علمی تخیلی و یا واقعی ؟ آریزونا شرکت می خواهد به استفاده از لیزر برای تشخیص coronavirus

اگر شما را به یک تست جدید برای coronavirus شما اغلب صبر کنید یک روز برای نتایج دیگر اگر یک آزمایشگاه حمایت است تا با بسیاری از آزمایشات است.

آزمایشگاه کارگران باید مخلوط نمونه ها با مواد شیمیایی خاص و سپس بار آنها را به بزرگ, ماشین های گران قیمت. این بدان معناست که نمونه می توانید ساعت های زیادی به روند.

یک دستگاه تقریبا به اندازه یک مایکروویو می تواند تغییر دهد.

یک دانشگاه آریزونا شروع کردن به نام Botanisol تجزیه و تحلیل ترافیک است که در حال حاضر در حال کار بر روی یک دستگاه به نام یک سطح پیشرفته رمان طیف سنج است که شاخه های نور لیزر در یک نمونه برای تشخیص آرایش مولکولی آن. این شبیه به فن آوری است که استفاده شد در مریخ به تجزیه و تحلیل سنگ در مریخ است.

در زمین طیف سنج می تواند مورد استفاده برای شناسایی جدید کروناویروس در بيماران سریع تر و ارزان تر رای از آنچه که در حال حاضر در دسترس و با درجه بالایی از دقت و صحت.

Botanisol تجزیه و تحلیل مدیر عامل دیو Talenfeld گفت: این دستگاه می تواند به ارائه نتایج مثبت در کمتر از دو دقیقه و نتایج منفی در کمتر از 10 دقیقه با میزان دقت حدود 95 درصد است. بهترین از همه, او گفت:, دستگاه آسان است به کار گیرند و کار خواهد کرد در هر نقطه طبیعی با قدرت خروجی.

“ما می توانیم سریع تست ماشین آلات است که می توانید تعداد نامحدودی از مردم در هر نقطه آنها مورد نیاز است” Talenfeld گفت.

مانند داستان های علمی تخیلی را به زندگی می آیند.’

برای دریافت نتایج آزمایشگاه کارگران محل نمونه ها بر روی یک ویژه اسلاید و قرار دادن آن به دستگاه; دستگاه نشانی از بقیه.

“این است که به طور کامل خودکار” Talenfeld گفت. “بسیار کمی وجود دارد اتاق را برای خطای انسانی.”

این فن آوری در پشت دستگاه است که کمی پیچیده تر است.

“برای طرفداران ستاره بازحمت حرکت کردن در خارج وجود دارد این است که مانند یک زندگی واقعی tricorder,” Talenfeld گفت: با اشاره به داستانی چند منظوره دستگاه محبوب نشان می دهد تلویزیون و فیلم و سریال است که می تواند اسکن و تجزیه و تحلیل هر چیزی.

در حالی که Botanisol تجزیه و تحلیل در حال حاضر در دستگاه به تشخیص جدید کروناویروس آن می تواند برنامه ریزی در آینده برای شناسایی هر گونه ویروس دیگر.

“آن را مانند داستان های علمی تخیلی را به زندگی می آیند,” Talenfeld گفت.

هنگامی که مولکول ها در یک نمونه در حال ضربه زدن با نور از دستگاه لیزر آنها ارتعاش. هر مولکول در جهان منحصر به فرد خود را ارتعاش در پاسخ به این نور است. این ارتعاشات سپس علت این طول موج از نور را طولانی یا کوتاه شدن بسته انرژی از ارتعاشات.

به عنوان یک نتیجه هر نوع مولکول ساطع می کند منحصر به فرد خود را منتقل نور در پاسخ اساسا ایجاد یک نور امضا برای آن مولکول است.

تغییر نور ساطع شده توسط ارتعاشی مولکول شناسایی شده است توسط یک سنسور در ماشین آلات و تجزیه و تحلیل توسط الگوریتم کامپیوتر است که با اندازه گیری میزان تغییر در نور برای تعیین چه مولکول ها در نمونه است.

هر چند آن را برای تلفن های موبایل پیچیده Talenfeld گفت مولکول آزمایشات تشخیص با استفاده از لیزر است که ساده تر از سنتی تشخیص ویروس آزمون.

“هنگامی که شما با استفاده از یک سنتی آزمون وجود دارد بسیاری از مرطوب شیمی درگیر است. بنابراین شما باید به طراحی و توسعه و تولید و کشتی جدید مواد شیمیایی به تشخیص تهدید جدید,” او گفت:.

در مقابل او گفت: خود شرکت طیف سنج ماشین می تواند بیشتر از یک ابزار تشخیصی جهانی.

“لیزر قطاری از طیف نور بدون هر گونه مواد شیمیایی. بنابراین شما لازم نیست که برای تغییر ماشین قادر به تشخیص یک تهدید جدید,” او گفت:. “شما فقط باید برای تغییر برنامه آن است.”

شرکت امیدوار به استقرار ماشین آلات 2021

پس از این شرکت آغاز به کار در سال 2017, آن مشغول به کار بر روی چندین نمونه. در حال حاضر این دو عملکردی نمونه های اولیه برای توسعه نظامی با استفاده از حدود 2.5 میلیون دلار کمک مالی از نیروی هوایی که امیدوار به استفاده از این فناوری برای نظارت بیماری و به تشخیص بیماری جدید تهدید.

یکی از نمونه های اولیه برنامه ریزی شده است برای اعتبار سنجی برای گارد ملی برای استفاده برای تشخیص COVID-19. Talenfeld گفت که او امیدوار است که قادر به تامین نگهبان با ماشین آلات در اواخر سال 2020 و یا در اوایل 2021.

این شرکت همچنین اضافی $2.7 میلیون در بودجه اختیاری از سرمایه گذاران که در آن امید به استفاده از ایجاد به صورت تجاری در دسترس ماشین آلات برای مشتریان با مناسب پزشکی اعتبار و FDA انطباق.

Talenfeld گفت: این شرکت امیدوار است به عنوان بسیاری از 100,000 دستگاه در سال 2021.

در بهره گرفتن از این ماشین به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است این شرکت نمی خواهد فروش ماشین آلات پزشکی به عنوان ابزار تشخیصی است که نیاز به یک طولانی, تایید FDA, روند, بلکه به عنوان یک ابزار غربالگری که تنها نیاز به یک 510(k) تاییدیه از FDA به طور معمول کوتاه تر فرآیند تصویب.

“است که مردم را قادر می سازد به سرعت در حال صفحه نمایش بزرگ جمعیت و سپس ارسال فقط کسانی که در معرض خطر افراد به صورت دقیق تر تشخیص” Talenfeld گفت. “پس از آن فقط موجب صرفه جویی در مقدار زیادی از پرسنل پزشکی ،

یک نتیجه منفی می کشد چرا که برای این دستگاه به طور قطعی بگویم که هیچ رمان coronavirus در یک نمونه آن را باید اسکن کل نمونه. اگر وجود دارد هر گونه رمان coronavirus در یک نمونه از این دستگاه است که به احتمال زیاد به آن را هر چه زودتر در کمتر از دو دقیقه.

ماشین آلات می تواند ‘هزاران بار بهتر’

هر چند نتیجه گرفتن در این سرعت مرتب کردن بر اساس مانند معرفی یک خودرو در یک مسابقه اسب شرکت دوم نمونه اولیه در حال توسعه می دهد نتایج در چیزی بیشتر شبیه به کشتی موشک با سرعت.

این شرکت دیگر نمونه کار با استفاده از یک سیستم خاص اختراع توسط دانشگاه آریزونا نوری علوم پروفسور تام Milster همراه با شرکت مخترعان Pramod Khulbe و بری Gelernt.

اختراع سیستم متکی بر استفاده از کوچکترین طول موج نور ممکن است به ساقه در نمونه که Talenfeld گفت: به دوم نمونه پتانسیل به “هزاران بار بهتر” از اولین نمونه.

Milster گفت: نمونه اول با استفاده از طول موج قابل مشاهده است که حدود 150-200 بار کوچکتر از ضخامت کاغذ است. دومین نمونه از استفاده غیر مرئی طول موج که تقریبا از 1000 بار کوچکتر از ضخامت کاغذ ساخت آن حدود 4000 بار حساس تر از یکی از اولین.

با کوچکتر از طول موج Talenfeld توضیح دستگاه طراحی شده به نتایج تقریبا بلافاصله و با یک درجه بالاتر از دقت و صحت.

کوچکتر از طول موج در نتیجه دقت بالاتر فقط به عنوان محبوب پین هنر ابزار با این نسخهها کار بهتر است زمانی که کوچکتر وجود دارد و بیشتر متعدد پین که برای ایجاد 3D art.

“اگر شما یک میلیون کوچک پین شما قرار داده و آن را در چهره و شما می توانید بگویید که آن فرد است —به نظر می رسد درست مثل آنها” Talenfeld توضیح داد. “در حالی که اگر شما فقط به حال یک دوجین واقعا چربی پین شما حتی نمی خواهد می دانم که صورت انسان است. شما فقط می بینید که چیزی مدور اتفاق می افتد وجود دارد.”

طول موج مورد استفاده توسط Milster سیستم کوچکترین یکی ممکن است که انتقال از طریق هوا در دمای معمولی و فشار بدون نیاز به قرار دادن در خلاء است.

“این در واقع شایع ترین طول موج در جهان است. می آید از هیدروژن” Milster گفت. “اما آن را نمی کند انتقال از طریق جو بنابراین ما نمی بینیم بسیاری از آن در سطح زمین است.”

از آنجا که این Milster و تیم او باید برای از نو خلق این طول موج از نور با تیراندازی به یک سیگنال الکتریکی مانند رعد و برق پیچ و مهره از طریق گاز هیدروژن است.

Milster اول دریافت کمک هزینه مالی از بنیاد ملی علوم حدود پنج سال پیش برای کار در بازآفرینی این طول موج برای استفاده در میکروسکوپ. او گفت که او نمی در ابتدا درک کامل دامنه طول موج بالقوه است.

“در طول این دوره از این کار متوجه شدیم که این موج نیز کار بسیار خوبی برای این نوع تشخیص است که مردم علاقه مند هستند در حال حاضر برای تشخیص ویروس ها و چیزها” Milster گفت.

با میکروسکوپ پروژه بنیاد ملی علوم به اتمام Milster تبدیل شده و توجه کامل خود را به سمت طیف سنج ماشین.

“بزرگترین چالش است که ما در واقع منبع نور” او توضیح داد. “ما منبع نور است یک واحد پژوهشی است که ما خریداری شده از آلمان و آن را بسیار گران است.”

تیم او در حال حاضر با یک Rensselaer Polytechnic Institute شیمی, استاد یعقوب شلی به توسعه تر و کارآمد تر و ارزان تر منبع نور به از نو خلق کردن کوچک طول موج.

از آنجا که این چالش او تخمین می زند که می تواند آن را چند سال قبل از دوم نمونه تبدیل خواهد شد و به صورت تجاری در دسترس است.

Botanisol تجزیه و تحلیل ترافیک است که در حال حاضر در مذاکرات با سرمایه گذاران برای ساخت اختصاص داده شده به ماشین آلات تولیدی تسهیلات در ققنوس برای ایجاد ماشین که Talenfeld گفت: نه تنها کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر اما همچنین کمک به اضافه کردن بیشتر مشاغل به آریزونا.

“این وحشتناک فاجعه انسانی اما خوب است بدانید کسانی از ما از شهر فینیکس, آریزونا, یک outsized سهم به,” او گفت:. “ما یک فرصت برای مهار و کاهش این بحران است. و پس از آن نیز کمک به جلوگیری از بحران های آینده.”

در نهایت Botanisol تجزیه و تحلیل ممکن است در نظر گرفتن آن دستگاه مورد تایید FDA برای استفاده تجاری به عنوان یک ابزار تشخیصی است. Talenfeld گفت: او می تواند تصور آنها در حال نصب در فرودگاه ها و ساختمان های دولتی و یا مدارس را قادر می سازد کشورها به بهار اقدام به دقیقه بعدی جهانی بیماری تهدید پدیدار می شود.

“در حالی که در حالی که ما یک فرصت برای کمک به بازگرداندن فعالیت های اقتصادی و بازگرداندن حالت طبیعی این زمان ما امیدواریم که در یک موقعیت برای کمک به جلوگیری از شیوع بعد به طور کامل,” او گفت:.

آماندا موریس را پوشش می دهد همه چیز علوم زیستی است که شامل مراقبت های بهداشتی, تکنولوژی, جدید پژوهش و محیط زیست است. او را راهنمایی, ایده های داستان و یا سگ الگوهای رفتاری در [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @amandamomorris برای علوم زیستی آخرین به روز رسانی.

مستقل پوشش علوم زیستی در آریزونا است که توسط یک کمک مالی از Flinn پایه و اساس است.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im