San Francisco Bay Area شهرستانهای موضوع پناهگاه در محل سفارش

سان فرانسیسکو — مقامات در شش منطقه خلیج سان فرانسیسکو استان ها صادر جارو پناهگاه در محل ماموریت دوشنبه مؤثر نزدیک به 7 میلیون نفر سفارش ساکنان به ماندن در خانه و خارج رفتن فقط برای مواد غذایی, پزشکی و گردش است که کاملا ضروری است.

این سفارش می گوید ساکنان باید اقامت در داخل و سرمایه گذاری تنها برای ضرورت برای سه هفته شروع سهشنبه در تلاش مقامات برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.

“من می دانم که امروز سفارش یک گام رادیکال. آن را به. ما نیاز به عمل در حال حاضر همه ما به منظور حفاظت از سلامت عمومی” دکتر گفت: اعطای, Colfax, مدیر سان فرانسیسکو وزارت بهداشت.

اگر بر شهرستان, سان فرانسیسکو, Marin, سانتا, کلارا, شهرستان سن ماتئو, Contra Costa و گردشگاه عمومی که شامل شهرهای برکلی و اوکلند.

“تاریخ را نمی خواهد ما را ببخش انتظار یک ساعت بیشتر گفت:” سن خوزه شهردار سام Liccardo که در این شهر پرجمعیت ترین در منطقه خلیج و همچنین مرکز منطقه شیوع. “این است که نسل ما را آزمون بزرگ ما لحظه به موضع سخت تر به عنوان یک جامعه است. در میان جمعی ما ترس ما را پیدا خواهد کرد ما غیر معمول شجاعت.”

در جنوب کالیفرنیا لس آنجلس گفت: آن را تعطیل, تمام, میله, رستوران ها سالن های ورزشی و کسب و کارهای دیگر. اعلام این خبر پس از شهرهای لس آنجلس پاسادنا و سانتا مونیکا در زمان مشابه مراحل تهاجمی. این بخشنامه شامل همه 88 شهرستانها و unincorporated مناطق شهرستان.

سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد با انتقاد از آنچه که او به نام “وحشتناک پاسخ” توسط مقامات فدرال.

“ما نمی توانیم نظاره نشست و منتظر دولت فدرال به انجام هر کاری است. متاسفانه آنها را به عنوان فعال به عنوان آنها باید در شناخت این است که یک بحران در سراسر جهان,” او گفت:.

سفارش به مردم می گوید برای کار از خانه مگر اینکه آنها ارائه خدمات ضروری از قبیل عمومی ایمنی و بهداشت و خدمات پزشکی.

“فروشگاه های مواد غذایی باز باقی خواهد ماند, بانک باقی خواهد ماند و باز به داروخانه ها باز باقی خواهد ماند. وجود دارد بدون نیاز به وحشت” نژاد گفت.

اما در زندگی روزانه را به طور چشمگیری تغییر در چه نژاد به نام جدید “عادی به طور موقت برای محافظت از سلامت عمومی است.”

بسیاری از افراد را مجبور به کار از خانه. این سفارش می گوید ساکنان می توانند تنها برای “فعالیت های ضروری” — مانند خرید مواد غذایی شاهد یک پزشک یا مراقبت از یکی از اعضای خانواده — و تنها “ضروری” کسب و کار و عملکرد دولت می تواند باز باقی می ماند از جمله مراقبت های بهداشتی عمومی حمل و نقل و فروشگاه های سخت افزاری جمع آوری زباله در ایستگاه های گاز laundromats و بانک ها.

رستوران ها باز خواهد شد تنها برای بایگانی اطلاعات.

تمام ورزشگاه و میله را به نزدیک است. ورزش در فضای باز خوب است تا زمانی که مردم در عمل اجتماعی فاصله Colfax گفت.

کالیفرنیا پارک های ملی و پارک دولت باقی مانده است اما بسیاری از پارک ها گفت: آنها بستن فضاهای داخلی از جمله مراکز بازدید کننده و موزه ها.

“شما هنوز هم می تواند راه رفتن سگ خود را و یا رفتن به یک پیاده روی با فرد دیگری به عنوان طولانی به عنوان شما در حفظ و 6 پا در میان شما” Colfax گفت. او گفت مقامات از شش شهرستانهای ملاقات بیش از آخر هفته و تعیین بی سابقه اقدامات لازم را به سرعت ویروس’ گسترش سپر کسانی که بیشتر در معرض این بیماری و حفاظت از سلامت مراقبت از کارگران که در خط مقدم مبارزه با آن است.

کوین جونز مدیر کل Buena Vista, کافه, یاد, سان فرانسیسکو, رستوران شده است که در یک قرعه کشی برای گردشگران پس از سال 1952 در بندرگاه ماهیگیر گفت: منظور این است که “رفتن به صدمه دیده است اما وظیفه ما این است که برای محافظت از کارکنان و مشتریان است.”

کافه تنها باز دوشنبه در یکی از این شهر شلوغ ترین مناطق گردشگری و تقریبا کامل است. او گفت که او نگران آن 58 کارکنان قادر به پرداخت اجاره خود را; صاحبان و مدیران تصمیم گرفت هر گونه مواد غذایی فاسد شدنی را به کارگران است.

چشمگیر قدم آمد به عنوان مقامات در سراسر کالیفرنیا در زمان به طور فزاینده ای گوش خراش مراحل را برای جدا کردن مردم و شامل گسترش coronavirus.

روز یکشنبه رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom خواست دولت 5.3 میلیون نفر از مردم که در حال 65 ساله و مسن تر و کسانی که با شرایط بهداشتی مزمن برای منزوی کردن در خانه. او نیز نامیده می شود برای تمام میله wineries کاباره ها و brewpubs در کالیفرنیا به نزدیک است.

کالیفرنیا تایید کرده است حداقل 335 مورد از این ویروس و هفت مرگ و میر. این ویروس معمولا باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه می شود و می تواند کشنده برای افراد مسن و کسانی که با شرایط بهداشتی اساسی.

بسیاری از کالیفرنیا مدارس بسته شدند شروع دوشنبه برای چند هفته. Newsom گفت: حدود 85 درصد از کالیفرنیا 6 میلیون دانش آموزان مدرسه خواهد بود از کلاس های درس خود را در این هفته. بسیاری از مناطق در حال تنظیم برای وعده غذایی وانت برای خانواده ها است که بستگی به مدارس برای صبحانه و ناهار.

در لس آنجلس شهردار اریک Garcetti دستور رستوران به ارائه تنها وانت تحویل و درایو-از طریق خدمات. او همچنین بسته ورزشگاه سینما بولینگ کوچه ها و بازی های آرکید.

بزرگراه به طور معمول این ماجرا با یک ساعت یک عجله رانندگان جریان آزادانه. صف های طولانی ادامه داشت در برخی از فروشگاه های مواد غذایی وجود مقامات گفتن وجود دارد بدون نیاز به ذخیره کردن منابع.

خریداران رنگی به برکلی کاسه فروشگاه مواد غذایی در غرب برکلی بعد از دیدن آنلاین گزارش در مورد مجازی خاموش قبل از مقامات آن اعلام کرد.

“من تو را دیدم این تیتر و این گودال در معده من” کارولین پارک, 38, گفت: او به عنوان قرار دادن در دستکش های پلاستیکی قبل از هل دادن یک سبد خرید به فروشگاه. “من رفتن به فروشگاه برای هفته هر حال. من در اینجا به ذخیره کردن.” توسط 2 p. m. line به فروشگاه snaked در اطراف بلوک پس از مدیران فروشگاه بسته ورودی به محدود کردن تعداد خریداران در داخل.

در پاسخ به وحشت خرید پیش از آن در روز مدیران از مواد غذایی عمده زنجیره ای گفت: در لس آنجلس در کنفرانس خبری که زنجیره تامین در شکل خوب هستند و کارمندان در حال کار به restock قفسه و تمیز.

“وجود دارد مقدار زیادی از محصول” گفت: Bryan Kaltenbach رئیس جمهور Kroger مواد غذایی 4 کمتر است.

سرعت سریع از محدودیت های جدید, گیر افتاد, مردم و موسسات کردن گارد.

در نزدیکی دانشگاه ایالتی سن دیگو را Remsbottom را Scrimshaw قهوه تا به حال فقط سه نفر و یک کارمند شستن پنجره ها. “من فقط مبارزه با این اخلاقی معمای باقی مانده باز و بالقوه پخش در مقابل بسته شدن و قادر به پرداخت کارکنان من,” او گفت:.

کالیفرنیا افزایش یافته است تعدادی از دسترس تخت بیمارستان و بازگشایی توقیف مراکز درمانی در روزهای آینده. Newsom گفت که او با هل دادن به حرکت بسیاری از دولت 108,000 افراد بی خانمان در داخل خانه با استفاده از متل و 450 دولتی تریلر مجموعه تا قبل از وقوع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>