SafeRide فن آوری می پیوندد پیشرو تولید کنندگان خودرو و الکترونیک و تامین کنندگان و شرکت های نرم افزاری در AUTOSAR خودرو باز معماری سیستم همکاری

تل آویو, اسرائیل, ژوئیه 10 سال 2020 /PRNewswire/ — SafeRide فن آوری های پیشرو در ارائه دهنده هوش مصنوعی مبتنی بر سلامت وسیله نقلیه مدیریت داده ها و تجزیه و تحلیل و راه حل های امنیت سایبر به صورت متصل و خودروهای امروز اعلام کرد توسعه همکاری با AUTOSAR جهانی خودرو, معماری سیستم همکاری پیشرو خودرو oem ها ردیف 1 تامین کنندگان و شرکت های نرم افزاری. SafeRide خواهد همکاری با AUTOSAR مشارکت در توسعه جدید امنیت سایبر عملکرد سیستم و کاربردی رابط و مشارکت فعال در AUTOSAR کار گروه امنیتی است.

“ما بسیار هیجان زده و مفتخر به پیوستن به چنین فوق العاده ای سازمان” گفت: Hilik استین SafeRide CTO و از بنیانگذاران. “این واقعیت که AUTOSAR است یک پلت فرم باز است که با پشتیبانی سازگار در برنامه های کاربردی و فن آوری های کلیدی بود برای ما تصمیم به پیوستن به مشارکت و همکاری است. ما مشتاقانه منتظر به کار با AUTOSAR مشارکت در توسعه جدید امنیت سایبر قابلیت.”

در علاوه بر این به کمک آن امنیت سایبر تخصص به AUTOSAR مشارکت SafeRide خواهد شد و همچنین به اشتراک گذاری تخصص خود را در خودرو مدیریت سلامت. “ما دیدن مزایای فوق العاده ای در توسعه سلامت وسیله نقلیه استانداردهای مدیریت و تسریع تصویب سلامت-آماده و سلامت محور جزء توسعه” یادداشت Hilik. “و ما هیجان زده به کار همراه با AUTOSAR مشارکت در ارائه این قابلیت به نسل بعدی وسایل نقلیه است.”

SafeRide شده است شارت برای هر دو 2020 خودرو AI محصول از سال 2020 خودرو Cybersecurity محصول سال توسط TU-خودرو جوایز. SafeRide فناوری خواهد شد نشان داده شده در TU-خودرو دیترویت مجازی رویداد در ماه اوت 18-20, 2020.

برای کسب اطلاعات بیشتر با ایمیل [email protected].

در مورد SafeRide فن آوری

SafeRide فن آوری های پیشرو در ارائه دهنده هوش مصنوعی مبتنی بر سلامت خودرو, مدیریت داده ها, تجزیه و تحلیل ترافیک و امنیت, راه حل هایی که ارائه به موقع خودرو بینش به خودروسازان و صاحبان ناوگان و کمک به آنها در کاهش هزینه های گارانتی محدود به یاد می آورد به حداقل رساندن خرابی خودرو, کاهش کل هزینه مالکیت بهینه سازی عملکرد وسیله نقلیه و جلوگیری از از دست دادن شهرت. برای اطلاعات بیشتر www.saferide.io.

در مورد AUTOSAR

AUTOSAR (خودرو باز معماری سیستم) است که در سراسر جهان توسعه همکاری تولید کنندگان ماشین, تامین کنندگان و شرکت های دیگر از الکترونیک و نیمه هادی و صنعت نرم افزار. از سال 2003 AUTOSAR کار کرده است در توسعه و معرفی یک کفش استاندارد نرم افزار معماری برای صنعت خودرو است. هدف اصلی از AUTOSAR توسعه همکاری استاندارد از پایه عملکرد سیستم و کاربردی رابط که اجازه می دهد توسعه همکاران به ادغام بورس و انتقال توابع درون یک ماشین شبکه و به طور قابل ملاحظه ای بهبود نرم افزار به روز رسانی و ارتقاء بیش از خودرو عمر است. برای اطلاعات بیشتر www.autosar.org.

تماس با رسانه ها
[email protected]

منبع SafeRide فن آوری

لینک های مرتبط

https://saferide.io/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de