Scottsdale شورای شهر نامزد Becca Linnig زنده انتخابات چالش با 2 امضا

نه نامزدها هنوز هم باقی می ماند در شلوغ Scottsdale شورای شهر مسابقه پس از Becca Linnig دقت اجتناب بودن بوت از اوت. 4 رای.

Jason Alexander, یک فعال جامعه به چالش کشیده دادخواست او می خواهم تبدیل به واجد شرایط به عنوان یک نامزد و گفت 125 از امضا شد نامعتبر است. Linnig تبدیل شده بود در 1,068 امضا 68 بیش از حداقل مورد نیاز به او گفت: طومار جمع آوری کردم مشکل هنگامی که این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان نگه دارید.

درخواست چالش بخشی از آریزونا روند انتخابات را در یک پنجره کوتاه از زمان پس از نامزدها فایل خود را در دادخواست و قبل از برگه های رای چاپ شده است. این تنها چالش میان Scottsdale نامزدهای اما یکی از حدود 40 در مسابقه در اطراف شهرستان.

Alexanders’ چالش باعث Maricopa County ضبط را به نقد و بررسی Linnig را در دادخواست و تعیین 70 نامعتبر بودند که سمت چپ او دو امضا از مقدماتی.

پس از دو ساعت به جلو و عقب بر شایستگی های فردی, امضا, Maricopa County Superior Court قاضی مایکل کمپ در دوشنبه ترمیم چهار امضا آوردن Linnig به 1,002 معتبر امضا.

جلسه دادگاه برگزار شد از راه دور توسط تلفن به دلیل بحران بهداشت عمومی. عمومی می تواند در تماس به گوش دادن اما کمپ به حال به یاد مردم چندین بار به قطع تلفن های خود را.

Linnig گفت: او وجد آمدیم با نتیجه اما نا امید هم در آن زمان به دفاع در برابر این چالش است.

“ما تا به حال به صرف دو ساعت از پول مالیات دهندگان بدون هیچ دلیل” Linnig گفت. “فکر می کنم در مورد تمام افرادی که در تماس است که که تا به حال وجود داشته باشد در ساعت قادر به انجام چیزهای دیگر مهم است. ما به عنوان مالیات دهندگان مجبور به پرداخت هزینه برای آن است.”

نصب چالش

Linnig وکیل تیموتی LaSota و الکساندر بحث امضای فردی برای نزدیک به دو ساعت.

اسکندر شکایت اصلی مخالفت بسیاری از امضاء کنندگان نمی شد ثبت نام رای دهندگان و یا ثبت شد در خارج از اسکاتسدیل آریزونا.

ضبط شهرستان دفتر بررسی هر امضا که الکساندر به چالش کشیده و با توجه به جاسپر Altaha این شهرستان ثبت نام رای دهندگان مدیر.

او گفت: این شهرستان در بر داشت 70 از 125 به چالش کشیده امضا شد نامعتبر است:

  • 38 شد ثبت نام برای رای دادن در خارج از شهر.
  • 22 ثبت نام نکرده بودند به رای دادن.
  • 6 تنها ذکر شده در این ماه و بعد آنها را امضا کرده و نه سال.
  • 2 تکراری شد امضا.
  • 1 چاپ کرده بود یک امضا.
  • 1 زیر 18 سال.

قاضی در LaSota درخواست ترمیم شش امضا که تا به حال شامل سال در تاریخ.

که قرار داده ایم Linnig با چهار رای به فراغت جز این که دو نفر دیگر امضا گرديد نامعتبر در طول جلسه. او تا به حال فقط به اندازه کافی معتبر امضا به ادامه در این مسابقه است.

“پیدا کنم که آقای الکساندر شکست خورده است و برای اثبات روشن و شواهد قانع کننده که وجود دارد نه به تعداد کافی امضا در” کمپ گفت.

مبارزه در طول coronavirus

مبارزات انتخاباتی میان می آید این بیماری همه گیر کوروناویروس که نگه داشته است مردم در خانه های خود و کسب و کار موقت تعطیل.

Linnig مسکن و رئیس جمهور سابق منطقه اسکاتسدیل آریزونا انجمن از Realtors گفت: در پیش از محاکمه جلسه روز جمعه که بحران بهداشت عمومی نهفته است سنتی کمپین جمع آوری کمک های مردمی و امضا جمع آوری است.

Linnig گفت: او می دانست که او در معرض خطر داشتن تبدیل در کمترین امضا در میان نامزدان شورا. او گفت: او بیشتر از او درخواست جمع آوری ،

“من می دانم که بسیاری از کسانی که من تا به حال ثبت آن دادخواست,” او گفت:.

Linnig و هشت نامزد دیگر در حال رقابت برای سه باز شورای صندلی. دیگر نامزدها عبارتند از: مایکل اورباخ Tammy Caputi بیل کرافورد, تام, Durham, بتی Janik جان کمی کوین ماکسول و وقت مرد فیلیپس.

پنج نامزد نیز در حال اجرا هستند برای شهردار: در حال حاضر اعضای شورای سوزان Klapp و ویرجینیا Korte و همچنین سابق اعضای شورای لیزا Borowsky باب Littlefield و دیوید ارتگا.

اولیه انتخابات برنامه ریزی شده است برای Aug. 4 با انتخابات در نوامبر. 3 در صورت نیاز.

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de