یک پیشرفت تیم وارد نیویورک در مارس 27 شروع به ارزیابی و آماده سازی سایت. اورژانس بیمارستان صحرایی است که trucked از کارولینای شمالی در چهار samaritan’s Purse تراکتور-تریلر. پس از آن می رسد و در محل آن ساخته خواهد شد و عملیاتی در حدود 48 ساعت است. این کاروان پس از ورود به دنبال خواهد با پزشکان و پرستاران و تکنسین آزمایشگاه آب و فاضلاب کارشناسان و دیگر کارکنان پشتیبانی.

“مردم در حال مرگ هستند از coronavirus بیمارستان در حال خروج از تخت و کادر پزشکی در حال غرق” گفت: فرانکلین گراهامرئیس جمهور samaritan’s Purse. “ما در حال استقرار ما در اورژانس بیمارستان صحرایی به نیویورک برای کمک به حمل این بار. این چیزی است که سامری را کیف پول می کند—ما در وسط بحران برای کمک به مردم در نام عیسی مسیح. لطفا دعا کنید برای تیم ما و برای همه در سراسر جهان مبتلا به ویروس است.”

ایالات متحده در حال حاضر بزرگترین شیوع COVID-19 با نزدیک به نیمی از این موارد در ایالت نیویورک. هزاران مورد جدید گزارش شده در هر روز.

رسانه ها فرصت

  • مصاحبه ادوارد گراهامدستیار معاون رئیس جمهور از برنامه ها و روابط دولت
  • مصاحبه دکتر الیوت Tenpennyتیم منجر شود از COVID-19 دیدگاه در زمین در نیویورک
  • مصاحبه براک Kreitzburgمدیریت پاسخ از سازمان های بین المللی دفتر مرکزی
  • مصاحبه پزشکی پرسنل شاغل در اورژانس بیمارستان صحرایی
  • پخش با کیفیت Broll و عکس های با وضوح بالا از ایالات متحده پاسخ در اینجا در دسترس
  • پخش با کیفیت Broll و عکس های با وضوح بالا از ایتالیا پاسخ در اینجا در دسترس

رسانه ها درخواست: با پر کردن این فرم

به عنوان samaritan’s Purse کمک می کند را بحرانی افزایش ظرفیت به نیویورکیکی دیگر از تیم پزشکی و پرسنل در حال اجرا یک زمینه اضطراری بیمارستان در کرمونا, ایتالیا. کمتر از 24 ساعت پس از افتتاح این بیمارستان بخش مراقبت ويژه بود. به عنوان به زودی به عنوان تخت بیمارستان در حال باز کردن آنها بلافاصله با بیماران مبتلا به ویروس است.

Samaritan’s Purse کارشناسان بیماری های عفونی مشغول به کار در هماهنگی با سازمان بهداشت جهانی (WHO) و مرکز کنترل و پیشگیری بیماری (CDC) برای اطمینان از این تیم در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم هر دو در ایالات متحده و در ایتالیا.

بر اساس Boone, North Carolina, samaritan’s Purse در پاسخ به فیزیکی و معنوی نیازهای افراد در شرایط بحران—به خصوص در مکان های که در آن چند نفر دیگر مشغول به کار هستند. به رهبری رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت فرانکلین گراهام, samaritan’s Purse کار می کند در بیش از 100 کشور برای ارائه کمک به قربانیان جنگ و بیماری و فاجعه و فقر و قحطی و آزار و اذیت. برای اطلاعات بیشتر SamaritansPurse.org.

منبع samaritan’s Purse

لینک های مرتبط

www.samaritan.org

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net