حقوق و دستمزد نبرد می تواند بلندی در لیگ اصلی بیس بال

تدارکات می تواند دلهره آور و احتیاطی استادانه درست شده. گرفتن 2020 فصل لیگ بیس بال در جریان است که آیا در آریزونا و فلوریدا تگزاس یا در MLB صفحه اصلی استادیوم یک چالش پیچیده است که تا کنون چیزی بیش از حدس و گمان است. و در حالی که ورزش انتظار از این بیماری همه گیر است که در حال حاضر تاخیر در این فصل با یک ماه یک مانع به نظر می رسد به بلندی.

بله پایان اولین تمدید اختلال در یک فصل لیگ بیس بال بود که در مورد پول ممکن است حتی سخت تر از آن یک بار به نظر می رسد — به خاطر پول است.

آرام عقب و جلو بیش از MLB حقوق بازیکن گرفتن نیست توجه زیادی هنوز دلیل آن را خیلی زود برای قرار دادن به حرکت هر یک از طرح های مختلف طراحی شده برای نجات 2020 فصل تقریبا همه از آن تصور بازی حداقل بخشی از این فصل با طرفداران در حال حاضر. اما از آن زمان تنها یک دست دوم, نظر, رله توسط رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو در حالی که توصیف چقدر او می خواهد بیس بال برای بازگشت به تحریک نمایندگان بازیکنان و صاحبان سهام از مخالفت با مواضع.

کومو با سی ان ان گفت در هفته گذشته با او صحبت کرده بود به متس افسر ارشد عامل جف Wilpon در مورد امکان “بیس بال فصل را با هیچ کس در می ایستد. … من فکر می کنم این امر می تواند خوب برای کشور است. من فکر می کنم این امر می تواند خوب برای مردم به چیزی برای تماشا و آیا برای مبارزه با تب کابین.” سپس فرماندار انداخت بدون مقدمه اظهار نظر در مورد Wilpon واکنش, یک, که, گرفتار, گوش بازیکنان و MLB مدیریت.

“ظاهرا لیگ اصلی بیس بال را به مقابله با بازیکنان است. چرا که اگر شما هیچ یک در می ایستد و سپس اعداد در حال رفتن به تغییر دهید, راست?” کومو گفت. “اقتصاد در حال رفتن به تغییر دهید.”

یک دقیقه صبر کنید, بازیکنان عوامل و اتحادیه کارفرمایان گفت. ما در حال حاضر حل و فصل شده است. ما یک توافق کامل حقوق سرشکن توسط این بازی برای هر شماره از بازی MLB موفق به بازی در این فصل است.

درست نیست MLB پاسخ داد. که ایران برای بازی اگر بلیط فروخته می شود. ما به توافق دوباره این موضوع اگر طرفداران منع از حضور در.

موضوع این بند در توافق ماه گذشته میان MLB و بازیکنان اتحادیه هجی کردن جبران خسارت ناشی از بازیکنان در طول وقفه — بازیکنان دریافت $170 میلیون برای آوریل و مه (حدود 4,775 هر روز برای بسیاری از جانبازان), nonrefundable اگر هیچ فصل و شرایط را برای از سرگیری بازی. دو طرف به توافق برسند سند می گوید: “به بحث در ایمان خوب اقتصادی امکان بازی کردن بازی ها در غیاب تماشاگران و یا در مناسب جایگزین خنثی سایت.”

دیدگاه های متفاوت

اسکات بوروس عامل به چند تا از MLB بالاترین پرداخت می شود ستاره ها را به اصرار در مصاحبه با چند رسانه های ملی که در بند بود در مورد اینکه آیا به بازی در تمام نه در مورد حقوق. “صاحبان هر حال فرصت را به می گویند:” ما را نیز کاهش نرخ حقوق خود را اگر این شرایط وجود داشته باشد’ ” بوروس نیویورک تایمز گفت. “آنها نیست و به همین دلیل آنها نمی خواهد دلیل است که بازیکنان هرگز آن را قبول کند.”

رئيس جمهور اتحادیه تونی کلارک تصریح کرد: نکته شنبه گفتن آسوشیتد پرس که بازیکنان ارتباط است مایل به بحث در مورد سایت های پزشکی, تست و محدودیت های لازم برای بازی دوباره. اما بازیکن حقوق ؟ “این مذاکرات بیش از,” او گفت:.

اما روشن است از Wilpon را گزارش دهید و یک تعداد انگشت شماری از گزارش ناشناس در اطراف لیگ که صاحبان تیم در حال حاضر در مواجهه با ضرر و زیان زیادی از درآمد مخالف است. معاون کمیسر دن Halem در پاسخ به یک AP تحقیق ذکر شده در این زبان در اصل توافق و لزوم مذاکره طرح “است که از لحاظ اقتصادی امکان پذیر برای این ورزش است.”

دروازه رسید بزرگترین و تنها منبع MLB درآمد حسابداری برای حدود 3.2 میلیارد دلار در سال گذشته, با توجه به برآورد توسط مجله فوربس. امتیاز فروش پارکینگ و دیگر ballpark درآمد حساب برای یکی دیگر از $925 میلیون نفر است.

بخشش که درآمد در حالی که هنوز پرداخت کامل برای هر بازی قیمت برای بازیکنان حتی اگر بزرگ جریان درآمد از تلویزیون قراردادهای بازسازی می تواند به معنای برخی یا چند تیم از دست دادن پول بیشتر با بازی از لغو کل فصل. آیا کسانی franchises بلک در بازی در همه ؟

دوقلوها’ امور مالی در حال آموزنده است. اجازه بدهید با یک نگاه, با این نکته که آمار و ارقام استفاده می شود در حال برآورد کشته و چند حدس بزند:

با چندین عامل خریدهای از جمله جاش دونالدسون و دلار خود را به 94 میلیون قرارداد آل مرکزی قهرمانان افزایش حقوق و دستمزد خود را به حدود 137 میلیون دلار برای سال 2020 است. که به طور معمول پرداخت می شود بیش از یک 184-روز های نجومی اما payman تغییر خواهد کرد به هر بازی بر اساس این سال اگر بخشی از فصل ایفا کرده است. برای دوقلوها, این بدان معناست که بازیکنان کسب حدود 846,000 در هر بازی با $111,111 که رفتن به دونالدسون $109,876 به جیک Odorizzi, $74,074 به Nelson Cruz $38,580 به حداکثر کپلر و $3,478 به حداقل-حقوق و دستمزد بازیکن, مانند, می گویند کودی Stashak.

تلویزیون مسائل مربوط به پول

می توانید آنها جبران که خیلی بدون فروش بلیط و یا یک آبجو ؟ به نظر نمی رسد به احتمال زیاد. دوقلوها در زمان در $79 میلیون دلار از دروازه رسید فصل گذشته برای 81 صفحه اصلی بازی و یک بازی حذفی فوربس محاسبه و به آنها خوشبین تیم رئیس جمهور دیو سنت پیتر گفت: در بهار امسال در مورد فروش 2.5 میلیون بلیت در این سال خود را در بالاترین حضور پس از سال 2012 است.

بدون آن پرداخت مشتریان منابع مالی لولا تقریبا به طور کامل در تلویزیون.

دوقلوها را ندارد و شرایط قرارداد خود را با Fox Sports شمال اما یک Fangraphs.com تلفیقی از حقوق هزینه ها در هفته گذشته برآورد دوقلوها’ 2019 درآمد از محلی رادیو و تلویزیون در $43 میلیون. FSN نیست پخش تمام بازی های 162 اما برای ما بازگشت-از-پاکت حدس و گمان که حدود 250.000 دلار در هر بازی.

تلویزیون ملی درآمد از Fox ESPN و ترنر که به postseason و اصل مشترک به همان اندازه در میان 30 باشگاه بیشتر یا کمتر از مسابقات که payday در. بنابراین اگر دوقلوها را در $500,000 در هر بازی آنها ایستاده به از دست دادن 300.000 دلار به $400,000 هر بار که آنها را درست قبل از حسابداری برای هزینه هر محل به آنها اختصاص داده است.

سپس دوباره دوقلو ساخته شده $43 میلیون دلار قبل از مالیات و بهره در سال گذشته توسط مجله فوربس’ حسابداری و ارزش حق رای دادن قدردانی خود را با $100 میلیون. صنعت خود را تقریبا دو برابر درآمد خود را در طول دهه گذشته و در حال حاضر طول می کشد در حدود 10.5 میلیارد دلار در سال است. بازیکنان حقوق در کل نگه نمی دارد تا با آن را افزایش می دهد و بیس بال است کاهش میلیون ها نفر از آن سال 2020 هزینه های برش آن با تازه کار, پیش نویس به پنج یا 10 دور (هنوز مشخص نشده) و محدود کردن پاداش برای کسانی برداشت.

به عبارت دیگر MLB تیم خوبی قرار به جذب ضرر و زیان قابل توجهی حتی آنهایی که در طول این اورژانس است.

بنابراین هر دو طرف باید یک استدلال را در مورد چقدر بازیکنان باید پرداخت شود. آن را سخت به تصور کنید که داده شده چقدر ملت اشتیاق طرفدار ورزشی در طول این بیماری همه گیر کوروناویروس که بازیکنان یا صاحبان امر خطر روابط عمومی کابوس که اختلاف بیش از پول خواهد بود.

در حال حاضر ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که لازم است برای پیدا کردن یک راه حل که به معنی MLB پیدا کرده است راه را برای توپ بازی دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im