هیئت مدیره مدرسه سالانه کورونادو سفر مالیات دهندگان هزینه بیش از $65K

یک روستایی آریزونا مدرسه منطقه تلف بیش از $65,000 در پول مالیات دهندگان بیش از پنج سال سالانه مدیره سفر به کورونادو جزیره در نزدیکی سن دیگو دولت حسابرس عمومی نوشت: در یک گزارش ممکن.

گدسدن مدرسه ابتدایی منطقه, در سن لوئیس در گوشه جنوب غربی کشور بود پرچم در مارس حسابرسی برای هزینه های بی فایده و ممکن است شکسته باز جلسه قانون است. این منطقه در خدمت حدود 5000 دانش آموزان است.

منطقه پنج-نفر هیئت مدیره مدرسه گرفته شده سالانه سفر به جزیره Coronado برای یک دهه با توجه به حسابرسی.

از سال 2015 تا 2019 هیئت بازدیدکننده داشته است به کورونادو مالیات دهندگان هزینه بیش از $65,000 کل.

پول می تواند به جای صرف شده در آموزش مواد حسابرس اشاره کرد.

2018 سفر هزینه $16,000 از جمله بیش از $9,000 در محل سکونت و نزدیک به 4000 دلار در وعده های غذایی. سفر آنقدر گران است که آن را بیش از حداکثر سفر هزینه های مجاز توسط دولت است.

اعضای هیئت مدیره و کارکنان نه ماند در کورونادو برای دو شب در یک نرخ از $259. ممیزی مشخص نیست که هتل مدیره ماند اما جلسه اسناد و مدارک نشان می دهد جلسه هیئت مدیره برگزار شد در کورونادو را ماریوت توچال. دولت حداکثر نرخ هتل باقی می ماند در کورونادو شد $167 یک شب, یادداشت های حسابرسی.

این سفر همچنین شامل پرداخت بوفه صبحانه بوفه ناهار و میان وعده خدمات هزینه حدود $4,000 با توجه به حسابرسی.

ممیزی همچنین پرسش در مورد اینکه آیا گدسدن مدیره نقض جلسه باز قانون است. دولت قانون نیاز به جلسات هیئت مدیره به باز با چند استثنا. با داشتن این جلسه بیش از سه ساعت دور, حسابرس, نوشت, این منطقه محدود جلسه دسترسی برای عموم است.

زمانی که دولت حسابرس خواسته مقامات منطقه چرا آنها را انتخاب کورونادو “آنها پاسخ دادند که در این منطقه برگزار شد در این جلسه در کالیفرنیا به حد وقفه از مردم است.”

حسابرس کل فرستاده است این گزارش به آریزونا دفتر دادستان کل است که می تواند بررسی اتهامات از جلسه باز کردن نقض قانون در میان چیزهای دیگر.

مقامات منطقه بلافاصله پاسخ به آریزونا جمهوری درخواست برای نظر.

در گدسدن پاسخ به ممیزی مقامات موافقت با این گزارش توصیه به توقف کورونادو سفر. این منطقه نیز اشاره کرد که این سفر هرگز پرچم خود را ممیزی خارجی.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @LilyAlta.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im