شومر خواستار گسترش $600 هفتگی بیکاری پرداخت

رهبر اقلیت سنا چاک شومر D-n. y. تا به معرفی یک لایحه که گسترش $600 فدرال بیکاری هفتگی مزایای که در حال برنامه ریزی برای غروب آفتاب در پایان ماه ژوئیه.

این پیشنهاد که توسط شرکت-اسپانسر شده از طرف سناتور. Ron Wyden D-سنگ., به نام قهرمانان قانون که به تصویب مجلس گذشت و در ماه ژوئن. این بخش از 3 تریلیون دلار است که با تصویب در مجلس است.

اگر عبور از آن در سنا آن را فشار آن 600 دلار پرداخت هفتگی از ژانویه.

این دفتر بودجه کنگره پیش بینی کرد که گسترش پرداخت خواهد آسیب اکثریت قریب به اتفاق افراد بیکار در ایالات متحده است.

“هنگامی که ما تصویب مراقبت در عمل بیش از دو ماه پیش دموکرات ها می دانستند که اضافی $600 در بارگیری کمک های بیکاری تنها یک مرهم موقت برای مبارزه آمریکایی ها. ما امیدوار بود اقتصاد خواهد بود قادر به گزاف گویی و بیکاری را به سرعت به پایین بروید. واضح است که چنین نیست امروز” شومر گفت.

در تمام 76 درصد از کارگران بیکار و 12 درصد از کسانی که در حال حاضر دریافت مزایای در ماه جولای. حدود 19 میلیون نفر از مردم در این ماه انتظار می رود برای دریافت مزایای بیکاری.

اگر منافع منقضی زنان و مردم رنگ به احتمال زیاد سخت ترین ضربه مالی.

“تا پایان این ماه کسانی که اورژانس مزایای بیکاری منقضی خواهد شد اما متاسفانه سطح بالای بیکاری خواهد شد. بدون یک فرمت پیشرفته مزایای آمریکایی مبارزه بدون کار باید پاهای خود را برش از زیر آنها را در بدترین زمان ممکن: در وسط یک مواج همه گیر” شومر گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de