ققنوس – Keiko Dilbeck اصلی Kino دبیرستان در مسا احساس بیمار به معده او هر بار که دانش آموزان خود را ترک برای یک استراحت.

او نگرانی در مورد زندگی خود را در خانه و چه مقدار از آنها می تواند از دست دادن آکادمیک. و او می داند که آنها نگرانی بیش از حد — در مورد اینکه آیا آنها باید به اندازه کافی مواد غذایی در مورد اینکه آیا پدر و مادر خواهد بود برای مراقبت از آنها. حتی برخی از نگرانی در اگر آنها را از یک محل به خواب.

Dilbeck مدرسه که در خدمت اکثریت دانش آموزان کم درآمد بسته است تا مارس 27 — حداقل — تحت آریزونا دولتی mlb سفارشات. او نگران چگونه همه دانش آموزان خود را خواهد کرایه از طریق یک دوره طولانی به دور است.

“من 1,100 بچه ها و من می خواهم به در تماس با هر یک از آنها و من نمی توانم” او گفت:. “این بسیار نا امید کننده احساس است.”

بسیاری از کودکان این کشور در خارج از مدرسه به عنوان مناطق منشور و مدارس خصوصی شاتر در پاسخ به coronavirus نگرانی. و آنها می تواند به خانه برای مدت زمان طولانی: کانزاس در روز سه شنبه اول شد دولت به مدارس برای بقیه سال تحصیلی.

همه گیر ممکن است نزدیک مدارس را تا زمانی که تعطیلات تابستانی در کشورهای دیگر بیش از حد. این بدان معناست که برخی از کودکان می تواند بدون تحصیلات رسمی برای زمانی که شش ماه.

برخی از مربیان و پدر و مادر در حال حاضر هیچ گونه نگرانی در مورد چگونه برای جبران زمان از دست رفته. در میان گزینه های: برگزاری مدرسه تابستانی و یا با استفاده از بخشی از 2020-2021 سال تحصیلی را برای این سال است. مدارس حتی می تواند اجازه می دهد پدر و مادر به نگه داشتن فرزند خود را در همان کلاس در سال آینده به عنوان فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis اعلام کرد در روز سه شنبه.

Randi واینگارتن رئیس فدراسیون معلمان آمریکا, اتحادیه اروپا, عنوان نگرانی در مورد زمان از دست رفته.

“اجازه دهید به یاد داشته باشید که ما در واقع از ماه اوت تا سپتامبر از طریق اواسط ماه مارس و تا به حال بسیاری از این مدرسه سال قبل از مردم شروع به وحشت است که ما از دست داده ایم یک سال تمام” او گفت:.

بسیاری از مدارس را آغاز کرده اند که تجربه کار با حالت های مختلف آموزش آنلاین به طوری که بچه ها می تواند ادامه کار خود را در حالی که در خانه است. اما معلمان و مديران و محققان ترس تعطیلی می تواند گسترش دستاورد شکاف بین دانش آموزان که دسترسی به منابع مانند لپ تاپ و اینترنت با سرعت بالا و کسانی که نمی.

و این معلوم نیست که آیا یک کلاس درس دیجیتال می توانید محل یک واقعی.

“این یک وضعیت بی سابقه ای” گفت: Douglas Harris, یک عضو ارشد در موسسه بروکینگز یک سیاست عمومی فکر می کنم تانک. “حتی اگر هر معلم می تواند آموزش هر دانش آموز آنلاین, آن را هنوز هم نمی تواند به عنوان خوب به عنوان انجام آن در فرد است.”

چه دانش آموزان پایه به از دست دادن

دانش آموزان کم درآمد خواهد شد به احتمال زیاد رنج می برند بیشتر در طول تمدید تعطیلی مدارس.

ثروتمند دانشجویان و دانش آموزان کم درآمد به طور کلی بهبود تحصیلی در طول سال تحصیلی گفت: بروس فولر یک جامعه شناس در دانشگاه کالیفرنیا در برکلی است.

اما در طول تابستان دانش آموزان کم درآمد به طور معمول آهسته آموزشی خود را با شتاب در حالی که ثروتمند آنهایی که با دسترسی به آموزشی اردوهای تابستانی و فعالیت های دیگر تمایل به یادگیری در همان منحنی به عنوان در طول سال تحصیلی.

“که گسترش تابستان شکاف را فقط نگه داشتن در حال رشد اگر بچه ها را برای یکی دیگر از دو ماه قبل از تابستان” فولر گفت.

مربیان در Dilbeck مدرسه در آریزونا را صرف کل سال تلاش برای رشد دانش آموزان مهارت های خواندن. کار پرداخت می شود: هشتم کلاس در حال بهبود در فراز و نشیب او گفت:.

در حال حاضر او شگفتی اگر آنها از دست دادن برخی از این مهارت ها.

“من فکر کردن در مورد تمام است که کار و بسیاری از بچه های من اصلا کتاب در خانه” او گفت:. “برخی از بچه های کامپیوتر. شاید آنها یک تلفن اما شما نمی توانید همه چیز را از طریق تلفن.”

می توانید آموزش آنلاین پر کردن شکاف?

بیشتر اولویت فوری برای مدارس ابداع راه برای تعامل با دانش آموزان از دور در مدرسه تعطیلی واینگارتن گفت.

“اگر معلمان مجاز به خلاق,” او گفت: “آنها می آمد تا با بسیاری از واقعا ایده های بزرگ است.”

اما برای بسیاری از مناطق از راه دور آموزش ایده های جدید است و نه اعتمادي به طور مساوی در سراسر کشور است.

آریزونا مدارس فقط شروع به برنامه ریزی یک سوئیچ به کلاس های آنلاین. در بسته شدن مدارس برای سال, کانزاس,’ اداره آموزش و پرورش وعده داده شده “مستمر برنامه های یادگیری برای همه دانش آموزان است.”

Cincinnati مدارس دولتی در حال انجام از راه دور آموزش از طریق کاغذ بسته به جای برنامه های آنلاین که در حدود 10 درصد از دانش آموزان در این منطقه فاقد خانه دسترسی به اینترنت با توجه به سرشماری ایالات متحده تخمین می زند.

برای والری Steinhaus یک معلم ریاضی در وودوارد حرفه ای و دبیرستان های فنی در سینسیناتی که به معنی تدریس جدید ریاضی مفاهیم تا حد زیادی در خود نگه دارد.

“دانش آموزان ما در حال حاضر لازم نیست که بسیاری از ریاضی اعتماد به نفس” او گفت:.

بدون آموزش مستقیم می توانید آنها را دلسرد با مواد جدید است.

سارا وودوارد که می آموزد بیوتکنولوژی در وودوارد نیز مربوط می شود به خصوص برای دانش آموزان با ناتوانی های یادگیری.

وودوارد انتظار برای از دست دادن تا هشت هفته آموزش زمان که او ممکن است بسته به سال تحصیلی آینده برای اطمینان از دانش آموزان خود را هنوز هم در مسیر.

“آیا ما تقاضا بچه ها هنوز استاد همان مقدار از محتوا؟” وودوارد گفت. “آیا ما اضافه کردن زمان اضافی به (بعدی) سال تحصیلی? شروع دو یا سه هفته زود به سعی کنید به جبران برخی از که؟”

خواهد دانش آموزان را برای رفتن به مدرسه در تابستان?

مدرسه تابستانی و یا مشاهده 2020-21 به عنوان یک پل در سال می تواند از دست رفته را جبران زمان آموزش.

گسترش مدرسه تابستانی به احتمال زیاد نیاز به پرداخت های اضافی برای معلمان است.

“اگر وجود دارد یک نیاز برای تابستان مدرسه و سپس در تابستان مدرسه در حال رفتن به مجبور به پرداخت برای” Weingarten اتحادیه رئیس جمهور گفت:.

هریس از موسسه بروکینگز توصیه تابستان مدرسه برای جبران زمان از دست رفته. او تخمین می زند شش هفته را در مدرسه تابستانی در سراسر کشور هزینه $8.1 میلیارد دلار است.

او پیشنهاد پول نیاز به آمده به عنوان محرک از دولت فدرال با توجه به کروناویروس’ انتظار می رود تاثیر در اقتصاد است. و هر چه زودتر مقامات برنامه ریزی برای تابستان مدرسه گفت: “بهتر است.

“معلمان می تواند برنامه ریزی برای آن است. خانواده ها می توانند برای آن برنامه ریزی,” او گفت:. “من فکر می کنم آن را به ما کمی بیشتر به راحتی.”

در اوهایو ایالتی یا محلی مدرسه تابلوهای فشار ممکن است به گسترش مدرسه سال به تابستان گفت: ون Keating کارکنان وکیل با مدرسه اوهایو تخته انجمن.

تکرار برخی از بخش های از دست رفته فرد در زمان کلاس سال تحصیلی آینده خواهد بود فوق العاده گام با عمده موانع Keating اضافه شده است.

این امر باعث مسائل مربوط به فضا به عنوان یک گروه جدیدی از kindergartners وارد سیستم مدرسه Keating گفت و سردرد برای سالمندان که ممکن است به کالج و یا کار برنامه.

مربیان در مناطق خود می گویند تابستان مدرسه نیست, یک راه حل است.

در شمال ایالت نیویورک کریس Dandino مدیر بیشتر روچستر بعد از مدرسه داد که مختصات تابستان و خارج از مدرسه برنامه نویسی در سراسر جامعه. او گفت: آن را غیر واقعی است که انتظار می رود برنامه های تابستانی را برای این درس که دانش آموزان از دست این بهار.

“برخی از برنامه های معلمان خبره اما بسیاری از آنها اساسا جوانان و کارگران و آنها را آموزش اطراف آنچه بچه ها می خواهد از دست دادن از نظر هسته ای دولت, برنامه درسی,” او گفت:. “ما می توانیم, اگر, ارائه, غنی سازی سواد و بنیادی تجارب و پروژه های مبتنی بر یادگیری است.”

علاوه بر این زمان دانش آموزان که در کلاس های درس است که تنها بخشی از کسری بودجه آنها تحمیل, او گفت:. برای کودکانی که از مدرسه به یک بعد از مدرسه برنامه زمان اضطراری است “دو whammy.”

“آنها می تواند انجام کاری در کلاس تاریخ و پس از آن در خارج از زمان مدرسه با قرار دادن در یک بازی است که طول می کشد که تاریخچه عمیق تر و یا بازدید از جایی که باعث می شود که یادگیری معتبر” Dandino گفت.

عدم قطعیت در مورد چه مقدار از مدرسه کودکان را از دست ندهید باعث می شود آن را دشوار برای Dandino سازمان برای برنامه ریزی های آینده.

“یکی از ما تمرکز کلیدی در این تابستان خواهد بود که چگونه برای تکمیل آنچه اتفاق می افتد نیست و آنچه اتفاق نمی افتد,” او گفت:. “اما آنچه که ما نمی دانیم.”

کمک: جیم کمی Pensacola, اخبار مجله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de