عربستان آرامکو مدیر عامل شرکت امین ناصر برای دریافت 2020 Kavaler جایزه

لندن و نیویورک در 27 ژوئیه سال 2020 /PRNewswire/ — داروخانه ها’ Club Kavaler جایزه اسپانسر شده از طرف ICIS ارائه خواهد شد به امین ناصر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت سعودی آرامکو برای دستاورد برجسته به عنوان رای دادند و به رسمیت شناخته شده توسط همسالان خود در ICIS Top 40 قدرت بازیکنان.

این معتبر و منحصر به فرد جهانی در صنعت مواد شیمیایی جایزه ارائه خواهد شد به آقای ناصر در یک رویداد مجازی در سه ماهه چهارم سال 2020 است. این رویداد شامل یک پای بخاری چت با ICIS در چهارچوب استراتژی چشم انداز و کلیدی صنعت روند.

برنده Kavaler جایزه انتخاب شده توسط او همسالان – مدیران ارشد از ICIS Top 40 قدرت بازیکنان لیست – یک رتبه بندی جهانی از رهبران ساخت بزرگترین تاثیر مثبت خود به شرکت ها و صنعت مواد شیمیایی و منتشر شده در ICIS شیمیایی مجله کسب و کار.

در این جایزه انتخاب فرایند ICIS و داروخانه ها’ Club دعوت هر یک از ICIS Top 40 قدرت بازیکنان در 2019 رتبه بندی به رای سه نفر در رای گیری بر اساس ارزش خبری دستاورد در یک یا بیشتر از مقوله های زیر است:

  • سود/ارزش سهام
  • ESG (محیط زیست, اجتماعی, حکومت)
  • نوآوری و فناوری, محصول, فرایند کسب و کار
  • M&A/پروژه ها

“سعودی آرامکو مدیر عامل شرکت امین ناصری ساخته شده است پیشرفت های بزرگ در پتروشیمی با $69bn کسب SABIC ساخت و ساز از مگا پروژه ها در سراسر جهان و توسعه مداوم از نفت خام به مواد شیمیایی و تکنولوژی گفت:” جوزف چانگ جهانی سردبیر ICIS شیمیایی و کسب و کار.

“سطح فعالیت های پروژه برای آرامکو بی سابقه است برای هر شرکت است. آن جاه طلبی های جهانی و سرمایه گذاری در پتروشیمی را ایجاد امواج در صنعت برای سال آمده است,” او اضافه شده است.

قبلی برندگان ICIS Kavaler جایزه شامل می کنند مدیر عامل شرکت باب پاتل (2019, 2018) BASF مدیر عامل Kurt تیماج (2017), INEOS رئیس جیم Ratcliffe (2016) سابق شیمیایی داو مدیر عامل اندرو Liveris (2015) سابق می کنند مدیر عامل جیم Gallogly (2014) و سابق PPG مدیر عامل چارلز دسته (2013).

در مورد ICIS:

ICIS است یک منبع قابل اعتماد از اطلاعات برای جهانی انرژی شیمیایی و کود صنایع. ما یک بخش از RELX یک FTSE 15 شرکت با درپوش بازار £32.3 میلیارد و کارمند پایه بیش از 30000 کارشناسان در سراسر 40 کشور جهان است.

در ICIS ما کمک به کسب و کار تصمیم گیری استراتژیک کاهش خطر ابتلا به, بهبود بهره وری و سرمایه گذاری بر روی فرصت های جدید است. ما برخی از مهم ترین در جهان بازارهای بیشتر قابل اعتماد و قابل پیش بینی با ارائه خدمات داده فکر رهبری و تصمیم گیری ابزارها. به عنوان یک نتیجه از بی بدیل ما حضور جهانی ما می توانیم تحویل هدفمند متصل به هوش نفوذ هزاران نفر از تصمیم گیری در سراسر زنجیره تامین هر روز. ما شکل جهان توسط اتصال بازار به بهینه سازی جهانی از منابع با ارزش. با یک تیم جهانی از بیش از 600 کارشناسان ICIS کارکنان مستقر در لندن, نیویورک, هوستون, Karlsruhe, میلان, بمبئی, سنگاپور, گوانگژو, پکن, شانگهای, دبی, سائو پائولو, سئول, توکیو و پرت.

در مورد نی اطلاعات کسب و کار:

نی اطلاعات کسب و کار است که سریع رشد ارائه دهنده اطلاعات و تجزیه و تحلیل و حل مشکلات مهم برای کسب و کار در سطح جهان است. ما قوی جهانی محصولات و خدمات برگزاری موقعیت پیشرو در سراسر طیف گسترده ای از بخش های صنعت از جمله سرمایه گذاری, کشاورزی, پتروشیمی و حمل و نقل هوایی که در آن ما کمک به مشتریان را کلید تصمیم گیری های استراتژیک در هر روز است. RBI بخشی از RELX جهانی ارائه دهنده اطلاعات و تجزیه و تحلیل حرفه ای برای مشتریان در سراسر صنایع. http://www.reedbusiness.com

در مورد RELX:

RELX جهانی ارائه اطلاعات مبتنی بر تجزیه و تحلیل و تصمیم گیری ابزار برای حرفه ای ها و کسب و کار مشتریان است. این گروه در خدمت مشتریان در بیش از 180 کشور جهان و دارای دفاتر در حدود 40 کشور جهان است. استخدام بیش از 30000 نفر از آنها تقریبا نیمی از آنها در شمال امریکا است. سهام RELX PLC شرکت مادر در حال معامله در لندن آمستردام و نیویورک بورس سهام با استفاده از زیر نمادهای دارای صدای تیک تیک: لندن: نگارش; آمستردام: REN; New York: RELX. بازار capitalisation حدود £32.3 میلیارد €35.4 میلیارد $41.4 میلیارد دلار رسیده است.

در مورد داروخانه ها’ Club:

تاسیس در سال 1898 در داروخانه ها’ Club is a non-profit آموزشی سازمان که عضویت باز است برای هر کسی که با علاقه در شیمی علوم از جمله داروخانه ها و مواد شیمیایی مهندسین مردم در زندگی, علوم تحلیلگران امنیتی وکلای مربیان و مشاوران و همچنین دانش آموزان (حق عضویت رایگان است). این باشگاه در حال کار با دانش آموزان برای کمک به آنها را آگاهانه انتخاب حرفه ای و همچنین برای بهتر آماده شدن آنها برای آن دسته از مشاغل است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد داروخانه ها’ Club لطفا به www.thechemistsclub.org

لینک های مرتبط:

https://www.icis.com
https://www.thechemistsclub.org
https://www.saudiaramco.com

منبع ICIS

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im