سانتاندر Holdings USA, Inc. و سانتاندر مصرف کننده ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. ارائه بیانیه ای در DFAST نتایج و سرمایه اقدامات

بوستون و دالاس, جولای 9, 2020 /PRNewswire/ — امروز سانتاندر Holdings USA, Inc. (“SHUSA” و یا “شرکت”) و آن را علنا برگزار شد و شرکت تابعه سانتاندر مصرف کننده ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. (NYSE: SC) (“SC”) اظهار نظر در نتایج فدرال رزرو در سال 2020 Dodd-Frank Act تست استرس (“DFAST”) و نتایج مربوط جامع سرمایه تجزیه و تحلیل و نقد و بررسی (“CCAR”).

بر اساس SHUSA را 2020 DFAST نتایج این شرکت را حداقل سرمایه نسبت تحت فدرال رزرو هیئت مدیره (“FRB”) به شدت نامطلوب سناریو در بالای رتبه بندی چارک در میان شرکت بانک ها. علاوه بر این شرکت خواهد بود موضوع را به مقدماتی تاکید کرد سرمایه بافر (“SCB”) از 2.5 درصد برابر با مقررات حداقل برای این دوره از 1 اکتبر سال 2020از طریق 30 سپتامبر 2021. این SCB به همراه بازل III سهام مشترک Tier 1 (“CET1”) حداقل 4.5 درصد نیاز به SHUSA باقی می ماند بالا 7.0 درصد از طریق این دوره است. فدرال رزرو اعلام کرد که انتظار دارد برای نهایی کردن SCB برای تمام شرکت توسط اوت 31, 2020.

همانطور که از 31 مارس سال 2020, SHUSA را CET1 نسبت تحت تجدید نظر زمان انتظار اعتبار انتقال دستورالعمل بود 14.3 درصد و انگلستان CET1 نسبت 13.8 درصد است.

این FRB همچنین اعلام کرد که با توجه به عدم اطمینان اقتصادی ناشی از coronavirus آن را به تمام بانک های بزرگ از جمله SHUSA به روز رسانی و اکنون می توانید سرمایه خود را به برنامه های تحت سناریوهای جدید در سه ماهه چهارم سال 2020 است. به عنوان بخشی از ارسال مجدد نیاز FRB فاش موقت حفظ سرمایه سیاست به کار گرفته می شود در سه ماهه سوم از سال 2020 که شامل:

  • یک کلاه بر روی سهام عادی سود سهام فراهم می کند که مقدار پرداخت می شود نمی تواند بیش از متوسط انتهایی چهار چهارم ” خالص درآمد (شامل Q3 2019 به Q2 سال 2020 درآمد خالص); و
  • منع اشتراک repurchases.

این سیاست امر در سه ماهه سوم سال 2020, اما ممکن است تمدید شود توسط FRB.

بر اساس این فاصله سیاست و SHUSA انتظار می رود میانگین انتهایی چهار چهارم از درآمد خالص هر دو SHUSA و SC خواهد بود ممنوع از پرداخت سود سهام در سه ماهه سوم سال 2020 است. اگر چه انگلستان مستقل انتظار می رود درآمد کافی خواهد بود برای اعلام و پرداخت سود سهام در سه ماهه سوم, SC تثبیت شده است به SHUSA پایتخت طرح و بنابراین موضوع به FRB موقت سیاست است که با بهره گیری از SHUSA متوسط انتهایی درآمد به تعیین سقف سهام عادی سود سهام. با توجه به این منحصر به فرد پویا SHUSA درخواست خاص استثنا موقت سیاست. به عنوان زمان بندی و نتیجه درخواست نامشخص است, SC نمی کند در حال حاضر در حال انتظار برای اعلام و یا پرداخت سود سهام در سه ماهه سوم سال 2020 در انتظار تصویب SHUSA را استثنا درخواست.

زمان و مقدار هر گونه سود سهام, سهام repurchases و هر گونه سرمایه اعمال خواهد شد بستگی به عوامل مختلف از جمله طرح کسب و کار و عملکرد مالی این شرکت و شرکتهای تابعه آن به طور کلی بازار و شرایط اقتصادی و منوط به وجود هر گونه الزامات قانونی و تایید شده توسط این شرکت در هیئت مدیره.

SHUSA معتقد است که DFAST نتایج نشان می دهد شرکت های تابعه آن’ حالت ارتجاعی و قدرت خود را در مدل های کسب و کار و سرمایه و موقعیت. شرکت مقاوم و سرمایه فرآیند برنامه ریزی طراحی شده است برای اطمینان از استفاده بهینه از سرمایه در حالی که حفظ یک رویکرد طولانی مدت به سرمایه تخصیص و توزیع.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل اظهارات به جلو نگاه در معنای اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. هر گونه اظهارات در مورد انتظارات ما اعتقادات و برنامه و یا رویدادهای آینده هستند و نه حقایق تاریخی است و ممکن است به دنبال. این اظهارات اغلب اما نه همیشه ساخته شده از طریق استفاده از کلمات و یا عباراتی مانند “پیش بینی,” “معتقد” “می” “می” “مه” “پیش بینی,” “بالقوه” “باید” “را” “به دنبال به جلو” “را” “امید” “فرض بر” “برآورد” “طرح” “پروژه ها” “ادامه” “در حال انجام” “انتظار” “در نظر دارد,”و کلمات مشابه و یا عبارات. اگر چه ما اعتقاد داریم که انتظارات منعکس شده در این اظهارات به جلو نگاه معقول از تاریخ که در آن اظهارات ساخته شده است این اظهارات تضمین آینده عملکرد و شامل ریسک و عدم قطعیت است که منوط به تغییر بر اساس انواع عوامل مهم و مفروضات که برخی از آنها خارج از کنترل ما. در میان عواملی که می تواند باعث نتایج واقعی متفاوت از کسانی که در انعکاس به دنبال اظهارات شامل ـ بدون حصر موارد ـ خطرات و عدم قطعیت شرح داده شده در این شرکت براده با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. جدید ریسک و عدم قطعیت ظهور از زمان به زمان ممکن است برای این شرکت برای پیش بینی ریسک و عدم قطعیت است که می تواند تاثیر در به دنبال اظهارات مندرج در این اطلاعیه مطبوعاتی. در پرتو این مهم عدم قطعیت ذاتی در به دنبال اطلاعات موجود در اینجا گنجاندن این اطلاعات باید به عنوان یک نماینده توسط این شرکت و یا هر فرد دیگری که این شرکت انتظارات و اهداف یا برنامه خواهد شد در بازه زمانی پیش بینی شده و یا در همه. خوانندگان هشدار به جای تکیه ناروا در این شرکت به دنبال اظهارات و این شرکت متعهد هیچ الزامی برای عموم به روز رسانی و یا تجدید نظر از هر گونه اظهارات به جلو نگاه, آیا به عنوان یک نتیجه از اطلاعات جدید حوادث آینده و یا در غیر این صورت مگر در مواردی که توسط قانون مورد نیاز. هر گونه اظهارات به جلو نگاه تنها صحبت از تاریخ از این آزادی مطبوعات و ما متعهد هیچ الزامی برای به روز رسانی به دنبال کسب اطلاعات و یا اظهارات اعم از کتبی یا شفاهی به منعکس کننده هر گونه تغییر به جز به عنوان مورد نیاز قانون است. همه به دنبال اظهارات منتسب به ما هستند به صراحت واجد شرایط توسط این اظهارات هشدار.

سانتاندر Holdings USA, Inc. (SHUSA) است یک شرکت تابعه تماما متعلق به از مادرید مبتنی بر بانکو سانتاندر, S. A. (NYSE: SAN) (Santander) جهانی گروه بانکی با بیش از 145 میلیون نفر در ایالات متحده و اروپا و آمریکای لاتین است. به عنوان متوسط شرکت برای سانتاندر ایالات متحده کسب و کار SHUSA پدر و مادر سازمان از شش مالی شرکت با حدود 17,000 کارکنان 5.2 میلیون مشتریان و دارایی های بیش از 150 میلیارد دلار از 31 مارس سال 2020. این شامل Santander Bank, N. A. سانتاندر مصرف کننده ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. (NYSE: SC) بانکو سانتاندر بین المللی میامی بانکو سانتاندر پورتوریکو سانتاندر اوراق بهادار LLC بوستون سانتاندر سرمایه گذاری اوراق بهادار, Inc. نیویورک و دیگر شرکت های تابعه.

سانتاندر مصرف کننده ایالات متحده آمریکا Holdings, Inc. (NYSE: SC) (“SC”) یک سرویس کامل مصرف کننده در امور مالی شرکت با تمرکز بر روی وسیله نقلیه سرمایه گذاری شخص ثالث سرویس دهی و ارائه خدمات برتر به ما بیش از 2.9 میلیون مشتری در سراسر اعتبار کامل طیف. كارشناسي ارشد آغاز شد که منشاء خرده فروشی اقساطی قرارداد در سال 1997 به طور متوسط به حال موفق دارایی نمونه کارها از حدود 60 میلیارد دلار (برای اولین بار از سه ماهه منتهی به 31 مارس سال 2020) است و مقر اصلی آن در دالاس. (www.santanderconsumerusa.com)

روابط سرمایه گذار:
اوان سیاه
800.493.8219
[email protected]

روابط رسانه ای:
لوری Kight
214.801.6455
[email protected]

منبع سانتاندر Holdings USA, Inc.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im