دادستان کل ویلیام بر گرفته شده از سرب در چند مسائل حقوقی مورد علاقه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از جمله فدرال مورد در برابر تهمت دستیار راجر سنگ حرکت می کند که به احتمال زیاد خواهد شد بی درنگ اتهام دخالت سیاسی, به گزارش ان بی سی نیوز.

بر مداخله به دنبال بیشتر ملایم جمله برای سنگ بود که رو به نه سال در زندان ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به نام جمله “بسیار وحشتناک و غیر منصفانه است.”

“در حالی که آن باقی می ماند و موقعیت ایالات متحده است که حکم حبس موجه است در اینجا دولت با احترام تسلیم است که طیف وسیعی از 87 به 108 ماه ارائه شده به عنوان قابل اجرا مشورتی دستورالعمل محدوده مناسب نخواهد بود و یا در خدمت منافع عدالت در این مورد به” DOJ گفت: در آن یادداشت.

چهار وکلا که تحت پیگرد قانونی قرار سنگ استعفا از این مورد پس از اعلام. دو ترک وزارت دادگستری در دسترس نباشد.

رهبر اقلیت سنا چاک شومر در نامه ای به DOJ بازرس کل درخواست رسیدگی به, توصیه, نوشتن: “این وضعیت در تمام مسایل مهم نامناسب سیاسی دخالت در یک تعقیب کیفری.”

به DOJ ماه گذشته نیز به دنبال مداخله در بیشتر ملایم صدور حکم توصیه برای سابق مشاور امنیت ملی, مایکل فلین که در تلاش است تا برداشت خود را از گناه برای دروغ گفتن به اف بی آی دو سال پس از او اعتراف به انجام این کار است.

دادستان قبلا توصیه می شود تا شش ماه زندان برای فلین هر چند آخرین پرونده می گوید: آنها بر این باورند مشروط است به اندازه کافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im