ساندرز قطره 2020 پیشنهاد ترک بایدن به احتمال زیاد نامزد

سناتور. برنی ساندرز به پایان رسید به او پیشنهاد ریاست جمهوری روز چهارشنبه به, ساخت, جو بایدن از presumptive دموکرات نامزد برای به چالش کشیدن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات خواهد شد که برپا در برابر پس زمینه از coronavirus بیماری همه گیر.

ساندرز در ابتدا بیش از حد آسمان-انتظارات بالا در مورد توانایی های خود را به سحر و جادو خود را از ریاست جمهوری 2016 پیشنهاد و حتی غلبه حمله قلبی ماه اکتبر گذشته. اما او نمی تواند تبدیل تزلزل پشتیبانی از ترقی خواهان به دوام مسیر به نامزدی با “electability” ترس سوخت سوال در مورد این که آیا خود را دموکراتیک سوسیالیستی و ایدئولوژی خواهد بود خوشایند به انتخابات عمومی رای دهندگان.

“راه به سوی پیروزی است عملا غیر ممکن است” ساندرز گفت: هواداران چهارشنبه. “اگر من اعتقاد ما تا به حال امکان پذیر مسیر به نامزدی من قطعا ادامه این کمپین اما آن را نه فقط وجود دارد.”

به نام او بایدن “بسیار مناسب و معقول انسان” اما نمی ارائه صریح و روشن در حمایت از معاون رئیس جمهور سابق. ساندرز گفت: نام او باقی خواهد ماند در انتخابات در ایالات متحده است که هنوز برگزار مقدماتی بنابراین او می تواند به دست آوردن بیشتر نمایندگان و “اعمال نفوذ قابل ملاحظه” در حزب دموکرات پلت فرم.

بایدن که حمایت زیادی از استقرار گفت: حامیان در مجازی جمع آوری کمک که او تا به حال یک “گفتگو” با ساندرز در روز چهارشنبه.

“او نه تنها اجرای یک کمپین سیاسی. او ایجاد یک جنبش می شود.” “این یک چیز خوب برای ملت ما و آینده ما. مبارزات انتخاباتی خود کرده است به پایان رسید, اما من می دانم که رهبری خود را ادامه خواهد داد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال دامن زدن به تنش میان حزب دموکرات با به tweeting شنبه که حزب انباشته مسابقه Sanders. رئیس جمهور گفت: سناتور حامیان “باید به حزب جمهوری خواه.”

ساندرز خود را آغاز کرد آخرین کاخ سفید پیشنهاد رو به سوال در مورد اینکه آیا او می تواند پیروزی هواداران که او را چهار سال پیش به عنوان یک شورشی جایگزین هیلاری کلینتون. با وجود برنده شدن 22 متحده در سال 2016 وجود دارد هیچ تضمینی وجود ندارد او می تواند عمده ریاست جمهوری مدعی این چرخه.

اما ساندرز با استفاده از قوی رای گیری و جامد جمع آوری کمک های مردمی جمع آوری شده تقریبا به طور کامل از کمک های مالی به صورت آنلاین — برای آرام اوایل شک. مانند بار اول او را به خود جلب حمایت گسترده از رای دهندگان جوان و جدید تاخت و تاز در هیسپانیک جامعه, حتی در حالی که درخواست تجدید نظر خود را با آمریکایی های آفریقایی تبار ضعیف باقی مانده است.

ساندرز انباشته بیشترین آرا در آیووا و نیوهمشایر که باز رای گیری اولیه و cruised به یک پیروزی آسان در نوادا — به ظاهر ترک او را به خوبی می چرخاند به با حداکثر سرعت دویدن برای نامزدی حزب دموکرات در حالی که عمیقا شلوغ و تقسیم زمینه جایگزین غرق در اطراف او.

اما بایدن برنده مهمی را در حمایت از نفوذ کارولینای جنوبی در کنگره جیم Clyburn و متعاقب آن تر از حد انتظار پیروزی در کارولینای جنوبی که رو به سوپر شنبه, زمانی که او برنده 10 از 14 متحده است.

در چند روز بایدن سابق دموکرات از رقبای اندود شده تا به تایید او. مبارزات انتخاباتی خود را به حال به نظر می رسد در آستانه سقوط پس از نیوهمپشایر یافت اما زندگی جدید را به عنوان بقیه از حزب میانه ایجاد coalesced در اطراف او به عنوان یک جایگزین برای Sanders.

همه چیز فقط بدتر هفته بعد زمانی که ساندرز از دست میشیگان که در آن او تا به حال مبارزه سخت و ناراحت کلینتون در سال 2016. او همچنین مورد ضرب و شتم در میسوری می سی سی پی و آیداهو همان شب و نتایج آنقدر قاطع است که ساندرز رهبری به ورمونت بدون صحبت با رسانه ها.

Coronavirus شیوع اساسا مسدود, کمپین جلوگیری از ساندرز از برگزاری تظاهرات بزرگ بود که تبدیل علامت تجاری خود را و تغییر تقویم اصلی. آن را به طور فزاینده معلوم نیست که در آن او می تواند شکاف یک پیروزی کمک خواهد کرد که او را دوباره به زمین در برابر بایدن.

هر چند او نخواهد بود نامزد ساندرز شد کلید معمار بسیاری از سیاست های اجتماعی است که تحت سلطه دموکراتیک اولیه از جمله “مدیکر برای همه” جهانی دولت-بودجه طرح مراقبت بهداشتی کمک درسی-عمومی, کالج, $15 حداقل دستمزد و فراگیر تلاش برای مبارزه با تغییر آب و هوا بر اساس “سبز معامله جدید است.”

ساندرز شروع 2020 نژاد با این استدلال که او electable دموکرات در برابر مغلوب ساختن پیشی جستن. او گفت طبقه کارگر درخواست تجدید نظر می تواند کمک به دموکرات ها پیروزی پشت زنگ کمربند متحده که برنده برنده در سال 2016 از جمله میشیگان و ویسکانسین و پنسیلوانیا است. اما به عنوان مسابقه عینک سناتور واگردانی به خود 2016 ریشه بارها و بارها تاکید کرد که او پشت یک “انقلاب سیاسی” از پایین به بالا تحت شعار “نه من. ما.”

ساندرز 78 نیز مواجه مداوم سوال در مورد زمینه قدیمی ترین نامزد است. کسانی که تحت فشار قرار دادند به ویژه در Oct. 1, زمانی که او در یک تجمع در لاس وگاس و خواسته یک صندلی را آورده شود در مرحله بنابراین او می تواند نشستن. درد و رنج از درد قفسه سینه پس از آن او تحت عمل جراحی برای قرار دادن دو نانامی به بازی به دلیل مسدود شدن عروق و مبارزات انتخاباتی خود را نشان داد و دو روز بعد که او دچار یک حمله قلبی.

جدی برای سلامت ترساندن است که ممکن است از خط خارج مبارزات دیگر به نظر می رسید تنها به کمک ساندرز به عنوان او در حال حاضر قوی جمع آوری کمک های مردمی رو قوی تر و افزایش ستاره ها در دموکراتیک چپ از جمله Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز تایید او. بسیاری از هواداران گفت: حمله قلبی تنها تقویت عزم خود را برای بازگشت او.

ماساچوست ایالت الیزابت وارن outshone او را در سراسر بسیاری از تابستان است اما ساندرز مشغول به کار راه خود را به بالا در پای صندوقهای رای است. دو مترقی نامزدها ماه را صرف امتناع از حمله به هر یک از دیگر هر چند ساندرز ارائه یک دفاع قوی از مدیکر برای همه پس از وارن ارائه یک طرح برای انتقال به این که سال ها طول بکشد.

اما آنها درگیر شدند تلخی اگر به طور خلاصه در ژانویه هنگامی که وارن گفت که ساندرز پیشنهاد کرده بود در طول یک سال 2018 جلسه خصوصی است که یک زن نمی تواند رئیس جمهور منتخب. ساندرز را تکذیب کرد و گفت که اما وارن حاضر به تکان دادن دست خود را دراز پس از بحث در آیووا.

وارن ترک نژاد پس از بازی سه شنبه نشان دادن که در آن او به پایان رسید و سوم در خود دولت است. هر طولانی تنش به نظر می رسید به محو شدن روز چهارشنبه هنگامی که وارن توییتی او با تشکر از ساندرز برای “مبارزه با بنابراین خستگی ناپذیر برای آمریکا کار خانواده است.”

با پیشرو مترقی در حال حاضر خارج از مسابقه بایدن نقل مکان کرد و به درخواست تجدید نظر به طرفداران خود را در روز شنبه.

“من امیدوارم که شما به ما بپیوندید” او در بیانیه ای گفت. “شما بیش از خوش آمد. شما مورد نیاز است.”

اما ساندرز ساخته شده روشن است که در حالی که او در خروج از مبارزات انتخاباتی او هنوز هم یک نیروی.

“لطفا برای ماندن در این مبارزه با من,” او گفت: حامیان. “مبارزه همچنان ادامه دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de