ساندرز حملات وزش رقبا به عنوان رای گیری آغاز می شود در نوادا

مترقی firebrand برنی ساندرز jabbed خود را معتدل تر رقبا در روز شنبه برای گرفتن مبارزات انتخاباتی نقدی از میلیاردرهای دموکراتیک به عنوان مقامات در برخی از سایت های سراسر نوادا بودند غرق صف های طولانی در روز اول رای گیری زودهنگام انتخابات ریاست جمهوری قفقاز.

ساندرز که پدید آمده است به عنوان یک پیشتاز در سال 2020 نامزدی مبارزه پس از اتمام در آیووا و نیوهمپشایر رفت و در حمله در طول یک تظاهرات در حومه شهر لاس وگاس دبیرستان.

“دموکراسی نیست نامزدها رفتن به خانه های میلیاردرهای جمع آوری پول” او متهم در یک آشکاری حمله در برابر رقبای مانند جو بایدن و پیت Buttigieg که به شدت استقبال اهداکنندگان ثروتمند بیش از سال گذشته است. Buttigieg ملاقات با اهدا کنندگان در پشت درهای بسته در سیاتل در حدود همان زمان ساندرز ساخته شده نظرات.

در حالی که نوادا رسمی ریاست جمهوری قفقاز هنوز یک هفته دور دموکرات شروع مصاحبه آرا در بیش از 80 مکان در سراسر کشور در روز شنبه. نوادا دموکرات ها در حال میزبانی چهار روز از رای گیری اولیه برای آن قفقاز, این آزمون برای اولین بار از یک نامزد تجدید نظر قبل از یک جمعیت متنوع با اتحادیه های کارگری.

در شمال نوادا Washoe شهرستان یک خط بیش از 300 نفر snaked از طریق راهرو قفسه های کتاب در کتابخانه های عمومی به عنوان یکی دیگر از 100 صف در شهرستان پارتی, مقر. ده ها تن در سمت چپ و بدون رای گیری.

“آن را به مدتی” سایت رهبر Carissa Snedeker گفت.

یک نماینده دموکرات نوادا, Molly Forgey, عنوان هر گونه نگرانی های مربوط به بزرگ و اولیه مشارکت مردم است.

“ما خوشحال برای دیدن تعدادی از انرژی دموکرات شرکت کننده در اولین رای گیری اولیه دوره,” او گفت:, و اشاره کرد که در اوایل رای دهندگان باید چهار روز شرکت کنند. “ما داوطلبان و کارکنان در حال کار به هر سایت اجرا می شود به عنوان موثر به عنوان امکان پذیر است و برای اطمینان هر رای دهنده می شود را به صدای خود را شنیده ام.”

اولیه آرا در برگه اضافه خواهد شد به فرد حزبی رای ساخته شده در فوریه. 22 زمانی که دموکرات ها را در حضور حدود 2000 حوزه جلسات در سراسر کشور.

در این سال با نتایج آیووا قفقاز مبهم توسط فن آوری و گزارش مشکلات نوادا تحت فشار سنگین به جلو و یک مشکل حزبی. نوادا دولت حزب دموکرات رها شده برنامه های خود را به استفاده از یک برنامه مانند است که باعث مشکل در آیووا و درهم به آمده تا با یک سیستم جدید برای tabulate نتایج.

در بحبوحه افزایش نگرانی از این روند چندین نامزد شد ساخت فوری get-out-the-رای هل با تظاهرات و سالن های شهر پیش از جمع آوری کمک های مردمی جشن برای لاس وگاس بر اساس Clark County حزب دموکرات به ویژگی های یک و نیم دوجین کاخ سفید امیدوار.

بایدن به دنبال نوادا متنوع رای دهندگان برای کمک به احیای مبارزات انتخاباتی خود پس از ضعیف پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر در ایران رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را سخت به خط مشی و آتش زا و بلاغت در مهاجرت به عنوان او به استقبال رای دهندگان.

“هر کس می داند که چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است. ما باید اجازه دهید او را می دانم که ما که هستیم” بایدن گفت: نقشه کشی سر و صدا از حدود 100 مبارزات انتخاباتی داوطلبان جمع آوری و در یک لاس وگاس مدرسه دبیرستان به صورت لاتین سازماندهی رویداد.

بایدن تشکر از داوطلبان با تاکید بر اهمیت رای لاتین و تبلیغ روابط خود را با اتحادیه های کارگری. او بعدها گفت که او نمی نیاز به پیروزی در نوادا قفقاز به کوه باز گشت.

“من فقط باید به خوبی انجام” معاون سابق رئیس جمهور گفت: زمانی که خواست آنچه که او نیاز دارد در خارج از دولت است. پرسید که آیا او را به برنده شدن او پاسخ داد: “نه, من فکر نمی کنم من باید به, اما من فکر می کنم ما باید یک شات در برد.”

سابق بهداشت ، هری رید یک آیکون در نوادا دموکراتیک سیاست به خبرنگاران گفت که “مردم باید شمارش جو بایدن خارج از مسابقه و در عین حال” اما همچنین ارائه کلمات گرم برای ساندرز’ نامزدی. وقتی پرسیده شد که او به عنوان نگرانی از برخی از دموکرات ها که ساندرز ممکن است صدمه دیده و دیگر نامزدها باید او تبدیل به نامزد.

“من مراقبت زیادی در مورد برنی ساندرز. و او واز جایی که او با داشتن مردم در حمایت از او گفت:” 80 ساله رید. “و بنابراین من قصد دارم به انتقاد از برنی ساندرز.”

الیزابت وارن در ضمن همچنین وضعیتی وخیم پس از عملکرد ضعیف در هفته گذشته در نیوهمشایر نگاه به نوادا زنان برای حرکت.

ماساچوست سناتور تن به تن او را جهانی مهد کودک طرح به عنوان او را مورد خطاب 30 نفر عمدتا زنان در مرکز شهر لاس وگاس رگی و نوار کوکتل. پس از معرفی توسط بازیگر Yvette Nicole Brown, وارن گفت: مهد کودک برنامه ریزی می تواند برای پرداخت مالیات بر ثروت از 2 سنت در هر دلار برای اقبال بیش از 50 میلیون دلار است.

“این خوب است برای ما بچه ها” وارن گفت. “فکر می کنم در مورد آنچه در آن به معنی برای هر مادر. هر mama که هم اکنون می توانید پایان تحصیلات خود را حتی اگر او فقط یک نوزاد بود. هر مادر و هر پدر که می تواند یک کار است.”

بلومبرگ که نیست رقابت در نوادا به عنوان بخشی از یک استراتژی به جست و خیز چهار متحده رای دادن به یک نامزد شد و در آستانه راهیابی چهار مناظره ریاست جمهوری در لا وگاس. او به طور فزاینده ای تبدیل به یک هدف حزب دموکرات را دور از جناح چپ به عنوان ملی نظرسنجی ها نشان می دهد نشان می دهد او در حال افزایش است.

هر دو وارن و ساندرز با انتقاد از نقش پول در سیاست و میلیاردرهای دنبال ریاست جمهوری است. بلومبرگ و تام Steyer هستند که در دسته.

“دموکراسی نیست میلیاردرهای صرف صدها میلیون دلار در تلاش برای انتخاب کنید. دموکراسی زمانی است که کار مردم ایستاده تا مبارزه برای عدالت” ساندرز اعلام کرد.

کمپین بلومبرگ بود که در مجموعه ای به کمپین شنبه در ویرجینیا اعلام کرد از افتتاح هفت کمپین جدید دفاتر در فلوریدا آوردن مجموع به 10. سابق شهردار نیویورک بیش از 2000 پرداخت کارکنان گسترش در سراسر کشور است و در حال حاضر صرف بیش از $300 میلیون در تلویزیون و رادیو و تبلیغات دیجیتال با توجه به ردیابی تبلیغ شرکت, تبلیغات, تجزیه و تحلیل ترافیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر