عربستان سعودی پیشرو استودیو انیمیشن مانگا تولیدات جوهر تئاتر معاملات توزیع به صورت بسیار پیش بینی از ویژگی های “سفر” با VOX سینما برای خاورمیانه و T-شادی برای ژاپن

لس آنجلس, Feb. 24, 2020 /PRNewswire/ — عربستان سعودی منجر استودیو انیمیشن مانگا تولیدات امن خود را برای اولین بار تئاتر معاملات توزیع آن اولین فیلم بلند انیمیشن “سفر.” مانگا محصولات بسته یک منطقه منا مقابله با خاورمیانه بزرگترین و بیشترین سرعت در حال رشد غرفه VOX سینما و ژاپن توزیع مقابله با T-شادی یک شرکت تابعه از تویی.

با استفاده از 4DX تکنولوژی این فیلم یک داستان حماسی است که می گوید تاریخی fantasia از تمدن های باستانی شبه جزیره عربستان و خاورمیانه در جذاب و با کیفیت بالا و سبک هنری تبدیل این داستان جاودانه و انتقال آنها به نسل های آینده در حالی که جشن melodical زیبایی از زبان عربی از طریق این, خلاق, الهام بخش, الهام بخش محتوا.

این داستان توسط کارگردان Shizuno Kubo که قبلا به کارگردانی “گودزیلا” و “پرونده بسته شد” (Detective Conan) و یک تولید مشترک با ژاپنی, عمده تویی انیمیشن در حال گسترش در یک پیمان مانگا تولیدات و تویی ساخته شده و به تولید محتوا متحرک با هم.

داستان می گوید در سفر یک گروه از مردان که با فروتنی زره پوش خود را برای محافظت از شهرستان خود را که هرگز در معرض جنگ, انگیزه آنها را برای گرامی داشتن همه چیز را در شهرستان خود را. Aws ساده پاتر زندگی می کند که میان او و خانواده همسرش. در این مبارزه خواهد بود اولین نبرد او به عنوان یک راز گذشته که هیچ کس نمی داند در مورد. به شهروندان پیروزی در نبرد با هیچ چیز اما ساده خود دفاع و عشق خود را برای شهرستان خود و مردم خود را به منظور شکست عظیم ارتش ؟

انیمیشن کار بر روی “سفر” انجام شد و در هر دو ریاض و توکیوبه کارگیری یک تیم تولید بیش از 300 نفر است. مانگا تولیدات نوشته اصلی ایده و مفهوم “سفر“با هدف ارائه تمدن های باستانی شبه جزیره عربستان و خاورمیانه در جذاب و high-end قالب انیمیشن است که جهانی لذت می برد توسط کودکان و خانواده ها از همه نسل ها.

در حال حاضر در تولید مانگا انتظار “سفر” آماده برای یک جهان اولین نمایش فیلم در جشنواره کن در ماه مه در طول Marché du Film.

مانگا محصولات به طور کامل تامین مالی این پروژه که به عنوان بزرگترین-بودجه پروژه به تاریخ و حفظ در سراسر جهان توزیع حقوق. مانگا تولیدات و تویی همکاری در پیش تولید و ایجاد داستان, شخصیت, طراحی, پس زمینه و دارایی های دیگر که در آن هر دو ژاپنی و عربستان هنرمندان با هم کار می کرد.

این فیلم طراح شخصیت است Tatsuro Iwamoto (“Phoenix Wright: Ace Attorney”) در حالی که افسانه ای ژاپنی آهنگساز Kaoru Wada (“اینویاشا”) در این فیلم موسیقی آهنگساز.

مانگا, محصولات, مدیر عامل شرکت Dr. Ahmad Bukhary گفت: “هر دو بورسی و T-شادی تیم را درک مشتاق از مخاطبان در کشورهای متبوع خود خواهد شد که عاشق این فیلم و دقیق در رسیدن به آنها را در راه منحصر به فرد و در نتیجه اتصال بزرگ با مخاطبان و ارتباط متقابل سودمند برای شرکت های ما. آنها شده اند به پایین این جاده قبل از, و تا به حال موفقیت فوق العاده ای. ما هیجان زده هستند که به ‘سفر‘ است و در آنها متخصص و ماهر ،

“این یک افتخار است – و همچنین یک مسئولیت بزرگ – برای ژاپنی ها برای ایجاد یک ویژگی با طول انیمیشن بر اساس تاریخ باستان از شبه جزیره عربستان با فرهنگ های مختلف و شیوه زندگی و آداب و رسوم از ما است. آن است که مشترک فیلم که ژاپنی انیمیشن حرفه ای و جوان عربستان سعودی استعدادهای ایجاد شده در کنار یک تبادل فرهنگی من افتخار است. توزیع در ژاپن خواهد بود توسط تویی انیمیشن و منتشر خواهد شد در T-شادی تئاتر یک شرکت وابسته از تویی انیمیشن” گفت: Shinji Shimizuرئیس توئی انیمیشن.

VOX سینما’ رئیس محتوای افسر Toni AlMassih اضافه شده است که “سفر” است منحصر به فرد در گفتن یک خاورمیانه داستان با استفاده از انیمه ژاپنی هنر ، این روش این است که یک تجربه تازه مخاطبان هنوز شاهد قبل از.

“‘سفر‘ زنده است عهد عربستان استعدادها و قابلیت های خود را به همکاری با شرکای بین المللی و تولید خلاق محتوای محلی در بالاترین استاندارد و صادرات عربستان خلاقیت و فرهنگ به جهان است. فیلم انیمیشن باقی می ماند یک نقطه عطف پروژه برای مانگا Productions آن را به عنوان تایید تلاش های ما برای تبدیل شدن به رهبر منطقه ای و جهانی پیشگام در انیمیشن و ارزش محور محتوا فضا. ما با دیدن این فیلم به عنوان نماینده ما نقش بیشتری در ایجاد اکوسیستم در سراسر عربستان سعودی و جهان عرب است. ما وجود دارد برای الهام بخشیدن به هر کس به قهرمان داستان خود را” دکتر Essam Bukhary به این نتیجه رسیدند.

در همکاری با Misk طرح های مرکز مانگا محصولات ارائه می دهد فرصت های گسترده ای مکمل افزایش عربستان استعدادها در حالی که سرمایه گذاری در پتانسیل خود را با آموزش آنها در TOEI Animation studios, با هدف جذب این استعدادها به کار بر روی پروژه های. مانگا محصولات اولین سری انیمه “آینده را Folktales” در حال حاضر در حال پخش در MBC 1 کانال و شهيد دیجیتال پلت فرم هر جمعه پس از ژانویه 2020. این مجموعه حاصل بیش از 12 میلیون بازدید و 50 میلیون در دسترس بر روی سیستم عامل رسانه های اجتماعی در آن دو قسمت است.

تماس با ما: [email protected]

منبع مانگا Productions

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>