Scottsdale نامزدهای وزن در تظاهرات, مد, مربع غارت جلوتر از ماه اوت انتخابات

Scottsdale خواهد شد انتخاب شهردار جدید و پر کردن سه کرسی شورای این سال به عنوان کشور چنگ زدن با تظاهرات علیه خشونت پلیس و تبعیض سیستماتیک.

این شهرستان دارای احساس اثرات این اعتراضات بیش از حد.

در 30 مه حدود 500 نفر همگرا در اسکاتسدیل, مد, مربع برای چه شروع به عنوان یک تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس در سراسر کشور به پایان رسید اما با شکست بازار, ویندوز, نقاشی های دیواری برچسب دیوار و غارت مردم مشت کالا.

Scottsdale پلیس گفت: “میلیون ها دلار خسارت و سرقت” رخ داده است در اواخر شب اسپاسم از خشونت است. پلیس پس از بازداشت نزدیک به 50 نفر درگیر در غارت.

یک هفته بعد در 7 ژوئن بیش از 1000 نفر در راهپیمایی مسالمت آمیز از طریق شهر اسکاتسدیل آریزونا به پرداخت ادای احترام به قربانیان خشونت پلیس.

این حادثه موجب بزرگتر مکالمات در شهر مورد نژادپرستی نظاممند و پرسش از صاحبان کسب و کار در این نزدیکی هست در مورد اداره پلیس در پاسخ به غارت.

عضو شورای مرد فیلیپس پرسید کارکنان شهرستان به بررسی وقایع مه 30, رقیب که “ایستادگی کردن سفارش” داده شده بود به پلیس. رئیس پلیس آلن Rodbell با انتشار گزارشی به شورا در تاریخ 1 ژوئیه گفت: هیچ ایستادگی کردن سفارش بود.

آریزونا جمهوری خواست هر نامزد در مورد تظاهرات سیستمیک نژادپرستی و غارت حادثه برای آن سال 2020 رای دهندگان را راهنمای. رای دهندگان می توانند دسترسی به راهنمای در اینجا به عنوان خوانده شده نامزدهای پاسخ کامل.

رای گیری اولیه در جریان است برای Aug. 4 اولیه انتخابات. اگر هیچ نامزد برنده به تعداد مورد نیاز از آرا در یک انتخابات عمومی برگزار خواهد شد بین رای بالا-اهل عمل در Nov. 3.

در حالی که بسیاری از نامزدان توافق کردند که متمم اول قانون اساسی حق اعتراض باید از آن محافظت شود بسیاری از مخالفت در موضوع نژادپرستی نظاممند و چگونه پلیس در پاسخ به غارت و چپاول در مد مربع است.

شهرداری نامزدها

پنج نامزد در حال اجرا برای شهردار به عنوان جیم لین چهره محدودیت مدت. نامزدها عبارتند از: زمان اعضای شورای سوزان Klapp و ویرجینیا Korte و سابق اعضای شورای لیزا Borowsky باب Littlefield و دیوید ارتگا.

لیزا Borowsky

Borowsky گفت که او به طور کامل پشتیبانی از متمم اول قانون اساسی حق اعتراض به, اما نه خشونت و تخریب اموال است که به همراه برخی از تظاهرات.

“من باور دارم Scottsdale شهروندان و صاحبان کسب و کار باید انتظار کامل حفاظت و ایمنی عمومی” Borowsky نوشت.

Borowsky پاسخ جولای 20 تا رای دهندگان راهنمای که به روز خواهد شد در اواخر این هفته شامل او پاسخ.

سوزان Klapp

Klapp را محکوم کرد “غیر قانونی و خشونت آمیز” شورش در, مد, مربع, اما گفت که او شرکت کردند و یک هفته بعد به عنوان اعتراض صلح آمیز راهپیمایی از طریق شهر قدیمی.

“من به حمایت و پشتیبانی از آزادی بیان و اجتماع که شامل تظاهرات. این است اساسی قانون اساسی است که باید حفظ شود,” Klapp نوشت. “اخیر جنبش بزرگ انرژی و به احتمال زیاد ادامه خواهد داد.”

Klapp گفت: حضور پلیس در اطراف این تظاهرات مسالمت آمیز بود و احترام و پاسخ به Scottsdale غارت مناسب بود.

“بر خلاف حریف من, من باور نمی کنم که نژادپرستی نظاممند وجود دارد در درون ما نیروی پلیس; اما من ثابت قدم باقی می ماند که نظم و قانون همیشه باید مطمئن,” او نوشت.

ویرجینیا Korte

Korte گفت که نژاد پرستی شده است “بخشی از تجربه انسانی از آغاز ثبت زمان” وجود دارد و در هر آمریکایی نهاد.

“صلح آمیز BLM تظاهرات مهم بودند به زور همه ما برای دیدن واقعیت” Korte نوشت. “من فکر می کنم بسیاری از ما بر این باورند که جهان عادلانه است که نژادپرستی وجود ندارد. ما دیگر نمی توانیم فقط دیدن جهان از طریق چشم خود ما.”

Korte گفت که خشونت قابل قبول نیست اما آنها نباید به عنوان یک حواس پرتی از “کار واقعی است که باید انجام شود برای ایجاد یک جامعه فراگیر.”

Korte گفت: پلیس رو “باور نکردنی” شانس بودند که تعدادشان کمتر در طول مد, مربع, غارت, اما تقدیر این واقعیت است که هیچ زندگی از دست داده بودند و این شورش را ریزم به همسایه مناطق مسکونی.

باب Littlefield

لیتل گفت: هر کس صرف نظر از نژاد و باید درمان شود به همان اندازه و نسبتا به خصوص توسط پلیس و سیستم قضایی.

“من موافق نیستم که همه مردم سفید (یا همه افسران پلیس) هستند نژادپرستان,” Littlefield نوشت.

لیتل گفت که او نا امید شده بود با پاسخ به غارت و چپاول در, مد, مربع, اما صبر کنید در یک گزارش رسمی قبل از اینکه او را “سرزنش به هر کسی.”

لیتل گفت: جمهوری است که او پذیرفته شده ارشد Rodbell این ادعا که هیچ پایه پایین سفارش داده شد اما معتقد است که Scottsdale پلیس آمادگی برای مقابله با غارت و چپاول.

“ما نیاز به انجام هر کاری که باید انجام شود تا مطمئن شوید که ما در حال, گیر افتاد, تخت, پا, دوباره,” او گفت:.

دیوید ارتگا

اورتگا گفت: این لایحه از حقوق نیست آدرس محرومیت زنان و اقلیت ها. “امروز این است که به ما به تصویب برابر عدالت از جمله حقوق برابر برای زنان” اورتگا نوشت.

اورتگا گفت: غارتگران در مد مربع استفاده می شود سیاه و سفید زندگی مهم جنبش به عنوان یک پوشش برای ارتکاب صدمه به اموال, اما که Scottsdale پلیس نیز دست کم به اندازه و نیت “جنایی اوباش.”

اورتگا در ستایش این واقعیت است که هیچ کس صدمه دیده بود اما تا به حال بیشتر سوالات در مورد آنچه که می تواند آموخته شده از این حادثه.

“به عنوان شهردار حمایت از سیاست برای حفاظت از زندگی بیش از, اموال, اما چنین حادثه ای هرگز نباید دوباره اتفاق می افتد,” اورتگا نوشت.

نامزد شورای

نه تن از نامزدهای رقابت برای سه باز شورای صندلی. آنها عبارتند از مایکل اورباخ Tammy Caputi بیل کرافورد, تام, Durham, بتی Janik, Becca Linnig جان کمی کوین ماکسول و وقت مرد فیلیپس.

مایک آورباخ

آورباخ گفت: او زندگی می کند و بیش از یک مایل دورتر از جایی که کسب و کار بودند تخریب و به نام ضرر اقتصادی از پس از آن تعطیلی یک دوم “پانچ در صورت” پس از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

آورباخ گفت که او سپاسگزار هیچ آسیب وجود دارد در طول غارت اما که او می خواهد اطمینان به عنوان یک انتخاب رسمی که اداره پلیس در پاسخ فعالانه در آینده است. او همچنین گفت که آیا “همه چیز من می توانم برای پیدا کردن منبع از بودجه این سازمان اوباش.”

“من می خواهم مطمئن شوید که وجود دارد این است که زیادی نیروی کافی برای جلوگیری از دشمن” آورباخ گفت. “من به نام دشمن. من خواهد بود که صدای بازدارندگی.”

Tammy Caputi

Caputi گفت: تظاهرات آورده لازم است آگاهی به مسائل مربوط به عدالت اجتماعی و برابری.

“هنگامی که یک گروه از مردم نمی توانند در این ماشین آلات از عدالت به درمان آنها نسبتا و قربانیان سیستمیک نژادپرستی یا تبعیض در کشور ما زندگی نمی کند تا به آن آرمان” Caputi نوشت.

Caputi گفت: او افتخار اندازه گیری پاسخ Scottsdale اداره پلیس در “ایجاد توازن میان نیازهای جامعه و امنیت حقوق مالکیت و متمم اول قانون اساسی حقوق به صورت مسالمت آمیز اعتراض کنند.”

Caputi تایید شده توسط افسران پلیس در اسکاتسدیل آریزونا انجمن.

بیل کرافورد

کرافورد گفت که او در پشتیبانی از تظاهرات مسالمت آمیز اما مخالف “خشونت آمیز و مخرب شورش.”

کرافورد گفت که توافق با رژیم صهیونیستی است. mlb که تا به حال قوی کلمات زیر Scottsdale غارت. “غارت و خشونت ما شاهد شب گذشته بویژه در Scottsdale به سادگی نمی تواند تحمل. و آن را نمی خواهد” فرماندار در توییتر نوشت. “تخریب اموال واجد شرایط نیست به عنوان آزادی بیان است.”

کرافورد گفت: پلیس باید بیشتر انجام می شود برای محافظت از اموال در این منطقه است.

“Scottsdale فرماندهی پلیس از دست رفته بود در عمل blindsided و انجام نامناسبی,” کرافورد نوشت. “ما پلیس بد تعبیر کردن هوش و دست کم گرفت این تهدید است.”

تام دورهام

دورهام گفت: غارت در اسکاتسدیل, مد, مربع, نباید نسبت به اعتراضات غیر خشونت آمیز که از او پشتیبانی می کند.

دورهام سوال که چرا پلیس نمی استفاده غیر کشنده منابع مانند گاز اشک آور و اسپری فلفل برای کنترل جمعیت است.

دورهام گفت که او خدا را شکر که هیچ زندگی از دست داده بودند که شب اما این تعادل می تواند زده شده است برای محافظت از ایمنی شخصی و جلوگیری از صدمه به اموال.

“وجود دارد باید به وسط زمین بین نه کشتن هر کس و امکان صدمه به اموال که رفت و در آن شب” دورهام نوشت.

دورهام در پاسخ جولای 20 تا رای دهندگان راهنمای که به روز خواهد شد در اواخر این هفته شامل پاسخ های خود را.

بتی Janik

Janik گفت: او در پشتیبانی از تظاهرات مسالمت آمیز و اداره پلیس را یک “شغل مناسب است.”

“راه های زیادی وجود دارد این می تواند به پایان رسید با عواقب وخیم است. خوشبختانه هیچ کس صدمه دیده بود” Janik نوشت. “آماده سازی ارتباطات و تهدید ارزیابی از اهمیت زیادی برخوردار است.”

Janik گفت که او انتظار دارد که قوی تر پاسخ از پلیس اگر یک حادثه مشابه در آینده اتفاق می افتد.

“اداره پلیس باید آن را تشخیص دهد می تواند دوباره اتفاق می افتد و آنها باید آماده باشد,” او گفت:.

Becca Linnig

Linnig نیست آدرس Scottsdale غارت اما گفت که آگاهی در مورد نژادپرستی نظاممند میباشد به ساخت تغییر دهید.

“مردم سیاه و سفید هستند و درخواست برای برابری است و نه بیش از حد به سوال” Linnig نوشت.

جان کوچولو

کمی حمایت خود را از تظاهرات مسالمت آمیز اما افزود که اعتراض های خشونت آمیز و غارت نیست “قابل قبول اشکال ابراز نارضایتی.”

کمی به نام برای غارتگران باید به عدالت به ارمغان آورد.

“من به حمایت از اقدامات Scottsdale پلیس” کوچک نوشت. “آنها قرار داده شده به حفاظت از زندگی انسان خود را به عنوان شماره یک اولویت است.”

کمی گفت که بهتر هوش و نظارت بر رسانه های اجتماعی ممکن است فعال Scottsdale پلیس به تخصیص منابع برای کنترل جمعیت و حفاظت از مالکیت خصوصی است.

کوچک شده و تایید شده توسط افسران پلیس در اسکاتسدیل آریزونا انجمن.

کوین ماکسول

ماکسول گفت: جمهوری اسلامی که نژادپرستی نظاممند همچنان ادامه دارد در این کشور و افکار خود را در مورد این موضوع تغییر کرده در هفته های اخیر از جمله از طریق تجزیه و تحلیل خود را امتیاز و عبارت “تمام زندگی ماده” که او به عنوان حساس است.

“من رانندگی کردن در خیابان و من سفید امتیاز” ماکسول گفت. “من ممکن است درایو توسط یک افسر پلیس و او ممکن است به دنبال دو بار در من اما او ممکن است نگاه متفاوت در یک آفریقایی-آمریکایی رانندگان.”

در موضوع Scottsdale غارت ماکسول گفت که او معتقد است پلیس عمل مناسب و به او اعتماد به نفس در آنچه او را توصیف به عنوان Scottsdale شهروند مبتنی بر محور سیاست.

“من باور نمی وجود دارد هر گونه نژاد پرستی در اسکاتسدیل آریزونا اداره پلیس” ماکسول گفت. “که تجربه یادگیری است که آنها از مارس 30 … درس آموخته بودند. آنها در حال رفتن به کسانی که درس آنها آموخته شده و پاسخ مناسب است.”

ماکسول تا به حال نه در پاسخ به سوال در رای دهندگان را به عنوان راهنمای جولای 21.

پسر فیلیپس

فیلیپس گفت که تظاهرات حق هر آمریکایی به عنوان طولانی به عنوان آنها در حال انجام مسالمت آمیز است.

فیلیپس گفت که او از Scottsdale پلیس که پس از مشاهده Rodbell گزارش معتقد است پلیس عمل کرده و در جهت منافع جامعه در آن زمان است.

“ما از او یاد بگیریم و اگر وجود دارد یک دفعه ما آماده خواهد شد,” فیلیپس گفت. “من اعلام کرده اند بسیاری از بار مردم و جامعه کسب و کار نیاز به می دانم که ما را به حفاظت از آنها و اموال خود را.”

یک نکته از Scottsdale? رسیدن به خبرنگار لورن Longhi در [email protected] یا 480-243-4086. او در توییتر دنبال کنید @lolonghi.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im