یادگیری علمی گزارش های 2019 نتایج مالی

اوکلند, کالیفرنیا., 14 آوریل سال 2020 /PRNewswire/ — یادگیری علمی Corp. (OTC صورتی:SCIL) پیشرو در ارائه دهنده خدمات SaaS ارائه می شود که اعصاب مبتنی بر فن آوری های آموزشی امروز اعلام کرد آن را منتشر کرده است آن نتایج مالی حسابرسی برای پایان دوره Dec. 31, 2019. جزئیات سالانه نتایج را می توان در یافت https://www.otcmarkets.com/stock/SCIL/disclosure.

این شرکت ادامه داد: برای پیشرفت در آن توسعه محصول نقشه راه و زمانی رزرو رشد فروش هفت درصد برای سه ماهه چهارم. این شرکت در حال حاضر تبدیل شده تقریبا 70 درصد از برنامه های خود را به HTML5 (از فلش) بر اساس ضوابط استفاده. در همان زمان این شرکت ساخته شده است پیشرفت در حال توسعه جدید خود را ثانویه برنامه های سواد آموزی (عناصر) نشان داد کار خود را بتا به مشتریان در اوایل ژانویه سال 2020است و در مسیر انتشار عناصر به مشتریان با بازگشت به مدرسه 2020. سه ماهه چهارم رشد رانده شد قوی بین المللی مشتری تمدید شود.

نتایج مالی برای سال بودند کمتر از حد انتظارات. مجموع رزرو و فروش کاهش یافته و نه درصد در مقایسه با سال 2018 است. ما هسته ای بخش K-12 کاهش یافته است پانزده درصد نسبت به سال گذشته است. این کاهش رانده شد عوامل متعددی است. چند مشتریان بزرگ به تاخیر افتاد خریدهای خود را از سه ماهه چهارم سال 2019 به سه ماهه اول سال 2020 است. همچنین تعداد معاملات بزرگ (> 100.000 دلار) کاهش یافته و در سال بیش از سال, بازتاب جنبش در K-12 تصمیم گیری از سطح منطقه به مدرسه و یا سطح ساختمان. این شرکت در پرداختن به این چالش ها در سال 2020 با چندین طرح از جمله اجرای جدید K-12 فروش teaming مدل به گسترش مشتری برسد و بازسازی آن تیم سرویس به مشتری موفقیت مدل برای بهبود مشتری تاچ پونت در تمام مشتریان که به اعتقاد ما را بهبود بخشد تمدید شود.

“ما خوشحالیم که با این وسعت و عمق عملیاتی سود که شرکت ما ساخته شده است” گفت: Jeff توماسمدیر عامل شرکت علمی یادگیری است. “این سود شامل بهبود یادگیری ما راه حل های رانندگی, هزینه بازده و بهبود کلی تجربه مشتری. ما معتقدیم که این اقدامات به نفع مشتریان و بهبود ارزش سهام در طول زمان است. در همان زمان ما می دانیم که ما سهامداران پایه شده است بسیار بیمار است در حالی که ما راه خود را به پول نقد جریان کسب و کار و قدردانی می کنیم که صبر و شکیبایی است.”

در مورد یادگیری علمی Corp.

مستقر در کالیفرنیا., علمی یادگیری است که منجر SaaS آموزش و پرورش شرکت ارائه می شود که اعصاب-آموزش مبتنی بر فن آوری. یادگیری علمی را از برنامه های استفاده شده توسط بیش از 3 میلیون آموزان در بیش از 2,300 K-12 مدارس در ایالات متحده و کاناداتقریبا 300 عمل خصوصی پزشکان هزاران نفر از دانش آموزان از طریق مستقیم به مصرف کننده کانال و در بیش از 55 کشور از طریق ارزش افزوده فروشندگان. شرکت سریع ForWord® برنامه های عبور قطار بنیادی زبان شناختی و مهارت های لازم برای سریع زبان انگلیسی توسعه است. خواندن دستیار™ با استفاده از گفتار تایید تکنولوژی به ارائه زمان واقعی بازخورد اصلاحی به دانش آموزان به عنوان آنها به عنوان خوانده شده و صحبت می کنند به شیوه ای شبیه به فردی زبان و خواندن مربی ،

بندر امن بیانیه: اطلاعات نوشته شده در این نسخه شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. شما می توانید شناسایی این اظهارات با استفاده از کلمات “مه” “را” “باید” “طرح” “, بررسی,” “انتظار” “پیش بینی,” “ادامه” “برآورد” “پروژه” “قصد” و عبارات مشابه. این اظهارات به جلو نگاه در این نسخه شامل در میان دیگران اظهارات با توجه به پتانسیل آینده نتایج فروش و توسعه محصول و طرح و برنامه ای برای پیاده سازی K-12 فروش teaming مدل و بازسازی شرکت خدمات تیم است. به دنبال اظهارات شامل ریسک و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از آن پیش بینی شده یا پیش بینی شده است. عوامل که می تواند باعث نتایج و یا حوادث متفاوت از انتظارات کنونی عبارتند از, در میان چیزهای دیگر: به طور کلی اقتصادی و شرایط کسب و کار; دسترس بودن بودجه دولت برای خرید از این شرکت محصولات آموزشی; اثرات بالقوه ژئوپولیتیک ناآرامی و درگیری های منطقه ای; رقابت; و عوامل مختلف دیگر فراتر از شرکت کنترل. اگر چه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس در چنین اظهارات به جلو نگاه معقول و منطقی از آن ارائه می کنند هیچ تضمینی وجود ندارد که چنین انتظارات را اثبات کرده اند درست است. خوانندگان هشدار به جای تکیه ناروا در این اظهارات به جلو نگاه که صحبت فقط از تاریخ ساخته شده است. به جز به عنوان قانون مورد نیاز این شرکت هیچگونه تعهدی برای به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه.

منبع علمی یادگیری Corp.

لینک های مرتبط

https://www.scilearn.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر