سارا ساندرز ریپ AOC برای صنعت نفت سقوط سخنان

Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. است “کاملا خارج از لمس” با تلفات coronavirus شیوع گرفته شده در صنعت نفت و گاز و کارگران سابق مطبوعاتی کاخ سفید در اتاق سارا ساندرز گفت: پنج شنبه.

ساندرز که فاکس نیوز نویسندگان گذاشته به مترقی مجلس و نویسنده کتاب سبز “معامله جدید” برای gloating در حال حاضر حذف صدای جیر جیر در مورد صنعت سقوط. “شما را کاملا دوست دارم به آن را ببینید. این همراه با رکورد پایین-نرخ بهره به معنی آن است که زمان مناسب برای یک کارگر به رهبری توده های سرمایه گذاری در سبز زیرساخت برای نجات سیاره ما.”

“او کاملا خارج از لمس عدم درک است که ذهن دمیدن” ساندرز گفته فاکس نیوز ” Fox & Friends.”

یکی دیگر از 4.4 میلیون آمریکایی زمینه را برای مدعیان بیکاری در هفته گذشته وزارت کار گزارش داد روز شنبه به عنوان عظیم کار ضرر و زیان ناشی از این بیماری همه گیر ادامه دارد.

“این هم یک شخص که ممکن است می خواهم به بازگشت به ریشه های خود را و به یاد داشته باشید که اکثر آمریکایی ها – بر خلاف کسانی که در کنگره را مجبور به نشان می دهد تا به منظور پرداخت می شود و این که آنها نمی باید لوکس نیست که انجام کار خود را و هنوز هم قادر به ارائه برای خانواده خود را مانند او به عنوان یک عضو کنگره” ساندرز گفت.

“افرادی وجود دارند که واقعا صدمه زدن به” ساندرز اضافه شده است. “این رئیس جمهور است که به دنبال راه هایی برای محافظت از آنها به آنها کمک کند. او ممکن است بخواهید برای عضویت در این تلاش به جای قرار دادن مردم را که در حال مبارزه و تلاش برای کشف کردن چگونه برای کمک به خانواده های خود و ارائه آن مواد غذایی است.”

“او ممکن است بخواهید به عقب برگردید و به یاد داشته باشید که زمانی که او یک متصدی بار و نه یک عضو کنگره, او مجبور نبود که لوکس” ساندرز chided.

“او تا به حال به نشان می دهد تا به انجام کار خود را به منظور دریافت یک چک وجود دارد میلیون ها نفر از آمریکایی ها [که] مانند [که] نیاز به یک چک — نه فقط برای پول بلکه احساس خود را از سلامت عقل و توانایی خود را قادر به دریافت و انجام آنچه انجام می دهند بهترین و سخت کار می کنند به دلیل آن است که مردم آمریکا هستند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ru