شنبه انتظار می رود برای اولین بار 100 درجه روز سال; گرما معطل در طول هفته

شنبه انتظار می رود که برای اولین بار 100 درجه روز از سال در دره با گرما رود به چسبیدن به اطراف از طریق هفته آینده با توجه به خدمات ملی آب و هوا در ققنوس.

درجه حرارت بالا در ققنوس-منطقه انتظار می رود بین 99 و 101 درجه با ظهر هواشناس پل Iñiguez گفت.

به طور معمول اول 100-درجه در روز می رسد در اطراف مارس 2, به این معنی که یک مارس 25 ظاهر خواهد بود “کمی زود است اما نه به شدت اوایل,” او گفت:.

درجه حرارت را ادامه خواهد داد به افزایش روز یکشنبه با حدود 104 که Iñiguez خواهد بود گفت: “بسیار بالا برای این زمان از سال است.”

متوسط درجه حرارت معمولا شناور در اطراف فوقانی-80s در این زمان از سال است.

رکورد دمای بالا برای مارس 25 102 در حالی که رکورد مارس 26 101 به معنی آن است که به احتمال زیاد دره را شکستن گرما سوابق یکشنبه.

Iñiguez تشویق کسانی که امید به خارج از خانه بیش از آخر هفته به ورزش احتیاط و آبرسانی به طور منظم. مطمئن شوید برای اجتناب از گرمای شدید روز که می افتد به طور معمول بین 2 بعد از ظهر و 4 بعد از ظهر

یک “بسیار اندک” cool-down است که انتظار می رود در روز دوشنبه و سه شنبه و به دنبال آن درجه حرارت در روز چهارشنبه و پنج شنبه که می تواند فراتر از انتظار 104 درجه بالا يكشنبه Iñiguez گفت.

یک “قوی تر cool-down” است که انتظار می رود برای رسیدن به با آخر هفته بعدی هر چند Iñiguez گفت: دمای هنوز هم خواهد بود در بالا 90s.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] یا 602-444-8529. او در توییتر دنبال کنید @brieannafrank.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de