Sandmann وکیل: Stelter نقض سی ان ان توافق محرمانه

سی ان ان رسانه خبرنگار نقض اخبار کانال محرمانه توافق هنگامی که او را بازتوییت کرد گمانه زنی ها در مورد اندازه یک افترا حل و فصل با واشنگتن پست می گوید: وکیل برای کاوینگتن کاتولیک دانش آموز دبیرستان نیکلاس Sandmann.

و حرکت “هزینه ممکن است او کار خود را” در سی ان ان لین چوب Sandmann وکیل توییتی.

هر چند Sandmann شکایت کرد واشنگتن پست برای $250 میلیون, وکیل علامت زید این باورند در توییتر چقدر در مورد حل و فصل در واقع پرداخت می شود.

“کسانی که با صفر حقوقی تجربه (تا آنجا که من می توانم بگویم) نباید conjecturing در دعاوی آنها می دانند که هیچ چیزی در مورد. چه نوع از روزنامه نگاری است؟” زید نوشت. “من کاونتی افترا موارد است. [Sandmann] بود بدون شک پرداخت مزاحمت ارزش اسکان و نه چیزی بیشتر.”

Stelter سپس ترجمه توییت. Stelter است که یک کارمند از سی ان ان نیز شکایت شد توسط Sandmann افترا بر پوشش او در یک ویدئو دیده می شود از او خندان و با پوشیدن “ماگا” کلاه به عنوان بومیان آمریکا, Nathan Phillips ضرب و شتم در یک درام در مقابل از او در مقابل بنای یادبود آبراهام لینکلن.

رسانه ها پوشش تصویری نمایش تنها بخشی از این مراسم به تصویر کشیده Sandmann و شاگردی در unflattering نور است. اما بعد تصویری نشان داد که در نزدیکی سیاه عبری اسرائیل تا به حال هم زده تا تنش های ساخت نظرات در نوجوانان که در شهر بودند برای ماه مارس برای رویداد زندگی و فیلیپس بود که در شهر برای مردم بومی مارس.

“این عکسها توسط @brianstelter هزینه ممکن است او کار خود را در @سی ان ان. آن را به نام نقض توافقنامه محرمانه. برایان Stelter دروغگو است. من می دانم که چگونه به مقابله با دروغگو” چوب ” در توییتر.

Sandmann که پس از فارغ التحصیل همچنین ناودان Stelter در توییتر گفت: “برایان Stelter فقط نمی تواند یادگیری برخی از درس های اساسی در بیش از سی ان ان. من نمی تواند تصمیم بگیرد اگر این بدتر می شود برایان Stelter یا باور برایان Stelter. او هرگز در هر دادگاه و یا ملاقات با من شد. پس چرا او مانند عمل او می داند هر چیزی؟”

تحلیلگر سی ان ان آشا Rangappa توییتی در مورد این مسئله و همچنین فاکس نیوز اشاره کرد به نوشتن: “من حدس می زنم $25K برای از بین برود.”

در پاسخ چوب نوشت: “سران در حال رفتن به رول در سی ان ان یا @N1ckSandmann در حال رفتن به پر کردن یکی دیگر از طرح دعوی در دادگاه و آشکار حقیقت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net