SAP اعلام کرد قصد به Qualtrics عمومی

والدورف, آلمان, جولای 26, 2020 /PRNewswire/ — SAP SE (NYSE: SAP) امروز اعلام کرد قصد خود را به Qualtrics عمومی از طریق ارائه عمومی اولیه (IPO) در ایالات متحده است. Qualtrics رهبر بازار و خالق تجربه مدیریت (XM) دسته های بزرگ و در حال رشد سریع است و به سرعت در حال تحول بازار است. SAP در نظر دارد به باقی می ماند اکثر صاحب Qualtrics. SAP هدف اصلی برای IPO است برای تقویت Qualtrics توانایی را به تصرف کامل خود را بازار بالقوه در درون تجربه مدیریت. این کمک خواهد کرد که به افزایش Qualtrics’ استقلال و فعال کردن آن به گسترش رد پای هر دو در SAP پایه مشتری و فراتر از آن.

“SAP کسب Qualtrics شده است یک موفقیت بزرگ است و عملکرد بهتری نسبت به انتظارات ما 2019 با رشد ابر در بیش از 40 درصد نشان از عملکرد بسیار قوی در زمان راه اندازی” SAP مدیر عامل مسیحی کلاین گفت. “به عنوان Ryan Smith, Zig Serafin و من با هم کار می کرد ما تصمیم گرفتیم که یک IPO را بزرگترین فرصت برای Qualtrics به رشد را تجربه مدیریت, دسته بندی خدمت به مشتریان خود و کشف خود را کسب استراتژی و ادامه ساخت بهترین استعداد. SAP باقی خواهد ماند Qualtrics’ بزرگترین و مهم ترین رفتن به بازار و تحقیق و توسعه (R&D) شریک در حالی که به Qualtrics استقلال بیشتری به گسترش پایه آن با همکاری و ساختمان از کل تجربه مدیریت اکوسیستم.”

Qualtrics که بخشی از SAP cloud, نمونه کارها, اتحاد عمل با استقلال بیشتر از دیگر شرکت های SAP قبلا به دست آورد. بنیانگذار و مدیریت فعلی تیم Qualtrics ادامه خواهد داد به کار این شرکت است.

“زمانی که ما راه اندازی شد تجربه مدیریت دسته هدف ما این بود که همیشه برای کمک به عنوان بسیاری از سازمان ها به عنوان اهرم ممکن XM پلت فرم به عنوان یک سیستم عمل” Qualtrics بنیانگذار Ryan Smith گفت. “SAP باور نکردنی همکاری با بی سابقه جهانی برسد و ما نمی تواند بیشتر هیجان زده در مورد ادامه همکاری است. این اجازه خواهد داد که ما را به ادامه ساخت و ساز از XM اکوسیستم در سراسر آرایه گسترده ای از شرکای.”

SAP توافق به دست آوردن Qualtrics فقط چهار روز قبل از Qualtrics بود به عمومی در سال 2018 شناخت پتانسیل گرد هم آوردن تجربه و داده های عملیاتی (X+O) برای کمک به سازمان اقدام کنند. SAP در حال حاضر دارای 100% از Qualtrics سهام. SAP را حفظ اکثریت مالکیت Qualtrics و قصد ندارد از چرخش خاموش و یا در غیر این صورت تعطیل آن اکثریت مالکیت منافع است. رایان اسمیت در نظر دارد به Qualtrics’ بزرگترین فرد سهامدار.

SAP به طور کامل متعهد به تجربه مدیریت و Qualtrics XM پلت فرم™ به عنوان یک عنصر کلیدی هوشمند آن استراتژی سازمانی. SAP باقی خواهد ماند Qualtrics ” نزدیک ترین و مهم ترین شرکت نوآوری و رفتن به بازار شریک است.

تصمیم نهایی در این سازمان و در آن شرایط و زمان بندی در حال بررسی است و منوط به شرایط بازار است.

پس از SAP به عنوان اکثریت سهامداران ادامه خواهد داد تا به طور کامل تحکیم Qualtrics معامله است و انتظار نمی رود به تاثیر در SAP 2020 و یا دراز مدت به اهداف مالی.

بازدید شیره اخبار مرکز. دنبال SAP در توییتر @SAPNews.

در مورد SAP
SAP استراتژی است برای کمک به هر کسب و کار اجرا به عنوان یک هوشمند سازمانی است. به عنوان رهبر بازار در شرکت نرم افزار نرم افزار ما کمک به شرکت ها در تمام ابعاد و در تمام صنایع اجرا در: 77 درصد از جهان را در معامله درآمد لمس یک SAP® سیستم. ما ماشین, آموزش اینترنت اشیاء (IoT) و تجزیه و تحلیل پیشرفته فن آوری های کمک به نوبه خود مشتریان کسب و کار به هوشمند شرکت. SAP کمک می کند تا به مردم و سازمان های عمیق بینش کسب و کار و پرورش همکاری است که کمک می کند تا آنها را به ماندن بگیرید پیش از رقابت خود را. ما ساده تکنولوژی برای شرکت ها به طوری که آنها می توانید مصرف نرم افزار ما راه آنها را می خواهید – بدون اختلال. ما به پایان رسیده و مجموعه ای از برنامه های کاربردی و خدمات را قادر می سازد کسب و کار و مشتریان در سراسر 25 صنایع در سطح جهانی به فعالیت سودآوری وفق دهند و به طور مداوم و ایجاد یک تفاوت. با یک شبکه جهانی از مشتریان و همکاران و کارکنان و رهبران فکری شیره کمک می کند تا جهان اجرا بهتر و بهبود زندگی مردم است. برای اطلاعات بیشتر www.sap.com.

# # #

این آزادی مطبوعات تلقی نمی ارائه هر گونه اوراق بهادار برای فروش.
هر گونه اظهارات مندرج در این سند که حقایق تاریخی هستند به دنبال اظهارات به عنوان تعریف شده در ایالات متحده اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. کلمات مانند “پیش بینی” “ايمان” “برآورد” “انتظار” “پیش بینی” “قصد,” “مه” “طرح” “پروژه” “پیش بینی” “باید” و “خواهد شد” و عبارات مشابه به عنوان آنها مربوط به SAP در نظر گرفته شده برای شناسایی چنین اظهارات به جلو نگاه. SAP متعهد هیچ الزامی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه. همه به دنبال اظهارات در معرض انواع خطرات و عدم قطعیت است که می تواند باعث نتایج واقعی به اختلاف مادی از انتظارات است. عواملی که می تواند بر SAP مالی آینده نتایج بحث بیشتر به طور کامل در SAP براده با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) از جمله SAP در تازه ترین گزارش سالانه در فرم 20-F زمینه با SEC. خوانندگان هشدار به جای تکیه ناروا در این اظهارات به جلو نگاه که صحبت فقط از تاریخ خود. © 2020 SAP SE. تمام حقوق محفوظ است.

SAP و دیگر SAP محصولات و خدمات ذکر شده در اینجا به عنوان به خوبی به عنوان مربوطه آرم علائم تجاری و یا علائم تجاری ثبت شده از SAP SE در آلمان و کشورهای دیگر. لطفا ببینید https://www.sap.com/copyright برای اضافی علامت تجاری اطلاعات و اعلامیه های.

برای مشتریان علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد SAP محصولات:
جهانی مشتری مرکز: +49 180 534-34-24
ایالات متحده تنها: 1 (800) 872-1SAP (1-800-872-1727)

لطفا سیاست حفظ حریم خصوصی ما. اگر شما دریافت این آزادی مطبوعات در پست الکترونیکی خود را و شما می خواهید برای لغو اشتراک به لیست پستی ما تماس بگیرید [email protected] و نوشتن لغو اشتراک در خط موضوع.

منبع SAP SE

لینک های مرتبط

www.sap.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im