BURLINGTON, Vt. — برنی ساندرز است که تعهد به مطبوعات پیش با انتخابات ریاست جمهوری حداقل به اندازه کافی بلند به مناظره جو بایدن در این آخر هفته و حتی در حالی که به اذعان خود کسری دموکراتیک مسابقه ممکن است غیر قابل عبور.

این سناتور ورمونت در روز چهارشنبه ارائه جزئیات بیشتر در چه مبارزات انتخاباتی خود ممکن است مانند نگاه قبل یا بعد از او و بایدن — دو نامزد اصلی رقابت برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری — spar یکشنبه شب در مرحله, در آریزونا. تنها چیزی که در ساندرز’ عمومی برنامه بود مداخله ظاهر در روز چهارشنبه را “Tonight Show Starring Jimmy Fallon.”

که ادامه خواهد داد به افزایش گنجینه — که بعید است به عنوان آن ممکن است به نظر می رسد کمتر از دو هفته پس از از دست دادن خود را هنگامی که فرمانده جبهه-دونده وضعیت — در مورد چه مدت ساندرز باقی بماند به طور فزاینده ای در برابر دلهره آور شانس به خصوص که فشار درون حزب خودش را افزایش می دهد نمایی.

ساندرز خطاب به خبرنگاران در برلینگتون پس از ارائه هیچ اظهارات سه شنبه شب هنگامی که او دچار ویرانگر شکست در میشیگان و زیان در میسوری آیداهو و می سی سی پی. ساندرز اشاره کرد که او برنده داکوتای شمالی است و در ادامه تعداد در ایالت واشنگتن باقی مانده است نزدیک — اما اعتراف او انتهایی بد در مسابقه برای تضمین کافی نمایندگان به امن نامزدی قبل از کنوانسیون ملی دموکرات ها در میلواکی است.

“در حالی که ما در انتخاباتی برنده ایدئولوژیک بحث ما در حال از دست دادن این بحث بیش از electability,” ساندرز گفت: معنای دموکرات ها فکر می کنم بایدن شانس بهتری از ضرب و شتم رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پاییز. “این چیزی است که میلیون ها نفر از دموکرات ها و مستقل امروز بر این باورند.”

او سریع به اضافه کردن که او فکر می کند او را قوی تر انتخاب و که او می تواند نشان می دهد که در طول روز یکشنبه بحث است. ساندرز وعده داده شده به مطبوعات بایدن برای پاسخ در مورد میلیون ها آمریکایی است که بیمه درمانی یک سیستم عدالت کیفری او گفت: ناعادلانه اهداف و مجازات اقلیت ها و بالا بردن حداقل دستمزد فدرال.

پس از آن هر چند دموکرات ها’ از جان گذشته تمایل به شکست تهمت می تواند تاثیر خود را حساب دیفرانسیل و انتگرال. باید ساندرز دریافت کنید به زودی او می تواند صرفه جویی دموکرات ماه از کثیف و گران اصلی مبارزه است. اما زود هنگام خروج نیز محروم را پرشور ترین هواداران از جمله بسیاری از افراد جوان از یک مرد که مظهر تغییر چشمگیر آنها طلب است.

ساندرز همچنین اشاره کرد که او برنده شد و یک درصد بیشتری از رای دهندگان جوان در حالی که بایدن در ادامه به اجرای این نمره با آنهایی که مسن تر.

“امروز من می گویم به دموکراتیک استقرار به منظور پیروزی در آینده شما نیاز به برنده شدن در این رای دهندگان که نشان دهنده آینده کشور ما” ساندرز گفت. “و شما باید به صحبت می کنند به مسائل مربوط به آنها. شما به سادگی نمی تواند راضی باشد برنده آرای افرادی که مسن تر هستند.”

ساندرز واقع شده است به طور گسترده ای مورد علاقه بیش از بایدن توسط رای دهندگان کمتر از 30 اما او تحویل داده نشده در استراتژی خود را برای گرفتن آنها را به پای صندوق های رای در اعداد بزرگ با توجه به AP VoteCast نظرسنجی از رای دهندگان در روز سه شنبه دموکراتیک مقدماتی. همچنین مشکل برای او: ساندرز نشان داد قریب به اتفاق قدرت با رای دهندگان سن 30 تا 44 به طور معمول سهم بیشتری از رای گیری از بسیار جوان در میشیگان و میسوری.

که ساندرز بود تعهد به سرباز بود به سختی تعجب. 78-در سال دموکراتیک سوسیالیستی است که هیچ اگر نه مایل به در های سیاسی در برابر همه شانس — و ساندرز ” نزدیک ترین متحدان ما خوشحال به دیدن او ماندن در مسابقه حتی اگر بقیه از حزب است.

“روند وحدت نیست فقط این پای-in-the-sky, مبهم, پروانه ها-در-خود-شکم نوع احساس” نیویورک Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز یکی از ساندرز’ بالاترین مشخصات حامیان گفت: روز شنبه در مصاحبه ای در کاپیتول هیل. “آن نیاز واقعی ساختمان ائتلاف و ائتلاف ساختمان نیاز به برنامه ها و تعهدات به رای دهندگان به شکل از چگونه ما متحد کردن. و بنابراین من فکر می کنم که این یک فرصت خوب برای ما به گرد هم می آیند.”

RoseAnn DeMoro سابق مدیر اجرایی پرستاران ملی ایران و ساندرز محرم گفت: ساندرز “است و دستور به ترک این جنبش است.”

“قهرمانان ساخته نیست آنها cornered” DeMoro گفت. “او گوشه است.”

چهار سال پیش تحت مشابه فشار اولیه بازی کردن در برابر هیلاری کلینتون ساندرز مبارزه برای ماه قبل از, در نهایت, حمایت کلینتون در ماه جولای. ساندرز بارها اصرار داشت که او و بایدن دوستان و که او را به معاون سابق رئیس جمهور اگر او را نامزد او فقط ممکن است آماده و در عین حال به دنبال از طریق در آن وعده.

هنوز ساندرز نمی گویند چهار شنبه, جایی که او قصد دارد برای سفر بعدی. مبارزات انتخاباتی خود است و افتتاح پنج دفتر در آریزونا در شب چهارشنبه اما با استفاده از بالا حامیان به جای نامزد خود را.

اضافه کردن به عدم قطعیت است گسترش از کروناویروس که مجبور هر دو ساندرز و بایدن به کمپین انصراف از حوادث سه شنبه شب در کلیولند و باعث ساندرز’ تیم می گویند آن را ارزیابی رویدادهای آینده در یک مورد به مورد و بر اساس.

فراتر از بحث اصلی تقویم می تواند حتی bleaker برای Sanders. هفته آینده چهار متحده رای و در حالی که او امیدوار است حمایت خود را با رای دهندگان اسپانیایی می تواند او را در آریزونا ساندرز ممکن است مبارزه در دو تا از مهم ترین آنهایی که در ایلینوی و فلوریدا که در آن برخی از رای دهندگان می تواند بیگانه با نظر اخیر خود در دفاع از فیدل کاسترو دولت کمونیستی در کوبا.

“مغلوب ساختن پیشی جستن را باید شکست و من همه چیز را در قدرت من به مطمئن شوید که اتفاق می افتد” ساندرز گفت. “یکشنبه شب در یک مناظره در این کمپین مردم آمریکا این فرصت را به دیدن که نامزد بهترین موقعیت برای به انجام رساندن آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im