واشنگتن — برنی ساندرز تایید جو بایدن انتخابات ریاست جمهوری روز دوشنبه خود را تشویق مترقی حامیان به تجمع در پشت presumptive دموکراتیک نامزد فوری پیشنهاد برای شکست دادن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“من از تمامی آمریکایی ها من درخواست هر حزب دموکرات من درخواست هر مستقل من درخواست های زیادی از جمهوری خواهان به گرد هم می آیند در این کمپین برای حمایت از نامزدی که من تایید” ورمونت سناتور گفت: در یک رویداد مجازی با بایدن.

پشتوانه آمد کمتر از یک هفته پس از ساندرز به پایان رسید انتخابات ریاست جمهوری بود که در اطراف محور سیاست های مترقی مانند مراقبت های بهداشتی جهانی. وجود نشانه های اولیه که برخی از پیشرو مترقی نبودند آماده را به طور کامل دنبال ساندرز’ منجر شود. و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشتاق به استفاده از تایید به کراوات بایدن بیشتر از نزدیک به ساندرز که هویت به عنوان یک سوسیالیست دموکراتیک اعتراض به جمهوری خواهان و برخی از دموکرات ها.

هنوز ساندرز’ آغوش بایدن بسیار مهم بود برای کسی که وظیفه پل حزب دموکرات را تثبیت ایدئولوژیک تقسیم. دموکراتیک تفرقه کمک کمک به هیلاری کلینتون از دست دادن به ناروا در سال 2016.

شاید مشتاق برای جلوگیری از تکرار که کبودی انتخابات سال ساندرز ارائه حمایت خود را بسیار زودتر در سال 2020 مبارزات انتخاباتی. ساندرز حمایت کلینتون از چهار سال پیش اما تنها پس از پایان یک drawn-out نامزدی مبارزه و تلخ اختلاف بر سر دموکراتیک پلت فرم است که توسعه یافته برای تابستان کنوانسیون.

بایدن و ساندرز متفاوت در سراسر اولیه به خصوص این که آیا یک دولت-اجرای سیستم باید جایگزین بیمه درمانی خصوصی است. بایدن مقاومت کرده است ساندرز’ “مدیکر برای همه” برنامه ریزی و تحت فشار قرار دادند تا به جای یک گزینه است که کار در کنار پوشش خصوصی.

ساندرز گفت: “هیچ راز بزرگ وجود دارد که من و شما باید تفاوت های ما.”

اما ساندرز گفت: اولویت بیشتری برای دموکرات ها از همه گرایشهای سیاسی باید شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما باید به مغلوب ساختن پیشی جستن یک اصطلاح رئیس جمهور,” او گفت:. “من انجام خواهد داد همه که من می توانم را که اتفاق می افتد.”

Coronavirus مانع بایدن و ساندرز از ظاهر شدن با هم در فرد است. اما آنها روشن ساخته و آنها را همچنان با هم کار اعلام تشکیل شش “نیروهای کار” از نمایندگان از هر دو کمپین به کار در سیاست نامه پرداختن به بهداشت و درمان, اقتصاد, آموزش و پرورش, عدالت کیفری, تغییر آب و هوا و مهاجرت.

بایدن 77 در حال حاضر ساخته شده برخی از پیشنهادهای به ترقی خواهان با استقبال از جنبه های ساندرز ” و ماساچوست ایالت الیزابت وارن سیاست. روز بعد از ساندرز خارج شد مسابقه بایدن در حمایت از کاهش مدیکر واجد شرایط بودن سن از 65 به 60 حالی که متعهد به لغو بدهی های دانشجویی برای بسیاری از افراد کم درآمد و با درآمد متوسط وام گیرندگان. او همچنین قبلا در آغوش وارن ورشکستگی طرح اصلاحات.

Sanders, 78, مطمئن شوید که به باقی می ماند یک نیروی در طول مبارزات انتخاباتی. هنگامی که او به پایان رسید نامزدی خود را گفت: “نگه داشتن نام خود را در انتخابات در ایالات متحده است که هنوز رای دادند به منظور جمع آوری بیشتر نمایندگان است که می تواند مورد استفاده برای نفوذ در این حزب پلت فرم. او نمی گویند دوشنبه که آیا او می خواهد به مبارزه ادامه خواهد داد برای آن دسته از نمایندگان.

هنوز ساندرز و بایدن تاکید خود و احترام متقابل به یکدیگر است.

ساندرز با اشاره به معاون رئیس جمهور سابق به عنوان “جو.” بایدن در پاسخ او بارها و بارها به عنوان “رفیق.” دو مرد پرسید: دیگر به احترام به همسران خود جیل بایدن و جین Sanders.

بایدن ساندرز گفت: “من واقعا نیاز شما نه فقط برای برنده شدن در این کمپین اما به حکومت.”

در حالی که ساندرز مبارزه برای کلینتون ده ها بار پس از سال 2016 اولیه تفاهم بر روی صفحه نمایش با بایدن روز دوشنبه به مراتب سبک تر از هر چیزی رای دهندگان را دیدم چهار سال پیش.

برخی از رهبران مترقی مثبت بودند اما محافظت در پاسخ به ساندرز’ تایید شده.

“این حمایت نشان می دهد که هر کس می خواهد به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن” گفت: Adam Green, co-founder از تغییر تدریجی کمیته که در اصل حمایت وارن.

“کنار ما خواهد بود به طور فزاینده ای به انرژی بیشتر از آن را روشن است که ایده های مترقی و پیشرو رهبران مانند Elizabeth Warren, Bernie Sanders, و سازمان های مردمی را در موقعیت قوی از نفوذ با بایدن” سبز گفت.

اما دیگران باقی مانده و تردید. در مصاحبه ای با آسوشیتد پرس تنها چند ساعت قبل از ساندرز’ تایید نیویورک در کنگره اسکندریه Ocasio-کورتز انتقاد بایدن را به پیشنهادهای ترقی خواهان در مراقبت های بهداشتی.

“ما نیاز به یک طرح واقعی و نه فقط در حرکات” گفت: Ocasio-کورتز کلیدی ساندرز جانشین در طول مبارزات انتخاباتی خود. “آنچه من می خواهم برای دیدن در حداقل یک طرح مراقبت بهداشتی کمک می کند که گسترش مراقبت های بهداشتی برای افراد جوان است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین در ضمن در ایران ساندرز’ حمایت به تاکید بایدن را در آغوش برخی از برنامه های خود را. در یک بیانیه تهمت مدیر کمپین براد Parscale گفت که “هر چند برنی ساندرز نمی تواند در انتخابات در ماه نوامبر خود را از مسائل خواهد بود.”

“بایدن مجبور به اتخاذ بسیاری از برنی دستور کار برای موفقیت در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات,” Parscale گفت.

ساندرز می تواند یک راه طولانی به سوی تزریق بایدن انتخاباتی با انرژی اضافی اگر او را قادر به خود را مشتاق پس از میلیون ها جوان و مترقی رای دهندگان همراه با او به حمایت بایدن. رای دهندگان جوان کلیدی دموکراتیک رای گیری بلوک را پشتیبانی ساندرز بیش از سابق خود را رقبای اصلی توسط حاشیه.

بایدن و ساندرز روز دوشنبه با تاکید بر نیاز به رسیدگی به این چالش ها مقابله با افراد جوان در طول همه گیر ساندرز با توصیف “یک نسل از جوانان که در حال تجربه بحران و پس از بحران.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im