Samsonite علائم 110 سالگرد با تعهد به آینده ای پایدار

بوستون, مارس 11 سال 2020 /PRNewswire/ — ساختمان در میراث خود را از نوآوری و کیفیت و دوام Samsonite علائم آن 110th anniversary با راه اندازی “ما مسئول سفر” یک استراتژی جهانی و تعهد به رهبری صنعت در پایداری. پس از آن تاسیس شد در دنور, کلرادودر سال 1910 Samsonite ایجاد کرده است خود را به عنوان بهترین در جهان شناخته شده و بزرگترین شیوه زندگی, کیف و توشه سفر شرکت. تأکید این رهبری: “ما مسئول سفر” با تمرکز بر Samsonite میراث طراحی محصولات است که آخرین آن تعهد به کاهش تاثیر آن بر روی این سیاره و چگونه آن را درگیر خود مردم و همکاران و جوامع در این پیشرفت است.

مشهور برای رانندگی در صنعت بسیاری از اولین ها در طول تاریخ Samsonite را تقویت خواهد کرد و تلاش خود را برای ایجاد پایداری کلیدی تمرکز آن در آینده نوآوری است. این شامل تعهدات توسط Samsonite را علامت های تجاری از جمله Samsonite®, Tumi®, American Tourister®و گرگوری® به:

  • افزایش استفاده از مواد پایدار و بسته بندی;
  • همچنان به توسعه راه حل های نوآورانه برای اطمینان از محصول و دوام و دسترسی به تعمیرات و پایان زندگی راه حل و
  • استفاده از 100 درصد انرژی های تجدید پذیر در حالی که کاهش انتشار کربن برای تبدیل شدن به کربن خنثی تا سال 2025.

“در طول Samsonite 110 سال سابقه ارزش های ما احترام ما مردم سیاره ما و تاثیر در جهان را تحمل کرده اند. ما چگونه درمان هر یک از دیگر و ما چگونه برای مراقبت از دنیای ما زندگی می کنند در حال هدایت ارزش هایی که ما با میراث فرهنگی, صنعت, رهبری آن را یک گام طبیعی برای Samsonite را به سرب در پایداری گفت:” کایل Gendreau, Samsonite بین المللی مدیر عامل شرکت. “در حالی که ما شده ایم با تمرکز بر پایداری برای چندین سال ما مسئول سفر’ این است که ما چگونه خواهد شد سرعت بخشیدن به اجرای پایدار و شیوه های کسب و کار در سطح جهان برای دیدار با اهداف ما است. این استراتژی را در هر جنبه از کسب و کار ما برای کمک به ما بیشتر ما به مدت طولانی رهبری در این صنعت است.”

پس از 2018, Samsonite راه اندازی کرده است بیش از 50 مجموعه در سراسر جهان است که شامل یک پایدار مواد مانند PET بازیافتی, بازیافت, نایلون, ارسال صنعتی بازیافت پلی پروپیلن ضایعات چوب و چوب پنبه. و آن Recyclex™ پارچه های ساخته شده از 100 درصد بعد از مصرف قابل بازیافت بطری های PET که در حال حاضر منحرف حدود 52 میلیون 500 میلی لیتر بطری پت از محل های دفن زباله.

“ما مسئول سفر” با تمرکز بر چهار حوزه ترین مواد برای کسب و کار:

  • محصولات خلاقانه: Samsonite متعهد به طراحی محصولات با دوام و افزایش استفاده از مواد پایدار کاهش بار بر روی محل های دفن زباله. علاوه بر این بسیاری از محصولات را می توان تعمیر در سراسر جهان کاهش نیاز به جایگزین کردن اقلام است.
  • کربن عمل: Samsonite در حال کار برای به حداقل رساندن تاثیر آن و متعلق به اداره شده تسهیلات با کاهش کربن خود را شدت ارتکاب به 100 درصد انرژی های تجدید پذیر و تبدیل شدن به کربن خنثی تا سال 2025. Samsonite کاشته شده بیش از 700 ، 000 درختان در سراسر جهان از سال 2017 به عنوان بخشی از کربن خود را کاهش تلاش و برای حفظ مکان های زیبا که در آن مصرف کنندگان آن سفر. بیشتر Samsonite متعهد به همکاری نزدیک تر با تامین کنندگان به طوری که آنها حرکت به سمت کربن بی طرفی به عنوان به خوبی.
  • پر رونق زنجیره تامین: Samsonite مراقبت برای افراد و جوامع در سراسر جهان که در آن کار می کند و با این نسخهها کار با تامین کنندگان که با Samsonite کد رفتاری اطمینان حاصل کرد که شرکای آن نیز عمل منصفانه و مسئولانه است. علاوه بر این Samsonite در حال گسترش است اجتماعی موجود انطباق برنامه به تمرکز بیشتر و حفاظت از حقوق بشر در آن زنجیره تامین است.
  • مردم متمرکز: به رسمیت شناختن است که مردم آن را در میان بزرگترین دارایی Samsonite است که با تمرکز بر حصول اطمینان از تمام کارکنان دسترسی به فرصت های توسعه دارای یک هدف برای رسیدن به تعادل جنسیتی در نقش های کلیدی و متعهد به حمایت از مردم و جوامع که در آن زندگی می کنند و کار می کنند.

جهانی صنعت سفر می ایستد و هنوز هم در سراسر آن 110 سال عمر Samsonite شده است قاطعانه با تمرکز بر نوآوری و طراحی شده است و یک رهبر صنعت در استفاده از مواد جدید است. شرکت پیشگام راه حل های جدید برای دهه های آینده کمک مسافران سفر بیشتر با همیشه سبک تر و قوی تر و پایدار تر محصولات.

در مورد Samsonite
Samsonite بین المللی S. A. (“Samsonite” و یا “شرکت” با آن تثبیت تابعه “گروه”) در جهان شناخته شده و بزرگترین شیوه زندگی, کیف و توشه سفر شرکت, با میراث قدمت 110 سال است. این گروه عمدتا درگیر در طراحی و ساخت منابع و توزیع توشه کسب و کار و کامپیوتر, کیسه, هوای آزاد, و گاه به گاه کیسه های لوازم سفر و باریک موارد حفاظتی برای دستگاه های الکترونیکی شخصی در سراسر جهان در درجه اول تحت Samsonite®, Tumi®, American Tourister®, ذره®, Gregory®, سیرا بالا®, Kamiliant®, eBags®, Lipault® و هارتمن® نام تجاری به عنوان به خوبی به عنوان دیگر مالکیت و مجوز با نام تجاری. این شرکت سهام عادی ذکر شده در هیئت مدیره اصلی بورس هنگ کنگ محدود (“SEHK”).

منبع Samsonite

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im