SBA وام برنامه راکی شروع به افزایش شک و تردید

نجات برنامه اعطای وام برای کسب و کارهای کوچک بنا به گزارش ها به صخره برخورد جمعه شروع و می تواند به سقوط کوتاه از آنچه در شرکت نیاز به شناور باقی می ماند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک نورد از این برنامه برای برنامه های کاربردی برای کسب و کارهای کوچک به بخشایش وام برای حقوق و دستمزد و سایر هزینه های اساسی.

اما بانک ها و اتحادیه های اعتباری و وام دهندگان دیگر نگران $349 میلیارد برنامه فاقد دستورالعمل های روشن برای له از برنامه های کاربردی وام است که می تواند پایمال کردن سیستم در حالی که خروج برخی از شرکت ها را در تلو تلو خوردن تپه گزارش شده است.

“هدایت منتشر شد ساعت قبل از این برنامه شروع به تنظیم شده است و هنوز هم وجود دارد تعدادی از سوالات پاسخ داده نشده که به احتمال بسیار زیاد پیچیده سریع تحقق این مهم وام” جیم Nussle, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت تعاونی اعتبار ملی انجمن گروه تجارت برای اتحادیه های اعتباری گفت: تپه.

مقدار اختصاص داده شده برای چک های برنامه حفاظت از بیش از 12 بار $28.1 میلیارد وام نشات گرفته توسط SBA در همه 2019 — و می تواند پایمال آژانس کارکنان تپه اشاره کرد.

بانک مرکزی امریکا به خود جلب کرد آتش از منتقدان مانند بهداشت ، مارکو روبیو R-Fla., که نویسنده PPP برنامه برای محدود کردن وام های از قبل موجود کسب و کار مشتریان وام برای کمک به کاهش سیل متقاضیان است.

“اجازه دهید من فقط می گویند این را به عنوان به خوبی به عنوان من احتمالا می تواند: لطفا نمی شود یک دسته از تالارهای خوب است ؟ هنگامی که شما مورد نیاز این کشور برای کمک به شما آنها” روبیو گفت: در توییتر تصویری با اشاره به سال 2008 کمک مالی بانک. “در حال حاضر کشور نیاز شما را به آنها کمک کند و ما پرداخت شما را به آن را انجام دهد.”

تپه با استناد به آمریکا اتاق بازرگانی نظرسنجی منتشر شد جمعه گزارش داد 24 درصد از کسب و کارهای کوچک می گویند آنها را به طور دائم در ظرف دو ماه یا کمتر با توجه به اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

“رفتن وجود دارد که به برخی از صبر و شکیبایی همه در اطراف. من واقعا تحت تاثیر قرار چگونه به سرعت در امریکا و موسسات مالی باید در نوع پاسخ داد از پله بالا و مطمئن شوید که آنها در حال کمک به کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور” نیل Bradley مجلسی, رئیس سیاست افسر گفت: تپه.

اما دیگران تردید دارند.

“شما مطلق بحران اقتصادی در حال حاضر که در آن کسب و کار در حال بسته شدن مردم در حال گذاشته شدن و هیچ پایانی در چشم و هیچ امداد در چشم” جولی Verratti سابق SBA مشاور سیاست و co-founder of Maryland-بر اساس Denizens Brewing Co., گفت: تپه.

“این برنامه که ایجاد شده اند — آنها حسن نیت آنها ممکن است کمی مفید, اما آن را مانند تلاش برای قرار دادن یک گروه کمک در بالا از کسی گرفتن بیش از یک اندام خرد کردن,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de