Scottsdale شهرستان Councilmember مرد فیلیپس مشترک یک پست خصوصی در Facebook در روز یکشنبه ادعا که COVID-19 نام رسمی برای این بیماری ناشی از newcoronavirus می ایستد برای “چینی منشأ ویروسی عفونی بیماری است.”

در این پست آمده است: “نفرت را به شکستن این همه کودن ها که خود را روزنامه نگاران. COVID به معنای واقعی کلمه مخفف ‘چینی منشأ ویروسی بیماری های عفونی و شماره 19 با توجه به این که 19 ویروس به بیرون آمدن از چین است.”

نام این بیماری در واقع مخفف با ‘شرکت’ برای ‘تاج’ ‘ششم’ به صورت ویروس’ و ‘D’ به صورت بیماری با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. 19 غرفه برای سال 2019 زمانی که این ویروس برای اولین بار کشف شد در ووهان چین.

این پست در اصل ساخته شده توسط Facebook کاربر مک McPhe صبح یکشنبه و به اشتراک گذاشته شده توسط فیلیپس بعد از آن روز.

از بعد از ظهر یکشنبه یک تعداد انگشت شماری از مردم تا به حال نظر دادن فیلیپس اطلاعات صحیح اما او هنوز حذف پست.

فیلیپس می تواند بلافاصله نظر رسیده در روز یکشنبه. او در حال حاضر برای انتخاب مجدد برای دوره سوم در اسکاتسدیل آریزونا شورای شهر.

این حرکت در می آید و دو روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو برابر کردن در با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس” در تلاش برای دور کردن خود از انتقاد بیش از چگونه دولت او است که دست زدن به پاسخ به جهانی همه گیر.

“آن را از چین می آید” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در یک coronavirus نیروی کار در کنفرانس خبری روز شنبه. “من می خواهم می شود دقیق است.”

بهترین شیوه برای بیماری نامگذاری

بیماری نام باید حداقل رساندن هر گونه غیر ضروری و اثرات منفی این بیماری می تواند در تجارت, مسافرت, گردشگری و یا رفاه حیوانات, با توجه به سازمان بهداشت جهانی بهترین شیوه برای نامگذاری.

که رسما نام این بیماری COVID-19 on Feb. 11.

بیماری نباید به نام بعد از شهرستانها و یا کشورهایی که منشا آنها, مردم, نام گونه و یا کلاس از حیوانات و یا پس از هر فرهنگی یا شغلی مرجع.

که به نقل نمونه هایی مانند سندرم تنفسی خاورمیانه یا آنفولانزای اسپانیایی به عنوان چگونه به مراجعه به بیماری است.

این نام نیز باید جلوگیری از ایجاد جرم به هر فرهنگی اجتماعی, ملی و منطقه ای و حرفه ای و یا گروه های قومی.

در حالی که وجود دارد کمی اختلاف است که این ویروس در چین نشات گرفته قانونگذاران و آسیایی و آمریکایی طرفداران توصیه کرده اند که برابر با اشاره به این ویروس با یک موقعیت خاص به نام جلوگیری از افزایش بیگانه ستیزی در برابر مردم آسیایی تبار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت او نگران آمریکایی چینی’ نگرانی در مورد نژاد پرستی.

“آن را نژادپرستانه در همه,” او گفت:.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در llonghi@gannett.com یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im