اسکات® نام تجاری تیم با Boys & Girls Clubs of America به تامین مهد کودک برای خانواده های کارگران ضروری

با بسته شدن مدارس و daycares با توجه به کروناویروس (COVID-19) همه گیر بسیاری از کارگران که نمی تواند در خانه بماند روبرو هستند چالش های روزانه از جمله عدم اعتماد مهد کودک. به عنوان یک نام تجاری است که در خدمت خانواده از سال 1913 اسکات® نام تجاری است که برای کمک به رفع این نیاز با همکاری Boys & Girls Clubs of America. علاوه بر خدمت به 28,000 کودکان و نوجوانان ضروری کارگران روزانه مشارکت نیز پشتیبانی خواهد کرد Boys & Girls Clubs در افتتاحیه باشگاه های اضافی برای کمک به ترین جوامع نهفته زمانی که مورد نیاز است.

“Boys & Girls Clubs of America متعهد به انجام آنچه در آن طول می کشد به حمایت امریکا را جوانان و خانواده خود را به عنوان آنها را از طریق حرکت به COVID-19 بحران گفت:” جولی Teerارشد توسعه و امور عمومی افسر, Boys & Girls Clubs of America. “ما خدا را شکر به اسکات با نام تجاری و کیمبرلی-کلارک به صورت ایستاده هم با ما. حمایت خود را اجازه خواهد داد که ما برای حفظ تیم فعلی عملیات و خدمت بیشتر کودکان و نوجوانان در سراسر کشور.”

در طول این بی سابقه بار ضروری کارگران ادامه به گام تا هر روز. از پرسنل پزشکی ارائه مراقبت های ویژه به بیماران برای کسانی که کار سخت برای افزایش تولید کالاهای اساسی برای پاسخگویی به نیازهای مصرف کننده ضروری کارگران همچنان به نشان دادن شجاعت و انعطاف پذیری در غیر این صورت نامشخص زمان. به افتخار قهرمانان اسکات® نام تجاری است که راه اندازی آن #ThankAHero ابتکار رسانه های اجتماعی به رسمیت شناختن ضروری پرسنل در حال کار خستگی ناپذیر در سراسر کشور.

“وجود دارد هیچ راهی بهتر برای نشان دادن قدردانی کیمبرلی-کلارک و اسکات با نام تجاری باید برای امروز قهرمانان نسبت به ارائه پشتیبانی آنها نیاز به بهترین مراقبت از خانواده خود را در طول این زمان به چالش کشیدن” گفت: Arist Mastorides, خانواده, مراقبت جمهور Kimberly-Clark, شمال امریکا. “از طریق همکاری ما با Boys & Girls Clubs of America, ما هیجان زده به تشخیص تفاوت آنها در حال ساخت در جوامع دور و نزدیک.”

توسط الهام “یکی ارسال یک” چالش ها اتفاق می افتد در سراسر رسانه های اجتماعی, اسکات® نام تجاری تشویق کاربران رسانه های اجتماعی برای تشکر از کارگران ضروری در Facebook, Twitter و یا Instagram با استفاده از #ThankAHero و معرفی به دیگران برای انجام همان.

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نام تجاری بازدید ScottBrand.com و در حمایت از کارگران ضروری اجتماعی با استفاده از #ThankAHero. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا پشتیبانی Boys & Girls Clubs of America را COVID-19 مهد کودک تلاش بازدید BGCA.org.

در مورد Kimberly-Clark
کیمبرلی-کلارک (NYSE: KMB) و مارک های قابل اعتماد بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی مردم در بیش از 175 کشور جهان است. سوخت نبوغ و خلاقیت و درک مردم ضروری ترین نیازهای ما ایجاد محصولات است که کمک به افراد با تجربه بیشتر از آنچه برای آنها مهم است. نمونه کارها ما را از مارک های از جمله Huggies, دستمال کاغذی, Scott, خمیر, Cottonelle® وقار بستگی دارد Andrex, Pull-Ups GoodNites, Intimus, Neve, Plenitud, Viva و WypAll نگه داشتن شماره 1 یا شماره 2 به اشتراک گذاری موقعیت در 80 کشور جهان است. ما با استفاده از شیوه های پایدار است که حمایت از یک سیاره سالم, ساخت قوی تر جوامع و اطمینان از کسب و کار ما رشد در دهه های آینده. به نگه دارید تا با آخرین اخبار و به یادگیری بیشتر در مورد این شرکت 148 سال سابقه و نوآوری بازدید kimberly-clark.com و یا دنبال ما را در Facebook و یا توییتر.

در مورد Boys & Girls Clubs of America
برای بیش از 150 سال Boys & Girls Clubs of America (BGCA.org) فعال است افراد جوان بیشترین نیاز به رسیدن به هدف عالی آتی به عنوان مولد, مراقبت, شهروندان مسئول. امروز بیش از 4700 باشگاه خدمت به بیش از 4.7 میلیون نفر جوان از طریق عضویت در باشگاه و توسعه جامعه. باشگاه واقع در شهرستانها مسکن عمومی و در سرزمین مادری در سراسر کشور و خدمت به خانواده های نظامی در BGCA-وابسته جوانان مراکز در ایالات متحده به تاسیسات نظامی در سراسر جهان است. آنها ارائه یک مکان امن مراقبت از بزرگسالان و مربیان سرگرم کننده و دوستی و بالا تاثیر جوانان در برنامه های توسعه به صورت روزانه در طول بحرانی غیر از ساعات مدرسه. باشگاه برنامه های ترویج موفقیت تحصیلی شخصیت خوب و شهروندی و شیوه زندگی سالم. در یک هریس نظرسنجی از فارغ التحصیلان 54 درصد گفت: این باشگاه جان خود را نجات داد. ستاد ملی واقع در آتلانتا. اطلاعات بیشتر در مورد Boys & Girls Clubs of America در Facebook و Twitter.

منبع Kimberly-Clark

لینک های مرتبط

https://www.kimberly-clark.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de