عربستان, آلمانی, بیمارستان بهبود تجربه بیمار با هوش مصنوعی رباتها از اتوماسیون در هر نقطه

هوشمند اتوماسیون سرعت بیمار مصرف, بهبود مراقبت های مدیریت کسب و کار را تضمین می کند تابآوری

دبی, امارات متحده عربی, ژوئیه 26 سال 2020 /PRNewswire/ — اتوماسیون در هر نقطه یک رهبر جهانی در رباتیک اتوماسیون فرآیند (RPA) اعلام کرد همکاری با عربستان آلمانی بیمارستان (SGH) با استفاده از هوش مصنوعی-نرم افزار طراحی رباتها برای کمک به بهبود مراقبت از بیمار و به طور خودکار به پایان فرآیندهای کسب و کار در طول COVID-19 بحران است.

دیجیتال کارگران ارائه شده توسط اتوماسیون در هر نقطه انتظار می رود برای تبدیل SGH جلو و عقب دفاتر به نوسازی کلید تاچ پونت-از بیمار در شبانه روزی به بیمه, billings, دفتر مدیریت عملیات و دیگر فرآیندهای مالی – در نهایت بهبود کسب و کار تابآوری یکی از بزرگترین ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در منطقه. استقرار تسهیل شد Advansys ESC.

“علاوه بر این از جدیدترین قابلیت های اتوماسیون اجازه خواهد داد که SGH بیمارستان برای اضافه کردن ارزش و حمایت از مراقبان در روند درمان ارائه بینش عمیق تر بیمار شرایط خاص زندگی و بیمار رفتار در زمان واقعی” دکتر گفت: Reem Osman – مدیر عامل گروه – عربستان بیمارستان آلمان امارات متحده عربی. “شناختی و هوش مصنوعی فن آوری تزریق را توانمند سازی هوشمند ما بیمار پلت فرم برای گسترش شایستگی و ارائه نتایج بهتر.”

این RPA پیاده سازی انتظار می رود که تاثیر بسیار زیادی در کاهش زمان انتظار بیمار و بیمار بهبود یافته تجربه است. اتوماسیون در هر نقطه و Advansys ESC کار کرده با عربستان, آلمانی, بیمارستان را نیز شناسایی فرصت های اتوماسیون در آن بیمه و امور مالی ادارات که به طور معمول رسیدگی به بالا-حجم فرآیندهای دستی مانند بیمه واجد شرایط بیمه قبل از مجوز و بیمار ثبت نام.

“هوشمند اتوماسیون سبب سازمان بهداشت و درمان به انجام بیشتر در زمان مصرف کارهای دستی آزاد کردن کارکنان برای درمان افزایش تعداد بیماران توسط بیمارستان بهبود بازده گفت:” میلان Sheth, معاون اجرایی رئیس جمهور IMEA در اتوماسیون در هر نقطه. “پزشکی سیستم های نهفته جهانی همه گیر در حال دیدن چگونه فن آوری اتوماسیون می تواند تاثیر بسیار زیادی در پیشرفت بیمار با اجرای رباتها برای فرآیندهای مانند تسهیل بیمار قرار ملاقات برنامه ریزی حساب ساده شهرک سازی و مدیریت بهداشت و درمان در گردش است. تمام این زمان را نجات داد و می تواند حق را به مراقبت از بیمار است.”

ارتباط برقرار کردن با اتوماسیون در هر نقطه:

در مورد اتوماسیون در هر نقطه

اتوماسیون در هر نقطه یک رهبر جهانی در رباتیک اتوماسیون فرآیند (RPA) توانمند سازی مشتریان به طور خودکار به پایان فرآیندهای کسب و کار با نرم افزار رباتها – دیجیتال کارگران که انجام تکراری و کارهای دستی و در نتیجه چشمگیر بهره وری, بهینه سازی تجربه مشتری و بیشتر درگیر کارکنان. این شرکت ارائه می دهد جهان تنها مبتنی بر وب و cloud-بومی هوشمند پلت فرم اتوماسیون ترکیب RPA هوش مصنوعی یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل حق خارج از جعبه برای کمک به سازمان ها به سرعت در حال شروع و مقیاس خود را در فرایند اتوماسیون سفر. آن ربات فروشگاه برای اولین بار در جهان و بزرگترین بازار با بیش از 850 پیش ساخته هوشمند راه حل های اتوماسیون. با دفاتر در بیش از 40 کشور و یک شبکه جهانی از 1,900 همکاران اتوماسیون در هر نقطه مستقر شده بیش از 1.8 میلیون رباتها به حمایت از برخی از بزرگترین شرکت ها در تمام صنایع. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.automationanywhere.com.

در مورد عربستان, آلمانی, بیمارستان:

عربستان بیمارستان آلمان امارات متحده عربی یکی از بزرگترین و پیشرو ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در امارات متحده عربی با 3 سوم مراقبت عامل بيمارستان و 1 کلینیک چند رشته ای. ساخت و ساز از 150 عملیاتی تخت SGH راس الخیمه بیمارستان در حال پیشرفت است و انتظار می رود برای شروع عملیات در اواسط سال 2022. عربستان, آلمانی, مراکز تعالی دبی است که در مراحل مختلف تکمیل و برنامه ریزی برای شروع ساخت و ساز از Batterjee پزشکی شهرستان عجمان. نیز وجود دارد که پروژه های مختلف پزشکی شهرستانها مراکز تعالی و بیمارستان ها در امارات متحده عربی و خارج از امارات متحده عربی تحت مراحل مختلف برنامه ریزی و اجرای.

منبع اتوماسیون در هر نقطه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de