دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه را به دو نامزد اصلی و آن را نشان می دهد.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور. برنی ساندرز من-Vt., در حال گذراندن اولین تعطیلات آخر هفته خود را به عنوان حزب خود گذشته بالای کاخ سفید مدعی تشدید حملات خود علیه یکدیگر است.

هر یک در تلاش است تا نشان دهد او بهترین انتخاب قبل از شش آمریکا — آیداهو, میشیگان, می سی سی پی, Missouri, داکوتای شمالی و واشنگتن رای جمعه.

این نشان دهنده خطوط جدید از یک مسابقه که ویژه هنگامی که بیش از 20 دموکرات. این حالت از بازی می تواند تحمل برای ماه به عنوان بایدن و ساندرز دستمزد یک نبرد طولانی برای حق به چهره رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

“شما نمی توانید شکست مغلوب ساختن پیشی جستن با همان قدیمی همان قدیمی سیاست از گذشته” ساندرز گفت: بیش از 7000 حامیان در کنوانسیون سالن در مرکز شهر دیترویت.

در 78 ساندرز است که در واقع یک سال مسن تر از بایدن. اما قسم خورده دموکراتیک سوسیالیستی بوده و در کنگره از سال 1991 استدلال او bucked استقرار هر دو طرف با دهه با منفور می ایستد که در حال حاضر به او اعتبار خود را برای رهبری یک انقلاب سیاسی “از پایین به بالا.”

ساندرز می گوید: این بخشی از یک جنبش بزرگتر که می توانید در قرعه کشی جوانتر رای دهندگان اقلیت ها و طبقه کارگر و مردم به پای صندوق های رای حتی اگر آنها تمایل به رای دادن در غلظت های پایین تر از بسیاری دیگر از آمریکایی ها. حمایت قوی در میان اسپانیایی ها برداشته ساندرز به پیروزی در نوادا و کالیفرنیا اما بایدن مذکور را شکست او در کارولینای جنوبی و در سراسر بسیاری از ایالات جنوبی که رای دادند در طول هفته گذشته سه شنبه. بایدن به خصوص زد تا نمره با آمریکایی های آفریقایی تبار.

ساندرز است که به دنبال یک پایان قوی در واشنگتن است. اما او لغو سفر به, می سی سی پی به تمرکز بر روی میشیگان, بزرگترین جایزه روز سه شنبه. او برگزاری تجمع روز شنبه در عرب به شدت جامعه آمریکا از دیربورن و تا به حال سه میشیگان رویدادهای برنامه ریزی شده در این آخر هفته. بایدن بود که مبارزه در میسوری و می سی سی پی.

ساندرز خود میشیگان متوقف می شود به چکش بایدن گذشته برای حمایت از توافقنامه تجارت آزاد آمریکای شمالی با این استدلال که آن را نقل مکان کرد بالا پرداخت مشاغل آمریکا به مکزیک و چین در حالی که ویرانگر تولید در یک کشور تحت سلطه صنعت خودرو.

“جو اطراف برای مدتی بوده است و من در اطراف برای مدتی بوده است. چگونه ما متفاوت است ؟ آنچه ما پرونده ؟ که ایستاده بود تا زمانی که رفتن سخت بود?” ساندرز گفت.

او با تمرکز بر بایدن سال در سنا که بایدن حمایت نه تنها موافقت نامه های تجاری و آمریکا جنگ در عراق را نیز ممنوعیت استفاده از بودجه فدرال برای پرداخت هزینه سقط جنین. بایدن اعلام کرد در تابستان امسال بود که او معکوس و موقعیت خود را در آن اما ساندرز گفت که کافی نیست.

“من فکر می کنم ما نیاز به یک نامزد است که می تواند قابل اعتماد در مورد این موضوع. من افتخار می کنم به شما بگویم که من 100% طرفدار انتخاب” ساندرز گفت.

بایدن شاهد افزایش دهنده پشتیبانی پس از کارولینای جنوبی و سه شنبه و مبارزات انتخاباتی خود اعلام کرد که آن را صرف 12 میلیون دلار در شش ایالت آگهی خرید در مکان های رای گیری این شنبه و هفته بعد. آن را بزرگترین واحد تبلیغات تلاش 2020 مبارزات انتخاباتی.

او با استفاده از دو و تلویزیون دیجیتال, تبلیغات, ترویج یک رابطه اش با باراک اوباما رئیس جمهور آمریکا دیگر یک تلاش جدید برای مقابله با یک ساندرز حمله بایدن گذشته رکورد در امنیت اجتماعی است. این یک انتقاد ساندرز استفاده کرده است برای ماه هر چند او نیست ذکر آن را به عنوان اغلب در حالی که مبارزه در میشیگان.

“بایدن را افزایش می دهد مزایای امنیتی اجتماعی و محافظت از آن را برای نسل های آینده” یک راوی intones در یکی از تبلیغات قبل از تبدیل این موضوع را در Sanders. “تبلیغات منفی کمک خواهد کرد که تنها دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. از آن زمان ما به حزب ما با هم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im