دیدگاه علمی در مورد تاثیر حذف اجتماعی فاصله با بیماری همه گیر کوروناویروس

سان فرانسیسکو, مارس 10 سال 2020 /PRNewswire/ — سند متصل به این مطبوعات با انتشار بیانیه ای از آندره واتسونیک دانشمند است که بنیانگذار رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Ligandal, Inc. او یک شهروند و سوگند وفادار به ایالات متحده آمریکا.

Ligandal, Inc. متمرکز بر استفاده از پپتید با کمک هوش مصنوعی و ابر است که عمل به عنوان نانو روبات به ارائه زیر و بم, افزایش, درمان, و یا در غیر این صورت دخالت در عملکرد هر سلول بافت عضو یا فیزیولوژیکی سیستم. این پپتید بر اساس پلت فرم را می توان متناسب با انواع مواد مخدر و ژن و/یا ژنوم برنامه های مهندسی که پس از آن می توانید با فعال کردن هر دو گذرا و دائم تغییر ژنوم انسان epigenome ایمنی یا فیزیولوژیکی سیگنالینگ.

مرتبط سند مستقل علمی بیانیه ای ساخته شده توسط Andre واتسونبه عنوان یک تعهد اخلاقی برای بهره مندی انسان از انسان وفادار شهروند ایالات متحده آمریکا. این بیانیه تنها نظر خود را از آن هر و همه اشخاص علاقه مند می تواند به طور مستقل خود را بهتر-تصمیم گیری آگاهانه. این است که یک بیانیه از توصیه. آن است که تنها Andre واتسون نظر.

زیر مرتبط است که در این سند: “دیدگاه علمی در مورد تاثیر حذف اجتماعی فاصله با بیماری همه گیر کوروناویروس” تکمیل شده در مارس 10, سال 2020, در , سان فرانسیسکو, کالیفرنیا.

سند واقع در Ligandal, Inc. سایت از جمله مقالات, لینک, شبیه سازی, کار و اطلاعات مربوط به توسعه واکسن و تشخیص در برابر ویروس های علمی مکانیسم عمل این ویروس پزشکی و اپیدمیولوژی اطلاعات و جزئیات در انتقال پویایی ویروس و مدلسازی سناریوهای تاثیر اجتماعی-فاصله.

نیز وجود دارد ویدئوها که توضیح علمی و نظرات Andre واتسون. این ساخته شده است به عنوان داده های مستقل و نه سیاست و یا توصیه های پزشکی. Andre واتسون واجد شرایط است به آن توصیه.

این است که برای افرادی که ممکن است پیدا کردن این اطلاعات مفید را به بهترین تصمیم گیری آگاهانه در خود را به صلاحدید خود از بین ببرد.

لینک سند: https://www.ligandal.com/uploads/5/7/9/1/57913087/scientific_perspective_on_the_impact_of_eliminating_social_distancing_with_the_coronavirus_pandemic.pdf

لینک ویدئو: https://drive.google.com/open?id=1DZpU73__NcWwuPNQo6m1gxGNrPLf8Hsc

منبع Ligandal, Inc.

لینک های مرتبط

https://www.ligandal.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de