نمک رودخانه قبیله COVID-19 موارد پرش از 1 به 5; Hualapai قبیله enacts 2-هفته مستند

این Hualapai قبیله ای دولت چهارشنبه اعلام کرد که یک هفته دو مستند آغاز خواهد شد برای این منطقه شروع جمعه در حالی که نمک رودخانه ماریکوپا جامعه هند گزارش داد چهار COVID-19 نفر از آوردن آن در مجموع به پنج.

نمک رودخانه ماریکوپا جامعه هند که از دهانه منطقه شرق اسکاتسدیل آریزونا و شمال نمک رودخانه تایید اولین مورد در مارس 7, با توجه به بیانیه ای که به جامعه Facebook صفحه.

چهار اضافی ساکنین که تست مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس جدید آموزش داده شد به خود قرنطینه بیانیه ای گفت:.

تماس با ردیابی پروتکل هستند که به دنبال برای کسانی که تست مثبت و در عرض 48 ساعت مراقبت های بهداشتی حرفه ای اطلاع خواهد هر کسی که تا به حال تماس نزدیک با آن دسته از بیماران, جامعه, مقامات گفت.

در شمال غربی آریزونا قبیله ای دولت است که اجرای یک هفته دو مستند در Hualapai رزرو به منظور “برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض” این Hualapai قبیله ای دولت و فرماندهی حادثه تیم اعلام کرد در بیانیه ای به Facebook و قبیله سایت.

قبیله که رزرو در غرب گراند کانیون منطقه اعلام کرد این مستند در همان روز که گراند کانیون پارک ملی اعلام کرد که بازگشایی آن جنوبی حاشیه ورودی در روز جمعه.

گراند کانیون غرب و جاذبه های آن از جمله Grand Canyon Skywalk در Hualapai رزرو در بخشی از راه دور از شمال غربی آریزونا شمال کینگمن و جدا از پارک ملی گراند کانیون.

این مستند می رود به اثر 6 بعد از ظهر جمعه و طول می کشد تا 6 صبح 29 مه با توجه به اعلام.

قبیله ای از مقامات خواست اعضای جامعه در پیشبرد آماده تامین مواد غذایی لازم و تجهیزات برای دام ها و حیوانات خانگی.

“محافظت از خانواده خود را از گسترش coronavirus. بر عهده دارد. در خانه بمانند. هیچ جنبش در درون جامعه خواهد شد مجاز” قبیله ای مقامات در بیانیه ای گفت:.

قبیله ای مقامات در ابتدا اعلام وضعیت اضطراری در مارس 17 و تصویب یک قطعنامه در مارس 6, تصویب روزانه منع رفت و آمد از 8 p. m. به 5 صبح و ایجاد 5000 خوب برای هر کسی است که COVID-19 و به انزوا.

شدید جریمه و زندان هم خواهد بود تحمیل شده بر متخلفان اعلام این خبر گفت:. با توجه به مه 6 قطعنامه عدم رعایت این مستند می تواند در نتیجه 30 به 90 روز حبس از زندان آزاد شد.

همانطور که از شنبه, مقامات بهداشتی تایید 53 موارد مثبت در جامعه با یک مرگ و یک بازیابی و با توجه به اظهارات مقامات قبیله ای. هفت نفر هنوز در بیمارستان بستری است.

خبرنگار چلسی هافمن را می توان در ایمیل [email protected] و او در توییتر دنبال کنید @chofmann528.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral.com امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de