SAP Co-مدیر ارشد اجرایی مسیحی کلاین همچنان به عنوان مدیر عامل جنیفر مورگان حرکت

والدورف, آلمان, مارس 20, 2020 /PRNewswire/ — SAP SE (NYSE: SAP) امروز اعلام کرد که مسیحی کلاین (39) Co-مدیر اجرایی و عضو هیئت اجرایی ادامه خواهد داد به عنوان تنها مدیر ارشد اجرایی. جنیفر مورگان (48) Co-مدیر اجرایی و عضو هیئت اجرایی متقابلا با موافقت هیئت نظارت بر SAP SE است که او را به ترک این شرکت موثر مارس 30 سال 2020 است.

بیش از هر زمان کنونی محیط زیست نیاز به شرکت را سویفت, مشخص اقدام است که بهترین پشتیبانی شده توسط یک ساختار رهبری. تصمیم به انتقال از همکاری مدیر عامل شرکت به تنها مدیر عامل شرکت مدل در نظر گرفته شد زودتر از برنامه ریزی برای اطمینان از قوی بدون ابهام فرمان در زمان بی سابقه بحران است.

“من سپاسگزار به جنیفر برای رهبری SAP از جمله همه او انجام داده است برای شرکت مردم ما و مشتریان ما” گفت: استاد Hasso Plattnerرئیس هیئت نظارت بر از SAP SE. “این انتقال در یک زمان می آید از عدم قطعیت در جهان, اما من کامل ایمان مسیحی را دید و قابلیت های پیشرو در SAP رو به جلو به سمت ادامه داد: سود و رشد نوآوری و مشتری موفقیت است.”

“من می خواهم برای تشکر از جنیفر برای مشارکت بیش از چندین سال” گفت: Christian کلاینمدیر عامل شرکت SAP SE و عضو هیئت اجرایی. “در طول SAP تحول جنیفر همواره لیزر-با تمرکز بر مشتریان و همکاران و سهامداران و کارکنان. آن لطف که ما در حال ایجاد یک موقعیت قوی در تجربه راه حل های مدیریت. من می دانم که او همیشه یک قهرمان SAP.”

“این یک امتیاز بزرگ برای درایو SAP رشد و نوآوری در بسیاری از مناطق و اخیرا به عنوان Co-مدیر عامل شرکت گفت:” جنیفر مورگان. “با بی سابقه تغییر در جهان روشن شده است که در حال حاضر زمان مناسب برای این شرکت به انتقال به یک مدیر عامل شرکت پیشرو در کسب و کار. من می خواهم برای تشکر از Hasso Plattner برای این فرصت را به شرکت سرب این شرکت بزرگ و من آرزو می کنم مسیحی هیئت اجرایی و SAP را با استعداد تیم موفقیت های زیادی به آنها درایو این شرکت رو به جلو است.”

مورگان پیوست SAP در سال 2004 و منصوب شد مدیرعامل شرکت افسر همراه با کلاین در اکتبر 2019. قبلا او به عنوان رئیس جمهور از ابر کسب و کار گروه نظارت بر Qualtrics SAP SuccessFactors, SAP Ariba SAP Fieldglass SAP تجربه مشتری و SAP موافقم. او نام یک عضو هیئت اجرایی در سال 2017.

Die deutsche Sprachversion der Pressemeldung finden Sie hier.
بازدید شیره اخبار مرکز. دنبال SAP در توییتر @SAPNews.

در مورد SAP
به عنوان تجربه شرکت طراحی توسط هوشمند شرکت SAP است که رهبر بازار در شرکت نرم افزار نرم افزار کمک به شرکت ها در تمام ابعاد و در تمام صنایع اجرا در: 77 درصد از جهان را در معامله درآمد لمس یک SAP® سیستم. ما ماشین, آموزش اینترنت اشیاء (IoT) و تجزیه و تحلیل پیشرفته فن آوری های کمک به نوبه خود مشتریان کسب و کار به هوشمند شرکت. SAP کمک می کند تا به مردم و سازمان های عمیق بینش کسب و کار و پرورش همکاری است که کمک می کند تا آنها را به ماندن بگیرید پیش از رقابت خود را. ما ساده تکنولوژی برای شرکت ها به طوری که آنها می توانید مصرف نرم افزار ما راه آنها را می خواهید – بدون اختلال. ما به پایان رسیده و مجموعه ای از برنامه های کاربردی و خدمات را قادر می سازد بیش از 440,000 کسب و کار و مشتریان به کار سودآوری وفق دهند و به طور مداوم و ایجاد یک تفاوت. با یک شبکه جهانی از مشتریان و همکاران و کارکنان و رهبران فکری شیره کمک می کند تا جهان اجرا بهتر و بهبود زندگی مردم است. برای اطلاعات بیشتر www.sap.com.

هر گونه اظهارات مندرج در این سند که حقایق تاریخی هستند به دنبال اظهارات به عنوان تعریف شده در ایالات متحده اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. کلمات مانند “پیش بینی” “ايمان” “برآورد” “انتظار” “پیش بینی” “قصد,” “مه” “طرح” “پروژه” “پیش بینی” “باید” و “خواهد شد” و عبارات مشابه به عنوان آنها مربوط به SAP در نظر گرفته شده برای شناسایی چنین اظهارات به جلو نگاه. SAP متعهد هیچ الزامی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه. همه به دنبال اظهارات در معرض انواع خطرات و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از انتظارات است. عواملی که می تواند بر SAP مالی آینده نتایج بحث بیشتر به طور کامل در SAP براده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) از جمله SAP در تازه ترین گزارش سالانه در فرم 20-F زمینه با SEC. خوانندگان هشدار به جای تکیه ناروا در این اظهارات به جلو نگاه که صحبت فقط از تاریخ خود.
© 2020 SAP SE. تمام حقوق محفوظ است.
SAP و دیگر SAP محصولات و خدمات ذکر شده در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان مربوطه آرم علائم تجاری و یا علائم تجاری ثبت شده از SAP SE در آلمان و کشورهای دیگر. لطفا ببینید https://www.sap.com/copyright برای اضافی علامت تجاری اطلاعات و اعلامیه های.

برای مشتریان علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد SAP محصولات:
جهانی مشتری مرکز: +49 180 534-34-24
ایالات متحده تنها: 1 (800) 872-1SAP (1-800-872-1727)

لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی ما. اگر شما دریافت این آزادی مطبوعات در پست الکترونیکی خود را و شما می خواهید برای لغو اشتراک به لیست پستی ما تماس بگیرید [email protected] و نوشتن لغو اشتراک در خط موضوع.

منبع SAP SE

لینک های مرتبط

www.sap.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im