دانشمندان پیدا کردن یک راه برای غیر فعال کردن ژن چاقی

به دنبال حل یکی از انسان ها و گسترش بهداشت و راز دانشمندان ممکن است در بر داشت یک راه برای غیر فعال کردن ژن چاقی, با توجه به علم بار.

از دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس معتقد است این یک اثبات مفهوم با پتانسیل برای کمک به افراد چاق سوزاندن چربی در نرخ ناب مردم است.

این پژوهش به رهبری دکتر Steven L. Teitelbaum شده است قادر به غیر فعال کردن یک ژن در سلول های موش نشان داده است که برای جلوگیری از موش از چاق شدن, حتی اگر تغذیه یک رژیم غذایی با چربی بالا در هر مطالعه منتشر شده در مجله Clinical Investigation.

“ميلوئيد خاص ASXL2 حذف محدودیت های رژیم غذایی ناشی از چاقی با تنظیم مصرف انرژی” مطالعه از موش یافت می شود.

مطالعه خانه در سلول های التهابی به نام ماکروفاژها به دلیل چاقی شده است در ارتباط با مزمن درجه پایین التهاب است. تعدیل فعالیت سلول های التهابی نشان داد موش چاق کالری سوخته در نرخ موش که چاق نیست در هر بار.

پژوهش حذف ASXL2 ژن در موش چاق در یک آزمایش در یک ثانیه تزریق نانوذرات به دخالت ژن فعالیت است.

مطالعه piggybacked Touro کالج در نیویورک پژوهش که چاقی در انسان و موش سوزاندن کالری کمتر از کسانی که چاق نیست.

درمان موش سوخته 45 درصد کالری بیشتر از کسانی که تحت درمان دکتر Teitelbaum پژوهش در هر زمان.

همچنین موش نیست بیماری کبد چرب که چربی های ایجاد شده در کبد و باعث می شود که چربی ذخیره می شود در جای دیگر. دانشمندان بیماری کبد چرب به عنوان علت چاقی و دیابت.

همکاری نویسنده از مطالعه Nidhi Rohatgi معتقد است درمان کمک دریافت سفید, سلول های چربی که چربی ذخیره شده و منجر به چاقی به رفتار مانند قهوه ای سلول های چربی است که کمک به سوزاندن چربی در هر زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de