Scottsdale عضو شورای مرد فیلیپس پاک از اخلاق شکایت مربوط به ساتبریج دوم پروژه

Scottsdale عضو شورای شهر مرد فیلیپس پاک شده از اخلاق شکایت که اتهام او در تضاد منافع مربوط به بحث انگیز و در حال حاضر از بین رفته ساتبریج دوم پروژه.

ساکن مایک نورتون ثبت شکایت علیه فیلیپس در ژانویه ادعا که فیلیپس’ همسر کار به نمایندگی از جمع آوری امضا تلاش است که مخالف ساتبریج دوم و همچنین به عنوان یک GoFundMe راه اندازی به پرداخت فیلیپس’ صورتحساب های پزشکی مورد استفاده قرار گرفت به تاثیر رای خود را.

مستقل اخلاق پانل سه شنبه گفت که آنها هیچ اخلاقی تخلف در نورتون اتهامات توصیف اتهامات به عنوان خوش خیم نظری و غیر واقعی است.

پس از گزارش نورتون ارائه درخواست به شورای شهر درخواست که آن را رد یافته است.

“یکپارچگی شهر و شورای شهر ما در معرض خطر” نورتون گفت. “اخلاق در کد خواستار برگزاری اعضای شورای شهر به بالاترین استانداردهای رفتار نه کمترین به عنوان تصمیم اخلاق پنل.”

فیلیپس گفت که او قدردانی کنند پانل بود و خدا را شکر خود را برای پیدا کردن.

اتهامات

او در شکایت اصلی نورتون استدلال کرد که فیلیپس تا به حال تضاد منافع مربوط به ساتبریج دوم پروژه در دو روش.

فیلیپس رای داده بودند در برابر ساتبریج دوم در ماه دسامبر و پس از آن به دقت مورد تایید منتقدان به سرعت بسیج و جمع آوری بیش از 17,000 امضا برای ارسال پروژه به رای عمومی.

فیلیپس’ همسر کورا فیلیپس به کار گرفته شد به عنوان یک پرداخت طومار امضا جمع برای تلاش.

نورتون همچنین ادعا شده که پرداخت پذیرفته شده توسط پسر فیلیپس از یک GoFundMe حساب شد کیفری نقض. حساب تنظیم شده توسط resident سوزان چوب به کمک فیلیپس جبران از دست دادن خود را از درآمد و پرداخت صورتحساب های پزشکی پس از او شکست پای او در پاییز گذشته.

نورتون استدلال کرد که فیلیپس باید پس از آن recused خود را از رای دادن در ساتبریج دوم پروژه با توجه به این تضاد منافع است.

“اگر ما در مجموع نگاه به دور از روشن و آشکار سری از مزایای نقدی آشکارا و به شدت مناقصه به او یکپارچگی شهر ما تخریب” نورتون گفت: در شکایت خود.

اما مستقل از اخلاق پانل در نهایت مخالفت کرد.

زمانی که شکایت علیه ساخته شده است شهردار یا عضو شورای شهر با استفاده از خارج از پرسنل رسیدگی به شکایت است. این پنل است که به طور معمول متشکل از بازنشسته ایالتی یا فدرال قضات و یا دانشکده حقوق هیات علمی در دانشگاه ایالتی آریزونا و یا دانشگاه آریزونا. این افراد نمی توانند در اسکاتسدیل آریزونا و یا کار برای شرکت های بزرگ و یا کارفرمایان است که به طور منظم کسب و کار در اسکاتسدیل آریزونا و یا نمایندگی از مشتریان در اسکاتسدیل آریزونا.

يافته ها شده بودند توسط بازنشسته آریزونا قضات Kenneth Mangum سیسیل پترسون و لری Sav.

محققان هیچ پایه و اساسی برای این ادعا که کورا فیلیپس استخدام شد به جمع آوری امضا برای ساتبریج دوم همه پرسی به نفع مرد فیلیپس. “این کمیته به نظر می رسد به استخدام کورا فیلیپس چرا که او آماده, مایل و قادر به انجام کار و بدون هیچ دلیل دیگر” این یافته ها به عنوان خوانده شده.

این پنل همچنین نشان داد که چوب که راه اندازی GoFundMe حساب فیلیپس تا به حال هیچ بهره مالی در نتیجه ساتبریج دوم رای و که آن را برای ایجاد یک “خوش خیم هدف است.”

“شواهد وجود دارد و یک دلیل برای حساب وجود دارد که هیچ ربطی به با ساتبریج دوم” پانل نوشت.

در بیانیه ای فیلیپس تشکر همسرش, چوب و هر کس دیگری که به اهدا GoFundMe برای کمک به او را از طریق یک “پچ خشن.”

“همانطور که گفتم در ابتدا هر کسی که می داند سوزان چوب و کورا می داند که آنها خوب مردم با قلب و نیت خوب” فیلیپس گفت. “به پیشنهاد هر چیز دیگری است پوچ و توهین آمیز است.”

پانل می یابد ابهام در کد شهرستان

اخلاق پنل را پیدا ابهامات در این شهر کد مورد زمانی که و چگونه اعضای شورا باید گزارش شخصی هدیه.

فیلیپس فاش GoFundMe پرداخت سالانه خود را به افشای مالی در بیانیه ای در ماه ژانویه است.

اما Scottsdale, کد شهرستان نیاز به مقامات شهرستان به افشای شخصی هدیه بیش از 25 دلار به شهرستان منشی ظرف پنج روز از دریافت آنها “مگر در مواردی که گزارش مورد نیاز است با ارائه کد.”

محققان شد و معلوم نیست که در مورد شهر ارائه شد مشخص شده است.

یک قسمت از شهر را کد می گوید افشای هدیه تنها به مقامات شهر “در این دوره از اشتغال خود و یا عملکرد از وظایف رسمی خود را با این شهر است.”

در این رابطه فیلیپس می تواند ادعا می کنند که او بازیگری در وظایف رسمی خود را در هنگام پذیرش GoFundMe پرداخت با توجه به پانل.

اما بخش دیگری از این شهر کد میسازد چهار دسته از هدیه که معاف از افشا می شود:

  • ورود به شهر-حوادث حمایت.
  • وعده های غذایی و هزینه های سفر در ارتباط با کار رسمی مربوط به حوادث.
  • هدیه ای از حسن نیت و یا نشانه قدردانی پذیرش نمایندگی از شهرستان.
  • اقلام اهدایی به سازمان های خیریه.

فیلیپس’ GoFundMe پرداخت نمی افتد تحت هر یک از این دسته بندی ها به این معنی است که او مجبور مسئولیت گزارش پرداخت در عرض پنج روز این پنل گفت.

“ما نمی توانیم با اطمینان رفع ابهام ناشی میشود که” پانل نوشت. “این شورا حق مال ما نیست, برای از بین بردن ابهام و ابهام در کد آن.”

در بیانیه فیلیپس اذعان کرد که اخلاق فرمان ناقص است و “اجازه می دهد تا برای دشمنان سیاسی به استفاده از آن به عنوان یک سلاح به لام حریف خود را.”

اما این پانل همچنین اذعان کرد که این ابهام می تواند اجازه می دهد برای مقامات منتخب برای خرید آرا تحت پوشش پذیرش هدایای شخصی خارج از این دوره از وظایف رسمی خود را.

“ما پیشنهاد نمی کنم این اتفاق افتاده است اما اینجا یک مشکل وجود دارد با این شهر موجب آن ما نشان می دهد باید خطاب:” این یافته ها به عنوان خوانده شده.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im