Scottsdale عضو شورای مرد فیلیپس می گوید او نمی خواهد استعفا پس از واکنش شدید به “نمی توانم نفس بکشم’ نظرات

Scottsdale عضو شورای مرد فیلیپس سه شنبه گفت او نمی خواهد استعفا صندلی خود را زیر خونین هفته گذشته به میزبانی اعتراض ماسک-پوشیدن مورد نیاز که در طی آن او گفت: “من نمی توانم نفس بکشم” به جمعیت.

آن کلمه توسط جورج فلوید لحظات قبل از مرگ او در دست مینیاپولیس پلیس در مه 25. مرگ او موجب تظاهرات در آریزونا و در سراسر کشور به رهبری Black Lives Matter خواستار نژادی عدالت و پلیس اصلاحات.

فیلیپس پاسخ می آید پس از آریزونا دولتی mlb Scottsdale شهردار جیم لین و چند شهر دیگر و مقامات دولتی صادر اظهارات هفته گذشته محکوم فیلیپس نظرات. لین در روز دوشنبه اضافه شده به خود را ملامت از فیلیپس خواستار عضو شورای به استعفا.

جنجال آغاز شد و پس از فیلیپس ادا عبارت از طریق یک ماسک که او ملبس و سپس پاره پاره به شادی و کف از جمعیت ضد ماسک معترضان در روز شنبه ،

در روز سه شنبه فیلیپس در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت که او نمی حسرت داشتن این تجمع اما این حادثه شده بود یک سوء تفاهم و او تا به حال هیچ وجه قصد مسخره کردن کسی.

“این اولین بار من برگزار شد تجمع. من بسیار عصبی بود و تحریکی” فیلیپس گفت. “آدرنالین می شود رفتن…بدیهی است که شما باید مراقب باشید در مورد آنچه به شما می گویند در اطراف در اینجا.”

او با صدور بیانیه ای پس از تجمع عذرخواهی به فلوید ،

فیلیپس است برای انتخابات مجدد در ماه اوت است. همه از هشت نامزد به رقابت در برابر او در انتخابات مقدماتی محکوم کرد نظرات خود را در هفته گذشته.

شهردار فراخوان عمومی استعفای

زیر فیلیپس نظرات لین در ابتدا گفت: آنها بی عاطفه و حساس و نه نشان دهنده مقادیر Scottsdale.

روز دوشنبه لین گفت به اعتقاد او فیلیپس باید استعفا دهد.

“در حال حاضر که من دیده ام عضو شورای فیلیپس’ توخالی عذرخواهی به اعتقاد من او باید استعفا دهد” لین نوشت: در بیانیه ای. “Scottsdale شورای شهر حق ندارد به زور او را از دفتر حذف اما اگر او واقعا در مورد مراقبت Scottsdale او خواهد استعفا خود شورای موقعیت.”

روز دوشنبه در این شهرستان گفت: باید از این قدرت برای حذف یک عضو شورا از دفتر مگر در مواردی که فرد محکوم به جرایم مربوط به فساد اخلاقی.

فساد اخلاقی یک اصطلاح کاربردی به طور کلی به جنایات مانند قتل کودک آزاری تقلب و سرقت است.

“قدرت را انتخاب کنید و در حفظ و یا حذف اعضای شورای شهر نهفته است با رای دهندگان در اسکاتسدیل آریزونا از طریق انتخابات و به یاد فرایند” این شهرستان گفت: در آن بیانیه است.

Councilwoman سوزان Klapp که در حال اجرا است شهردار گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه که او وحشت زده شد و فیلیپس “به خوبی می داند معترض اتفاق می افتد در اینجا و در سراسر کشور است.” او به نام او به “نگاه به درون” و استعفا از شورای.

اعضای شورای ویرجینیا Korte است که در حال اجرا برای شهردار لیندا Milhaven و Solange وایتهد با صدور بیانیه مشترک در هفته گذشته محکوم فیلیپس نظرات به عنوان نادان و بی احترامی.

سه شنبه گفتند آنها خواستار فیلیپس’ استعفای فوری.”

فیلیپس که عینک ماسک کاهش در چانه خود را به عنوان او صحبت کرد جمعه خارج است که او نمی خواهد من را به “قلدری تاکتیک است.”

“اگر من که که یک بعدی آنها در حال رفتن به ؟ هر وقت کسی چیزی می گوید که آنها در حال رفتن به بعد از آنها و آنها را تعطیل,” فیلیپس گفت. “ما نمی توانیم که در جامعه ما است. ما باید قادر به صحبت می کنند ذهن ما است. این حق هر آمریکایی حق سخنرانی عمومی است.”

دوئل دادخواست

یک شهروند طومار با بیش از 13,800 امضا خواستار فیلیپس’ استعفای شد و فرستاده شده به شورای شهر در روز دوشنبه توسط Scottsdale ساکنان جاش میلر و مایک نورتون.

نامه ای متصل به طومار امضا شده توسط میلر و نورتون به سوال نامیده می شود فیلیپس’ انگیزه در پوشیدن ماسک در اعتراض کرد و گفت فیلیپس بود بسته بر روی ماسک تنها به عنوان او در زمان این مرحله برای استفاده به عنوان یک “سرپا نگه داشتن برای خود دلیل اظهارات توهین آمیز.”

“اگر ما شورای شهر اجازه می دهد تا او را به ادامه به نشستن در افتا و صحبت می کنند و حتی یک کلمه بدون تحمیل سخت ترین سرزنش ما در شورای شهر به طور ضمنی اغماض رفتار خود و استمرار آسیب او ناشی از” نامه به عنوان خوانده شده.

فیلیپس’ اذعان کرد در روز سه شنبه است که او تا به حال قرار دادن ماسک بر روی قبل از صحبت کردن به جمعیت پس از دیده می شود, جمعیت, فریاد زدن برای دکتر پیتر Steinmetz یکی از سخنرانان در اعتراض به ماسک خود را.

“وقتی که من رفتم تا وجود من قرار داده و در این ماسک چون من می خواستم آنها را به من بگویید تا آن را بیش از حد” فیلیپس گفت.

یک Change.org درخواست لابی برای حفظ فیلیپس در حال تقریبا 500 امضا در صبح روز سه شنبه.

“حقیقت این است که نظر به سادگی با اشاره به این ماسک یک ناراحتی و مشکل در تنفس – که همه آن را به معنای” این درخواست را بخوانید. “آقای فیلیپس است که هدفمند ناحق و زندگی یک مرد نباید از بین برد و با یک غلط دهید.”

رأی گیری آغاز می شود ژوئیه 8. Scottsdale ساکنان که در حال حاضر ثبت نام باید ثبت نام جولای 6 به واجد شرایط برای رای دادن در ماه اوت انتخابات.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>