CANTON, Mass., 4 مارس سال 2020 /PRNewswire/ — مدرسه راکرهبر در عملکرد مبتنی بر آموزش موسیقی به ثمر رساند تا touchdown با جدیدترین همکاری با XFL. مدرسه راک دانش آموزان کمک خواهد کرد که ارائه دوستدار خانواده اجرای موسیقی زنده در XFL قبل از بازی tailgates و همچنین خواندن سرود ملی در بسیاری از لیگ ها در این فصل است.

“در مدرسه راک, ما می دانیم که یکی از بهترین ابزار در آموزش موسیقی است که زندگی و عملکرد یک طعم و مزه برای آنچه آن را مانند به عنوان یک gigging نوازنده حرفه ای” گفت: Rob قیمتمدیر مدرسه از سنگ است. “این همکاری با XFL فرصت مناسبی برای دانش آموزان ما برای به دست آوردن تجربه در مراحل و تعامل با جمعیت زیادی از پرشور طرفداران.”

از XFL یک نام تجاری جدید فن اول لیگ که reimagining بازی فوتبال و ارائه طرفداران یک فرصت برای تجربه تر عمل دسترسی و سرگرم کننده است. این لیگ در حال پخش است 10-هفته به طور منظم فصل و یک هفته دو پست فصل به اوج خود رسید و با قهرمانی در مارس 26. همه بازی ها تلویزیونی در سراسر کشور و در سراسر آن پخش شرکای ABC/ESPN و روباه. لیگ قیمت بلیط در حال مقرون به صرفه و دوستدار خانواده و یک خانواده چهار می توانید نشستن در پایین کاسه برای یک صد دلار یا کمتر در هر بازار است. این هشت تیم نیز شرکت کنندگان فعال در جوامع محلی و توسعه مشارکت محلی است که تفاوت را.

“مدرسه راک دانش آموزان با استعداد نوازندگان جوان و در هر یک از بازارهای ما آنها کمک به ما در ایجاد یک بازی سرگرم کننده روز و تجربه” گفت: Jeffrey Pollack, رئيس جمهور & COO از XFL. “این مشارکت بخش دیگری از ما, موسیقی و سرگرمی استراتژی و عشق ما انرژی این افراد جوان را به XFL.”

مدرسه راک فراهم می کند دانش آموزان در همه سنین هیجان انگیز و جذاب در محیط یادگیری برای گرفتن گیتار, درس, درس های درام, باس, درس, کلید درسو درس های آواز خواندن. نقشه کشی از تمام سبک های راک اند رول, School of Rock دانش آموزان یادگیری تئوری و تکنیک از طریق آهنگ از هنرمند افسانه ای مانند پینک فلوید, Led Zeppelin و فرانک زاپا. با تشکر از مدرسه عملکرد مبتنی بر رویکرد دانش آموزان در سراسر جهان به دست آورده اند برتر بی کلام مهارت و اعتماد به نفس در مرحله بزرگ با برخی از حرکت به رکورد معاملات و بزرگتر سیستم عامل مانند بت آمریکایی, صدا و برادوی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مدرسه راک مراجعه کنید www.SchoolofRock.com.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد XFL بازدید XFL.com و به دنبال در توییتر, Facebookو Instagram.

در مورد مدرسه راک
مدرسه راک کمک می کند تا نوازندگان مشتاق استاد مهارت از بند باز کردن خلاقیت و توسعه ابزار آنها نیاز به رشد در زندگی است. تاسیس به عنوان یک مدرسه در فیلادلفیا در سال 1998 مدرسه راک تبدیل شده است به سرعت در حال رشد بین المللی حق رای دادن با 280 مدارس باز و در حال توسعه در سراسر نه بازارهای جهانی است. از سال 2009 مدرسه از سنگ رشد کرده است, دانش آموز تعداد از 4000 به بیش از 40 ، 000. مدرسه راک ارائه می دهد طیف گسترده ای از موسیقی درساز جمله درس های گیتار, آواز خواندن درس و درس پیانو.

دنبال مدرسه راک در Facebook در www.facebook.com/SchoolofRockUSA و در توییتر در www.twitter.com/SchoolofRockUSA.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مدرسه راک بازدید www.SchoolofRock.com تماس بگیرید و یا 866-695-5515. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدرسه راک فرصت حق رای دادن سر به http://franchising.schoolofrock.com/

منبع: مدرسه راک

لینک های مرتبط

http://www.SchoolofRock.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im