دیرفیلد بیچ فلوریدا., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — در 15 ژوئن 2019در دیرفیلد, ساحل, فلوریدا, ایالات متحده آمریکا, شور, سگ دست و پا زدن و خود را حامی – Dixie غواصان – رسما رکورد در آینده 2021 کتاب رکوردهای جهانی گینس برای بزرگترین زیر آب تمیز-در تاریخ است. آنها تا به حال 633 شرکت کنندگان و بیش از 100 تماشاگر در ساحل دیرفیلد بیچ بین المللی اسکله ماهیگیری در 2019 پیروزی. در طول تلاش بیش از 544 کیلوگرم (از 1200 lb) از سطل زباله برداشته شد از دیرفیلد بیچ ، اسکله توسط غواصی شرکت کنندگان که گذشت زباله به paddlers از خیریه در ایستاده paddleboards که حمل و نقل زباله به ساحل برای جلوگیری از بیرون آمدن از آب در هر زمان برای خالی کردن کیسه های خود را. زباله تا حد زیادی شامل خط ماهیگیری و وزن سرب مورد استفاده در ماهیگیری.


ادامه مطلب

آب در دیرفیلد بیچ در فلوریدا, ایالات متحدههستند, تمیز کننده, با تشکر از اقدامات زیست محیطی از شور سگ دست و پا زدن فدرال و دولت-مجوز زیست محیطی و رفاه حیوانات آژانس که با این نسخهها کار با فلوریدا ماهی و حفاظت از حیات وحش کمیسیون و گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا. پس از جمع آوری در مجموع 633 غواصان در دیرفیلد بیچ بین المللی اسکله ماهیگیری موسسه خیریه تنظیم رکورد بزرگترین زیر آب تمیز در 24 ساعت – با موفقیت از بین بردن باقی مانده که شامل خط ماهیگیری, زباله, حتی بزرگتر از مواد مانند قایق نردبان و barbells که قبلا گذاشته شده در زیر سطح آب. غواصان برای این رویداد سفر در سراسر جهان برای تبدیل شدن به یک بخشی از شکستن رکورد تاریخ که بر اساس هستند تا آنجا که اروپا و جنوب امریکا.

شرکت کنندگان به صرف دو و نیم ساعت تمیز کاری اعماق دریا برای هر زباله ای که می تواند اهانت آمیز اکوسیستم. به گفته مردم محلی این پاکسازی به طور قابل توجهی بهبود کیفیت آب برای زندگی دریایی در این منطقه و ساکنان در حال امیدوار است که آن را به افزایش جمعیت. شهر دیرفیلد بیچ ، در زمان باقی مانده از تلاش و ارسال آن به توان بازیافت. شور سگ دست و پا زدن اعلام کرده است که در زیر آب پاکسازی ادامه خواهد داد و در ارتباط با Dixie غواصان به عنوان یک رویداد سالانه است.

در مورد شور سگ دست و پا زدن: شور سگ دست و پا زدن است غیر انتفاعی گشت و گذار و SUP نام تجاری است که تنها هدف این است که برای نجات مجروح نجات سگ ها و زندگی دریایی توسط پله تا جایی که حیوانات نجات نمی توانید از طریق نام تجاری و سگ پسند آب در فعالیت های ورزشی و حوادث.

شور سگ دست و پا زدن
سامانتا Dishman ملی مدیر توسعه
119 تاتوره خیابان
غرب پالم بیچ FL 33401
(561) 777-5999
SaltyDogPaddle.org

تصاویر مرتبط

scuba-divers.jpg
غواصان وسیله تنفس در زیر اب
رکوردهای جهانی گینس 2021 بزرگترین زیر آب, پاک کردن تاریخچه

لینک های مرتبط

وب سایت رسمی

منبع شور سگ دست و پا زدن

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de