساخته شده از شن پس بیرونی یک پروژه بزرگ” آنا گفت.

آنها تغییر رنگ در خارج از خانه. “من دوست دارم سفید بیرونی خانه با بسیاری از گیاهان سبز و گل رز سفید,” او گفت:.

خزنده شکل می خزد تا جلو و عقب از خانه, اضافه کردن به جذابیت آن است.

زیادی جلوی خانه منجر به یک سه-گاراژ ماشین که ویژگی های یک خاکستری رنگ لهجه در درب. سفید گچ حصار در مقابل اموال خود را به انتظارنشسته بودند با سفید بوته گل رز است. خاکستری آجر کفپوش لهجه در این مطلب از جلوی خانه را فراهم می کند اضافه شده مورد علاقه. یک حیاط بزرگ واقع در پشت دیوار مقابل.

از حیاط بزرگ دارای مقدار زیادی از فضای سبز درختان بالغ و یک استخر بزرگ. با یک زمین بازی بزرگ فضای رویایی برای خود و پسران خود را Goldendoodle جدیدترین. حیاط خلوت جیسون دیگر نقطه های مورد علاقه. هنگامی که آب و هوا سرد خانواده باعث می شود s’mores هر هفته در firepit در استخر پاسیو.

“آن را بزرگ می شود قادر به تهیه حیاط خلوت به فرزندان ما. ما عاشق چشم انداز صحرا اما از آنجایی که این خانه بود به معنای واقعی کلمه شن که ما آن را خریداری ما ساخته شده آن را یک نقطه به نقطه آن را بسیار سبز و بچه دوستانه,” او گفت:.

داخل فضای بازی

پسران کوتاه در فضای بازی داخل. با یک اتاق اختصاصی برای یک اتاق خود را, اسباب بازی باید یک محل ذخیره سازی.

با در نظر گرفتن درب گنجه خاموش آنا ایجاد چشم نواز و زیبا و در عین حال راه عملی برای نمایش لباس و ابرقهرمان کیپ است که به راحتی در دسترس است.

یک دیوار نقاشی شده است به طور کامل در تخته سیاه رنگ است که مناسب برای یادگیری بازی و فرصت های عکس.

سنت های قدیمی و جدید

خانه مجاز است خانواده به جشن بزرگ در راه است. جنگل میزبان هر دو مجموعه از پدر و مادر خود را هر روز شکرگزاری است.

“ما فقط به حال ما جوانترین پسر دول و ما تا به حال وسط ما را در اینجا نیز” آنا گفت. یک دول سنتی کره ای اولین جشن تولد. “زمانی که غذا کمیاب بود و مرگ و میر نوزادان بالا بود آن را به عنوان یک برکت و رحمت است که کودک جان سالم به در سال اول خود را” آنا گفت. آنها همچنان این سنت مهم را با دوستان و خانواده در حال آمدن به پیشنهاد نعمت های خود را.

چوب خانه است که واقعا بازتابی از عشق خود را از هم خانواده با سه پسر خود را به عنوان به خوبی به عنوان مکانی مناسب برای استقبال از مهمانان را سرگرم کند.

می دانم که از یک خانه منحصر به فرد در مترو ققنوس است که در بازار است که باید برجسته شود? ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de