اقدام سابق دادستان کل سالی یتس — سرعت بوت توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن روز پس از به دست گرفتن — حمایت جو بایدن اجرا برای کاخ سفید اعلام کرد: “من به او اعتماد کنند.”

در مصاحبه ای با مجله آتلانتا قانون اساسی نوشته شده در پنج شنبه, یاتس گفت: او بی سر و صدا پشتیبانی می کند معاون رئیس جمهور سابق برای ماه خواهد شد اما در حال حاضر با صدای بلند حمایت از او جلوتر از گرجستان مارس 24 اولیه.

“در هسته خود من حمایت جو بایدن از آنجا که من به او اعتماد” او گفت: خروجی اخبار.

“من اعتماد قضاوت خود را و شخصیت خود را,” او گفت: AJC. “من به او اعتماد به تصمیم گیری برای دلایل درست و قرار دادن کشور ما علاقه اول و متحد ما را به جای تقسیم به ما.”

یاتس شات به ملی ویژه زمانی که در نقش خود به عنوان اقدام دادستان کل در شروع مغلوب ساختن پیشی جستن دولت او دستور داد که وزارت دادگستری برای دفاع از اوباما رئیس جمهور سیاست های مهاجرتی است. مغلوب ساختن پیشی جستن اخراج او ساعت بعد.

“من به خصوص سیاسی فرد,” او گفت: AJC. “این غیر معمول است برای من. اما من احساس می کنم واقعا به شدت در مورد این. زمانی که معاون رئیس جمهور می گوید این است که در مورد روح از امریکا که نه اغراق. تاپیک های زیادی در معرض خطر – بیش از حد در خطر است – به نشستن در حاشیه. به همین دلیل من می خواستم به گام و انجام آنچه من می توانم.”

از او پرسیدند که او تصمیم گرفت به پرش علنا پشت بایدن او پاسخ داد: “من حدس می زنم من به تماشای بیش از سه سال گذشته چه اتفاقی افتاده است به کشور ما است.”

“ما می توانید زنده ماندن چهار سال از ما رئیس جمهور فعلی,” او گفت: AJC. “من باید به شما بگویم هر چند در پایان هشت سال ما در حال رفتن به رسمیت شناختن کشور است که ما تبدیل شده ایم.”

“این انتخابات این است که مهم است. این است که چرا شما ببینید بسیاری از مردم در حال حاضر فعال است که ممکن است در خط مقدم مبارزات سیاسی قبل از. آن را فقط همان نیست که قبل از آن بود.”

یاتس خدمت با بایدن در دو سال پایانی ریاست جمهوری باراک اوباما.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im