ساندرز نمی خواهد آزادی کامل پرونده پزشکی

دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد پیشتاز بهداشت ، برنی ساندرز اعلام کرده او را نمی خواهد آزاد خود را کامل پرونده پزشکی معکوس وعده او ساخته شده بعد از حمله قلبی رنج می برد در ماه اکتبر گذشته داستان خام گزارش روز چهارشنبه.

“ما منتشر کرده اند, من فکر می کنم کاملا به عنوان به عنوان هر نامزد دیگر است” گفت: Sanders, 78. “ما منتشر شد دو جای دقیق نامه های قلب و عروق و ما منتشر شد نامه ای که از سر از کنگره آمریکا گروه پزشکی.”

در ماه اکتبر ساندرز داد کاملا متفاوت پاسخ گفتن سی ان ان که “مردم حق دارند که در مورد سلامت یک سناتور و کسی که در حال اجرا برای رئيس جمهور. در زمان مناسب ما را تمام سوابق پزشکی عمومی برای شما و یا هر کس دیگری که می خواهد به آنها را ببینید.”

در روز سه شنبه ساندرز شوخی که “اگر شما فکر می کنم من در سلامت خوب بیا با من در مبارزات انتخاباتی و من به شما اجازه شما معرفی من به سه یا چهار تظاهرات یک روز که ما انجام می دهیم.”

اگر انتخاب Sanders, خواهد بود, قدیمی ترین رییس جمهور در تاریخ, با توجه به ایالات متحده آمریکا امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>