Schafer: اینجا چرا مینه سوتا ندارد به اندازه کافی تخت بیمارستان در حال حاضر

یکی از به روز رسانی از مقامات دولتی این هفته در COVID-19 اپیدمی شامل جزئیات تسهیلات به خانه بیشتر تخت بیمارستان.

تا کنون پنج قابل استفاده در سایت های یافت شده اند تا 600 تخت گفت: جو کلی دولت امنیت داخلی و مدیریت اضطراری مدیر بخشی از یک طرح برای 2,750 بالقوه تخت. یک هزار نفر از آنها خواهد بود در شهرهای دوقلو منطقه مترو.

امید است که بیشتر ظرفیت در خانه مینه سوتا بیمارستان در حال تولید به اندازه کافی خواهد بود و کسانی که به طور موقت سایت نمی شود مورد نیاز است.

برای قرار دادن 2,750 اتاق به برخی از زمینه به عنوان آخرین دولت, داده, طبیعی, بیمارستان, ظرفیت فقط بیش از 11,000 تخت. تقریبا نیمی از کسانی که در شهرهای دوقلو مترو منطقه که در آن بسیاری از دولت مردم زندگی می کنند. و شهرهای دوقلو به راحتی بيشترين بیمارستان نرخ اشغال در ایالت شمالی از 70 ٪ است.

حفاری به این سوال که چگونه یک دولت با مراقبت های بهداشتی به عنوان خوب به عنوان ما می تواند نیاز موقت میدان بیمارستان ها اولین چیزی که به درک وجود دارد نبود خیلی استفاده نشده بیمارستان ظرفیت قبل از همه گیر. به جای ما نظام سلامت است که از یک حجم به منظور رسیدگی عادی بیمار بار — مراقبت قلبی, سرطان, درمان, جراحی, زیر تصادفات و غیره.

ظرفیت استفاده نشده هزینه پول. ما تا حد زیادی غیر انتفاعی سیستم مراقبت های بهداشتی در مینه سوتا است که بیش از حد رقابتی اجازه می دهد تا بیش از حد از آن است.

هیچ کس سیستم واقعا ساخته شده به صورت یک بیماری همه گیر, البته, اما ایالات متحده به طور کلی به مراتب کمتری تخت بیمارستان سرانه نسبت به بسیاری از دیگر کشورهای ثروتمند اگر چه در مورد در خط با کانادا و بریتانیا با توجه به داده ها از پترسون مرکز بهداشت و درمان و بنیاد خانواده کایسر.

ایالات متحده کمی بیشتر پرسنل پرستاری و کارکنان بیمارستان بیش, اگر چه در ایالات متحده بسیاری از کسانی که کارکنان به طور مستقیم ارائه مراقبت از بیمار است.

در مینه سوتا اعداد نیست راه خروج از خط با میانگین ملی اگر چه ما سیستم مراقبت های بهداشتی به طور مداوم رتبه در نزدیکی بالا در عملکرد کلی در آینده در پشت تنها هاوایی و ماساچوست در اخیر صندوق مشترک المنافع رتبه بندی است.

یکی از دلایل وجود دارد مقدار زیادی از ظرفیت مازاد در بیمارستان ها است که بهداشت و درمان در این دولت شد و کارآمد دکتر راهول Koranne, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت مینه سوتا انجمن بیمارستان گفت: در اوایل این هفته.

اندازه گیری یکی از فرض بهره وری هزینه های مراقبت های بهداشتی در هر مدیکر ذینفع. در مینه سوتا, متوسط هزینه شد و حدود 10 درصد کمتر از میانگین ملی در حدود $10,100 همانطور که از داده های اخیر اگر چه هزینه های بالاتر در مینه سوتا از در هر یک از ما چهار نزدیکترین همسایه است.

این سیستم البته رو به یک آزمون بزرگ و 2020 بحران شروع می شود با این واقعیت است که سوتا بیمارستان بخش بود و در حال حاضر که از یک کسب و کار است.

Allina Health, یکی از دولت های برتر یکپارچه سیستم های رزرو شده حدود 4.2 میلیارد دلار در مراقبت از بیمار درآمد در سال 2019 با توجه به حسابرسی صورتهای مالی اما صرف نزدیک به 4 میلیارد دلار فقط در نیروی انسانی و خدمات و لوازم. آن را به پایان رسید تا با یک عامل درآمد حاشیه برای این سال که گرد به 1٪.

در صورتی که به نظر می رسد برای ایجاد حس زیرا سازمان های غیر انتفاعی باید واقعا پول را به یاد داشته باشید که تولید نوعی از مازاد یکی از راه های غیر انتفاعی ایجاد هر کوسن به آب و رکود.

“Whammy شماره دو” برای بیمارستان ها گفت: Koranne است خرید تجهیزات و لوازم (تا حدی که آنها می) برای مراقبت از انتظار افزایش COVID-19 بيمار. بيمارستان مشغول اضافه کردن ظرفیت در داخل ساختمان خود را در حال حاضر نه تنها فضاهای طراحی شده برای مراقبت از بیمار اما حتی چیزهایی مانند سالن های غذاخوری.

سپس بعد از ضربه قطع روش انتخابی در درجه اول برای حفظ بیمارستان منابع برای کمک به دیدار آینده از تقاضا بیشتر COVID-19 بيمار. این روش که با خیال راحت می تواند قرار داده, هر چند نه به طور نامحدود از دوره و با هر انتظار است که ارائه دهنده کمک می کند تا بیمار در عین حال با داروها و مانند آن.

همین دلیل است که ما دیده ایم در این هفته در M بهداشت Fairview Essentia سلامت و کارکنان furloughs و دیگر هزینه کاهش است. Essentia گفت: آن چهره 20 تا 40 درصد کاهش در درآمد مشخص است که به عنوان تقریبا در خط با آنچه در دیگر سیستم های سلامت انتظار می رود در این سال است.

در ضمن این نوع از مشکلات بهداشتی است که نیاز به مقدار زیادی از مراقبت را هنوز هم اتفاق می افتد.

این هفته من در سراسر یک دولت گزارش سلامت Minnesotans که بوده ام جدی به خواندن در یک روز آفتابی در بهار با هیچ بیماری همه گیر. این برگه تا تلفات از بیماری های جدی از جمله صفحات “نئوپلاسم بدخیم” یک اصطلاح است که به نوعی باعث می شود این سرطان صدا حتی بدتر است.

تنها نقطه خواندن آن را برای دیدن آنچه که سوتا ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در حال حاضر مشغول درمان قبل از هر گونه بیماران با COVID-19 آغاز شده و نیاز به مراقبت بیش از حد.

زمانی که ما در دولت, فرماندار, مذاکرات در مورد مطلق ضرورت حفظ اجتماعی فاصله به کم کردن سرعت گسترش COVID-19 توسط هرگز جمع آوری در گروه های مردم حداقل 6 فوت از فضا و به سادگی ماندن در منزل در صورت امکان این است که بخشی از آنچه که او صحبت کردن در مورد.

بیشتر ما می توانید کشش یا tamp پایین COVID-19 بیماری, بیشتر, ظرفیت ما می تواند حفظ برای بسیاری از Minnesotans نیاز به مراقبت های بهداشتی در این سال برای هر تعداد از دلایل.

“من فقط می خواهم به تحت تاثیر قرار دادن بر شما … که ما حتی بعد فورا رفت واز نزدیک به خروش هنوز” Koranne گفت. “ما لازم نیست که به دنبال جایی برای درک این که چه چیزی می تواند مانند نگاه. ما فقط باید نگاهی به نیویورک تایمز و, نیویورک شهرستان. این زمان برای شدید, تهیه, سر کردن بدون از دست دادن یک ضرب و شتم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de