مخالفان از Scottsdale عظیم ساتبریج دوم توسعه می تواند تلاش های خود را برای ارسال پروژه به رای عمومی بازگشت سهشنبه اگر شورای شهر رای به لغو این پروژه است.

این پروژه به رهبری کارتر آنگر به دنبال احیای شهر کانال منطقه با اتصال بوتیک مغازه در خیابان پنجم به اصلی ساتبریج پروژه و Scottsdale اسکله. اما منتقدان مخالف این پروژه ارتفاع و تراکم.

پس از شورای شهر دقت مصوب جدید منطقه بندی برای این پروژه در ماه دسامبر منتقدان به سرعت بسیج و جمع آوری بیش از 17,000 امضا برای ارسال پروژه به رای عمومی در ماه نوامبر.

پس از انگری ناموفق به چالش دادخواست ماه گذشته او به تازگی درخواست شده است که این شورا لغو کل پروژه.

“به نظر نمی رسد به ارزش تلاش و درد و حملات” انگری گفت: Arizona Republic.

عضو شورای مرد فیلیپس که رای دادند در برابر این پروژه و حمایت از جمع آوری امضا تلاش, مورد علاقه, هنوز هم اجازه می دهد این پروژه برای رفتن به رای عمومی. او گفت: جمهوری روز پنج شنبه که این شورا تنها تضعیف روند اگر آنها رای به لغو این پروژه است.

“چیزی اشتباه وجود دارد در اینجا با این روند اگر شما 17,500 امضا و همه شورا انجام دهد این است که رای به لغو آن” فیلیپس گفت. “شما فقط تلف همه زمان و تلاش است.”

اما انگری گفت: او نمی خواهد بود قادر به حرکت به جلو با پروژه حتی اگر او برنده انتخابات ماه نوامبر از دست داشتن برخی از خواص در سپردن.

“چرا ما باید یک رای است.” او گفت:.

شورای جلسه خواهد تلویزیونی در Cox, Cable Channel 11 و livestreamed در scottsdaleaz.gov بدون عمومی از نظر جسمی در حال حاضر با توجه به کروناویروس بیماری همه گیر. می نظر از طریق ایمیل به citycouncil@scottsdaleaz.gov و یا ارسال نظرات در اینجا.

قانونی بودن لغو پروژه

تیموتی LaSota یک وکیل به نمایندگی از امضا جمع ارسال یک ایمیل به دادستان شهرستان شری اسکات در صبح روز جمعه گفت که کارتر درخواست برای لغو این پروژه باید لغو همه پرسی انتخابات.

“این قانون بسیار روشن است که اگر شما جمع آوری امضا آن می رود در انتخابات” LaSota گفت: جمهوری. “اگر آن را تمیز لغو, پس از آن که خواهد بود یک چیز است; آن را ندارد به نظر می رسد تمیز….”

روز جمعه صبح ارسال شده در دستور کار پی تنها به لغو ى از Southbridge پروژه. وجود دارد هیچ اشاره ای به 8 میلیون دلار فروش متعلق به شهرستان باغ گل رز پارکینگ بود که مشروط به تصویب پروژه.

در اولیه خود را نامه ای به اسکات LaSota اظهار داشت که فروش باغ گل رز پارکینگ نیز موضوع را به همه پرسی رای دادن.

“اگر رفراندوم اندازه گیری منفی دریافت کرده رای دادن در انتخابات وجود ندارد و فروش باغ گل رز به کارتر انگری یا خود را وابسته و/یا شریک زندگی اشخاص” LaSota نوشت.

اما LaSota همچنین گفت: بعد از ظهر جمعه است که اگر شهر رای به لغو تمام ساتبریج پروژه که مشتریان خود را نمی خواهد فشار این مسئله است.

روز جمعه بعد از ظهر دستور کار به روز شد شامل لغو همه جنبه های ساتبریج پروژه.

شهرستان سخنگوی کلی Corsette گفت: جمهوری اسلامی که اگر این شورا لغو فرمان بندی وجود خواهد داشت بدون نیاز به رای عمومی و یا هزینه های وابسته به انتخابات.

“اگر شورای repeals به اشاره ى فرمان وجود خواهد داشت هیچ چیز از چپ به ارسال به رای دهندگان” Corsette گفت.

Corsette گفت که او مطمئن بود که اگر این تا به حال اتفاق افتاده در این شهرستان گفت: repeals شد و نادر است.

انگری گفت: بعد از ظهر جمعه که او نقل مکان کرد و به برداشت کل ساتبریج پروژه پس از یادگیری است که شهرستان شده بود تهدید به پرونده های حقوقی.

“من فقط نمی خواهید به ایجاد درد بیشتر برای شهرستان از این افراد در حال حاضر ایجاد شده,” او گفت:.

نامزدهای وزن در

در ساتبریج دوم پروژه تا به حال تبدیل شدن به یک میله رعد و برق به یک انتخابات فصل که منجر به شهردار جدید به عنوان جیم لین چهره محدودیت مدت. یک تخته سنگ از شهرداری مدعی تشریح در این نوع از توسعه سیاستمداران بودند تصویب در اسکاتسدیل آریزونا.

باب Littlefield یک نامزد شهردار و شوهر از Councilwoman کتی Littlefield بود به شدت درگیر در جمع آوری امضا برای ارسال ساتبریج II به یک رای.

لیتل گفت که هنوز هم استفاده از این پروژه در طول مبارزات انتخاباتی خود به خصوص به تماس councilmembers سوزان Klapp و ویرجینیا Korte که هر دو در حال اجرا برای شهردار و رای دادند برای این پروژه است.

“آنها هنوز هم در حال رفتن به مجبور به دفاع از رای خود را برای پروژه” لیتل گفت. “اگر آنها رای به آن رای آنها در حال رفتن به مجبور به توضیح به رای دهندگان چرا که آنها مایل به اجازه رای دهندگان تصمیم می گیرید.”

دیوید ارتگا یکی دیگر از شهرداری و نامزد سابق شورای گفت: در روز جمعه که دادخواهان که امضا رفراندوم “به دست آورد.”

“من انتظار یک اندازه مناسب پروژه جلو آمده و در آینده به عنوان شرایط اقتصادی را بهبود بخشد” اورتگا گفت.

شهردار لین نمی تواند نظر رسیده است.

Korte گفت: در روز جمعه که وجود دارد هیچ نقطه ای برای شهر به اتلاف پول برای قرار دادن این موضوع در یک رای گیری اگر انگری انصراف برنامه های خود را. “شهروندان باید بدست آنچه آنها می خواستند که هیچ ارتفاع تراکم در پروژه,” او گفت:.

اما Korte ابراز نگرانی کرد که همه پرسی خواهد نیروی شورا به لغو آن زودتر رای شکست داد و هدف از Scottsdale نماینده از دولت است.

“پهنه بندی توسط رفراندوم سالم نیست برای یک جامعه” Korte گفت. “شما منتخب مردم برای نشان دادن راه شما احساس می کنید.”

Klapp گفت: او مشغول به کار بود با انگری لغو Southbridge و خاتمه فروش باغ گل رز.

“در شنبه شب, من امیدوارم که من همکار شورای همکاران را به دنبال خواهد داشت سرب و اتخاذ جدید فرمان به طوری که ما ممکن است تمرکز بر مسائل بیشتری رو به شهر ما” Klapp گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

لیزا Borowsky سابق councilwoman و نامزد شهردار گفت: این موضوع ممکن است منتشر زودتر اگر توسعه و ساکنان مشغول کرده بود در بیشتر معنی دار میانجیگری برای “کاهش نیاز برای همه ناراحت است.”

“من فکر می کنم آن وقت در اعضای شورا که برای رای دادن (Southbridge) مطمئن به شهروندان است که خیلی سخت برای به دست آوردن که در انتخابات احساس ارزش شنیده و مورد احترام در پردازش” او گفت:.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در llonghi@gannett.com یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im