ساندرز دارای مینه سوتا تجمع اولیه قبل از تساوی در تضاد با بایدن

سناتور. برنی ساندرز در تقابل رکورد خود و مبارزه با سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن را به عنوان او تن به تن خود را به عنوان بهترین فرد به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک St. Paul تجمع شب قبل از سه شنبه.

“این کاملا ضروری است که ما شکست مغلوب ساختن پیشی جستن است که ما باید یک نامزد دستور کار و ضبط است که می تواند شکست مغلوب ساختن پیشی جستن. و نه تنها ما رکورد های مختلف, طبیعت, کمپین ما متفاوت است” ساندرز گفت: توصیف قوی مردمی برای حمایت از مبارزات انتخاباتی خود در حالی که او گفت: بایدن است رسم پول از میلیاردرهای است و “فقط اشتباه در مسائل است.”

این سناتور ورمونت خواست حامیان سناتور. ctq و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg که به پایان رسید مبارزات خود را در طول دو روز گذشته برای پیوستن به خود را باعث شود. او گفت که آنها متحد هستند در ارزش های مشترک اقتصادی و اجتماعی و نژادی و زیست محیطی عدالت است.

“به همه امی و پیت میلیون ها نفر از حامیان: درب باز است, بیا, در,” او گفت:.

اما فقط به عنوان ساندرز شد ساخت زمین خود را در مینه سوتا Klobuchar بود در دالاس گفتن مردم به رای دادن برای مجلس. او و Buttigieg تایید بایدن که در میانه های نمایش به عنوان توانمند ترین رقیب برای ساندرز خود اعلام دموکراتیک سوسیالیستی است.

ساندرز سر به بحرانی اولیه بعد با شتاب از قوی نمایش در رای گیری اولیه متحده و اندکی سرب در ملی نماینده دفعات مشاهده شده است. او شش بیشتر نمایندگان از بایدن. اما تنها یک بخش کوچک از کل نمایندگان اختصاص داده شده است تا کنون و چشم انداز از مسابقه می تواند تغییر سهشنبه زمانی که 14 متحده را انتخاب کنید که آنها می خواهند به حزب دموکرات نامزد.

یک استار تریبیون/MPR مینه سوتا نظرسنجی انجام شده دو هفته پیش نشان داد ساندرز در آینده نزدیک دوم در مینه سوتا پشت Klobuchar. بایدن آمد و در چهارم. معاون سابق رئیس جمهور پس از به دست آورد ملی حرکت پس از پیروزی قاطع در کارولینای جنوبی و Klobuchar حمایت می تواند با ارائه یک افزایش در مینه سوتا است. او با تمرکز منابع خود را در گرفتن رای گیری در کشورهای دیگر در حالی که ساندرز تا به حال سازمانی شروع به سر در مینه سوتا است.

ساندرز شده است قادر به قرعه کشی بر روی یک پایه از حامیان و داوطلبان کمک کرد که او را یک برنده در مینه سوتا در سال 2016 قفقاز.

وی هزاران نفر از مردم که بسته بندی شده روی ویلکینز سالن در شب دوشنبه به نگه دارید تا که شتاب.

“در اینجا ما امشب چند ساعت قبل از مینه سوتا اولیه. من اینجا هستم تا امشب به احترام درخواست خود را برای پشتیبانی از فردا … من درخواست شما را به دوستان خود و همکاران خود را خاله جوانی خود را,” او گفت: جمعیت است.

حامیان roared در حمایت از ساندرز به عنوان آمار در تعریف مسائل برای مبارزات انتخاباتی خود از جمله مدیکر برای همه, از بین بردن بدهی های دانشجویی و عبور سبز معامله جدید است.

سارا Mardaus, 27 سنت پل در بین تماشاگران بود. او قصد دارد برای رای دادن به سناتور و گفت: او قدردانی که ساندرز’ مواضع و سیاست اند و نه منحرف.

“او همیشه سازگار با همه چیز او می کند. او انجام شده است پس از دهه 1960 با جنبش حقوق مدنی” او گفت:. “او نمی دهد. او با اراده.”

ساندرز به دست آورد تا به حمایت از یک لیست طولانی از افراد مشهور و نوازندگان و تظاهرات را برجسته عمده اجرای موسیقی. رپ Chuck D, بازی های برگزار شده به جمعیت زیادی در ساندرز’ یکشنبه شب تجمع در لوس آنجلس و, St. Paul رویداد شامل اجرای برنامه از ناتانیل Rateliff و شبانه و ماریا عیسی.

در مینه سوتا او را به خود جلب کرده برخی از مهم تاییدیه از مترقی سیاستمداران از جمله در کنگره ایالات متحده Ilhan عمر سخن گفت که در روز دوشنبه تجمع است.

“من فقط نمی خواهید ما را برای شکست دادن تهمت, من می خواهم ما را به مبارزه برای آینده ای بهتر” عمر گفت: مخاطبان است. “و من افتخار می کنم به اینجا به مطمئن شوید که شما همه رای می دهند.”

 

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im